Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot/Spotkanie 11.02.2007 Podczele/Bagicz (zachodniopomorskie)


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tytule tematu napisałem "Zlot/Spotkanie ..." To, że inne osoby same używają stwierdzenia typowego "zlot" to już nie moja wina.

 

Każdy ma swoje racje, może nie powinienem tego tematu umieszczać tutaj a w środowiskach lokalnych. Gdyby tak zrobił to wątpię by znaleźli się chętni np z Olsztyna. Jeśli ktoś chce przyjechać i zgadza się z założeniami, które przedstawiliśmy to proszę bardzo. Jeśli ktoś nie chce to nie zmuszamy.

 

Jeśli, któryś z modów ma coś przeciwko temu by temat ten tutaj się znajdował to proszę bardzo niech go przeniesie do lokalnego działu Zachodniopomorskie i może wtedy to kogoś uszczęśliwi ...

 

Czekam w dalszym ciągu na deklaracje przyjadu byśmy wiedzieli czy uzbiera się chociaż frekwencja taka by opłacało się cokolwiek zaczynać.

 

Pozdrawiam

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Killerek tylko czekałem aż ktoś powie to co właśnie napisałeś. Masz rację mogłem dać na każde poszczególne forum. Dlaczego tego nie zrobiłem?? Ponieważ tutaj wszyscy to zobaczą. Koniec już z tym bo zamiast dyskusji o tym kto przyjedzie robi się dyskusja na całkiem inny temat.

 

Pozdrawiam,

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Kamera ok. Postaramy się coś zorganizować lub ktoś Was przejmie z dworca by dojechać np odpowiednią linią autobusu miejskiego. Co do noclegu to podajcie jak najszybszciej liczbe osob a wtedy poszukamy Wam cos i damy znac co do miejsca i cen.

 

Pozdrawiam,

 

decybel

Link to post
Share on other sites

OFT

 

A ja osobiście jestem za tym, że jak ktoś organizuje "coś większego" to żeby informację wrzucał właśnie na forum ogólnopolskie. Bo inaczej żeby nie przegapić jakiejś interesującej imprezy mam regularnie sprawdzać 16 forów wojewódzkich? Już kilka razy poniewczasie plułem sobie w brodę, że przegapiłem w ten sposób kilka fajnych imprez. Chyba po to jest na wmasgu podział na fora regionalne i ogólnopolskie, że w regionalnych umieszczamy ogłoszenia o zwykłych strzelankach, a o tych większych (przynajmniej w założeniu) w ogólnopolskim.

 

Sory za OFT

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No i zrobiło się bardzo miło.

 

Są i nowi i starzy znajomi :) Cieszę się bardzo, że chcecie przyjechać. Najbardziej cieszy mnie to, że będzie można spotkać się w większym gronie i pobawić się ... :P

 

MAM OGROMNĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA PRZYJAZD. PROSZĘ OKREŚLCIE SIĘ DO 31 STYCZNIA W JAKIEJ ILOŚCI PRZYJEDZIECIE. NAPRAWDĘ POMOŻE TO NAM OSTATECZNIE DOSTOSOWAĆ TEREN, SCENARIUSZE I KILKA INNYCH SPRAW ORGANIZACYJNYCH.

 

Pozdrawiam

 

decybel

Link to post
Share on other sites

6cbc270faf403adfm.jpg

 

Zielona linia - to orietacyjna granica calego terenu

Czerwona - Teren zamieszkaly/wykluczony z rozgrywki

Fioleteowa - teren nieokreslony, rzedy garazy gdzie czasem mozna kogos spotkac,

ogolnie nic ciekawego

Zółta - wszystkie okolice o charakterze zurbanizowanym (jedne wieksze inne mniejsze)

Niebieska - Hangary (prawdopodobonie i tak nie wszystkie) oczywiscie puste z otwartym wejsciem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...