Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16-ki [JG]


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prezes... naucz się pisać to raz.

 

A dwa uważasz, że co - biorą dwie repliki i składają jedną a reszta do kosza? To są dalej repliki BOYI tylko po takim samym liftingu jak A&K i w końcu wychodzi z tego coś z oznaczeniem na body PJ.

 

Marecz - nie ma czegoś takiego jak "sam" PJ. Oni bazują albo na BOYI albo na A&K i tyle. Wybierz co Ci podpasuje i poproś, żeby Ci to ewentualnie poskładali od razu. Powinno być dobrze, a w razie czego zawsze masz serwis gwarancyjny.

Link to post
Share on other sites

Właśnie zastawiałem się co to to A&K bo mało słyszałem o firmie ale okazało się że będę miał trochę więcej środków do wydania to zapodam coś Markowego z Ver ECO G&G bo tam w porywaniu do CA zostawiają GB z Lepszych wersji !!

Edited by Marecz
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Już wiem że kupie:

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,1228

 

lub

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,1229

 

i jeszcze do kupie do tego

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,242 <Kupując to dostajesz Metalowa komore HU w opisie napisane i na zdjeciu jest:) czyli jeszcze Gumke systema i za 500 - 550 masz JG :) wytrzymałe a nie pechową Boyi'e !

 

Dobry Interes myślę za ta cenę jak na początek !!

 

Jasne, że dobry interes, sam mam i nie załuje 8-)

Wyniki z mojego testu (m16a2 JG)[juz to zapowiadałem wcześniej: zasięg, celność na nastepujących odległościach(6,8,10,20,30,40,45 metrów), rozrzut na auto(10 i 20 metrów)] m16a2 JG umieszcze gdzieś w najblizszą niedziele :-P na tym forum (aeg'i II klasy)

 

Pozdrawiam,

Damian

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Mam problem z magazynkami od PJ.

Problem polega na tym, że nie chcą wchodzić bez problemu do gniazda, tzn wchodzą, ale musze w nie walnąć od spodu pięścią:P

Mam też magazynki od STARa i one wchodzą normalnie i nie latają.

Stockowy mag w gnieździe lata jak burdelmama.

 

Posiadam M16A3, kupiłem używke.

I nie wiem w czym problem teraz. Może ktoś zbyt ciasno ją złożył bo chyba była rozkładana?

Tak, że pomocy bo sie na tym kompletnie nie znam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Magazynki P&J są szersze przez co nie wchodzą, a jeżeli już wchodzą to bardzo ciężko. W moim modelu potraktowałem body od wewnątrz papierem ściernym. Trochę to poprawiło wchodzenie magów, ale i tak musiałem z nimi "walczyć" aby je wyciągnąć(przed zabiegiem nie chciały wejść w body). Widocznie poprzedni właściciel dokonał takiej przeróbki skoro stockowy magazynek lata ci aż tak mocno.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam,

Generalnie ASG interesuje sie juz od dawna (z kilkuletnia przerwa). Dotychczas biegalem z krotka sprezyna, jednak czas przejsc na bron dluga. Mam uzbierane jakies 650 zł i do tylu bym chcial kupic. Wiem, ze pewnie bylo duzo takich osob jak ja, ktore sie pytaja caly czas, ale jednak mimo szukania i czytania nie znalazlem aktualnej opini, ktora mnie by zadowolila.

Zastanawialem sie miedzy M4A1, a M16A3, jedank ze wzgledu na dluga lufe M16, co przeklada sie na celnosc, zdecydowalem sie na M16. Caly czas sklanialem sie ku replice AGM, jednak na forum raczej ludzie wypowiadaja sie negatywnie o niej. Widze, ze duzo osob jest zadowolonych z eMki firmy JG. Wadami z tego co wyczytalem to glownie luzna lufa, ale rozumiem ze mozna sobie z tym poradzic. Wersja AGMu ma metalowy korpus, natomiast JG z tego co mi wiadomo nie. Czy korpus w sprzedawanym JG jest szary, czy czarny? Zawsze mozna wymienic, ale na starcie nie chcialbym tez za duzo wkladac.

Powiedzcie mi, co tak na prawde przemawia za JG(oczywiscie mowa tutaj o III generacji)? Chyba ze lepiej jednak kupic AGM?

Dodam, ze kumpel kupil replike AGMu, korzystal z niej juz na kilku strzelankach i jest z niej bardzo zadowolony. Moze ktos mial stycznosc z obiema replikami?

Zdaje sobie sprawe ze 650 zl to moze niezbyt duzo za replike, ale jednak nie chcialbym po kilku strzelankach stwierdzic ze wyrzucilem pieniadze w bloto.

 

Znalazlem takie aukcje:

AGM: http://www.allegro.pl/item761893979_karabi..._fps_m16a3.html

 

JG: http://www.allegro.pl/item765273737_asg_ka...jg_440_fps.html

 

Czy cena za JG nie jest zbyt wygorowana? Mialem wrazenie, ze pisaliscie tutaj o mniejszych kwotach za replike tej firmy?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mowisz o szkielecie GB, tak? Czyli w JG jest z plastiku? Z tego co wyczytalem w AGM jest wykonany z metalu, wiec tutaj bylby minus JG. Generalnie wszedzie gdzie czytam to nikt nie podaje konkretnych zarzutow co do AGM, tylko po prostu ze odradzaja. Troche bez sensu dac 650 zl aktualnie za JG, skoro mozna bylo je dostac za 400, aczkolwiek aktualnie nie sa nigdzie dostepne za ta kwote.

Link to post
Share on other sites

Poczytaj tematy o jednych i drugich replikach, wszystko zostało już w nich powiedziane. Ten temat dotyczy głównie drugiej generacji. Na forum masz temat(y) o JG 3gen. Uprzedzam pytanie: tak, wszystkie eMki (i HK416) z JG mają praktycznie te same bebechy.

BTW, wszystkie eMki z JG mają metalowe szkielety GB...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...