Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16-ki [JG]


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli to prawda ze ma 450 fps w stocku to z jednej strony nieżle. Jeśli ktośjest odpowiedzialny to moe urzywac tego jako para snajperka albo gun strzelca wyborowego. Dołozyc precke schowaną w tłumik, optyke i bedzie gitara ;]

Lepiej miec aeg 450fps niz springa 500fps;p

Link to post
Share on other sites

Cóż.... pare dni temu przyszedl do mnie moja wspaniała Emeczka(gen. II). Plastiki wyglądają przyzwoicie, jednak chwyt przedni strzasznie piszczy ;-). Reszta jest OK. Po oddaniu paru strzałów moge powiedzieć, że jak narazie strzela tragicznie. Zła jest gumka hop up.

 

Dzisiaj rozebrałem dziada, aby dokręcić selektor, i tu mam do was pytanie: macie jakis dobry sposób aby to "załatwić"? Za żadną cholere nie da się dojść do tej śrubki za pomocą śrubokręta. Przy okazji sprawdziłem Hopa... jest na nim nadlewka, która powoduje, że komora nie dociska do GB(piłowanko ;-)).

 

Narazie to tyle....

Link to post
Share on other sites

@Papuaz: Jedyny sposób na ten selektor to chyba wyciągnąć (w sumie to wyrwać ;)) zaślepkę po przeciwnej stronie body.

A co do komory hopka to ja własnie nie wiem czy to powinno być spiłowane czy nie. Miałem ostatnio sytuację, że górna część komory hopka była za bardzo przesunięta w strone GB w stosunku do dolnej części przez co kulki się klinowały. Do tej pory nie wiem jakim cudem sie tak stało...

Link to post
Share on other sites

Witam, mam takie pytanie-zagadakę.

 

Chodzi mi o zębatki w JG czy wytrzymają silnik Guardera Hihg Speed Revolution i sprężyne m120 bo mam wsadzac tą sprężyne razem z Bore Up'em Guardera i moze ktos ma m120 i wie coś o wytrzymałości zębatek w JG, chodzi mi o 2 generacje.

 

pozdrawiam :mrgreen:

Edited by swrsc
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie m16a3, mianowicie jaki jest gwint na lufie zewnętrznej (lewo-prawo skrętny?) i jak ściąga się ten tłumik płomienia. Próbowałem go normalnie odkręcić ale coś niema ochoty czyli trzeba go tak troszkę na chama? I jeśli ktoś wie to jaka jest średnica końcówki gwintowanej?

Link to post
Share on other sites

Mam m16a3 z 3generacji JG, ale niestety połamoało mi sie plastikowe body. Czy to metalowe body: http://taiwangun.com/?str=product&prId=242 będzie pasować, i jak je zamontować?

Mam jeszcze jeden problem, z moją repliką. Gdy ją rozebrałem, aby wyczyścić lufę, po złożeniu hop up nie chce podkręcać kulek. Czy to wina gumki, złego zamontowania, czy czegoś innego.

Mam jeszcze jedno pytanie, do czego służy ten pieścień, co jest sprzedawany razem z gumkami hopup, i jak i gdzie się go montuje.

Bardzo prose o pomoc

Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem, że są informacje o hop upie strony wcześniej, ale mimo iż to przeczytałem nadal nie wiem jak wszystko naprawić.

1. Czy gumka ma być naciągnięta jak najmocniej na lufe czy do jakiegoś miejsca?

2. Gdzie mam umieścic pierścień stabilizujący połączenie lufa-komora?

3. Gdzie umieścić dynaster:?

Edited by kamilk
Link to post
Share on other sites

Witam

 

W mojej emce strasznie ostatnio zaczęła chwiać się lufa, góra dól i na boki. Przykręcanie i uszczelnianie połączenia lufy i body nic nie daje, dlatego myśle o metalowym korpusie, stąd pytanie.

 

Czy bez problemu założę body i komorę z tego zestawu PJ??

http://taiwangun.com/?str=product&prId=242

 

No i czy rozwiąże to problem chwiejącej się lufy??

Link to post
Share on other sites

Nie łatwiej odpowiedzieć na pytanie, zamiast śmiecić trzema postami "szukaj"??

Pierwszy rozumiem, bo jeśli było... to Ja śmiecę, ale po co następne??

Poza tym z reguły weryfikuje informacje które podaje sklep.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mam m4a1 z JG i zasadniczo strzela fajnie tylko ostatnio mi spadł>>>

przestał strzelać na strzelance, dwa haki trzymające pin przy kolbie się rozsypały, karabin sie sam otwierał więc zamiast kleić szkotem( boska taśma) wziełem wiertarke i przewierciłem przez górną część gearboxa ( tam jest takie zwężenie gdzie siedzą krótkie krzyżaki) i przez górną część obudowy, złamałem wiertło(małe, modelarskie) i z części bez tego gwintu zrobiłem trzeci pin. Pin przy hakach obkleiłem szkotem bo lekko sie sam wysówał. Zewnątrz było ok ale karabin nadal nie strzelał. wyciągnęłem silnik, który normalnie działał, sprawdziłem styki, okazało się ,że przy upadku stłukł się bszklany bezpiecznik.

Mam nadzieje że ten pomysł wam sie spodoba w szczególności osobom z plastikowym body

Jak ktoś ma karabin z gunfire to niech sie nie martwi rozbierać karabin (praktycznie nie ma gwarancji), a zamiast kleić obudowe czym kolwiek to lepiej se pin dorobić. Mam nadzieje że moja rada sie przydała

 

zapomniałem dodać, że bezpiecznik jest 15 amperowy i można go kupić w sklepie samochodowym

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...