Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Radiokomunikacja - radiotelefony - czego używacie ?


Recommended Posts

Dlatego jestem przeciwnikiem korzystania z VOXa w grach AS. Z nim zawsze jest kłopot, bo często włącza się kiedy nie powinien, a jak trzeba czasami nie załapuje.

Ostatnio na Buranie3 cały czas na radiu słyszałem czyjeś ciężkie "sapanie". Lepiej mieć jakiś guziczek PTT lub radyjko pod ręką, żeby można było wciskać fabryczny guziczek.

To na pewno nie wina mikrofonu, tylko złego ustawienia VOX (za czuły) i składając się do strzału miałeś mikrofon pewnie blisko repliki, czyli źródła dźwięku.

Ogólnie mówiąc odradzam korzystanie z VOXa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radze poszperac na allegro za perelkami radiokomunikacyjnymi. Mi udalo sie kupic 2 zakresowa Motorole GP88s

!BrH9+)!CGk~$(KGrHqIH-CQEu87yfoG+BLyYpQzbOQ~~_35.JPG

 

Za 150zl! Zakresy VHF:136-174MHz,UHF:403-470MHz , moc nadawania 5/1(VHF),4/1(UHF)W.. tylko ta waga, prawie pol kilograma :D

 

Radyjko czysto odbiera walkie-talkie robotnikow z placu budowy kilometr dalej w centrum Wroclawia, gdy siedze zabunkrowany w ceglanym budynku.

 

Mialem tez motorolke T5.

Po kontakcie z tymi dwoma modelami moge smialo polecic srednia i wyzsza polke motoroli. Trzeba sie napracowac zeby je zepsuc a jakosc uzytkowania warta swojej ceny.

Edited by Filq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...