Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

Gwint 14 mm nie będzie pasował raczej do gwintu na replice g36C firmy JG.

O czym pewnie się przekonasz jak zakupisz tłumik.

Zajrzyj Na silesia-factory.pl , dobre ceny w porównaniu z chinolami , niebawem powinien być też w ofercie adapter o którym wcześniej pisałem.

Co do lufy precyzyjnej to również polecam dołożyć do systemy.

Pozdrawiam!

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

owe tłumiki pasują bez przeróbek na gwint giety, który jest dość nietypowy.

 

 

Nieprawda, a przynajmniej nie zawsze. Czekam na ten adapter, a jak się nie doczekam, to dotoczę sobię nową przedłużkę lufy, bo moja gieta to kolejny egzemplarz, którego silesia nie obsługuje.

Edited by pin-king-pin
Link to post
Share on other sites

Pierwsza sztuka (czytaj egzemplarz testowy ) który był robiony na moje zamówienie w tym tygodniu miał zostać już pomalowany , wiec liczę że na początku przyszłego tygodnia będzie po prostu gotowy, o ile już nie jest... Aczkolwiek przyjdzie jedną paczką z innym asortymentem jaki zamawiałem więc wyślą jak będą mieli gotowy cały asortyment jaki zamówiłem.

Na moje tłumiczek możesz już śmiało zamawiać.

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio zakupiłem ten:

http://www.rsov.com/index.php?target=produ...product_id=3317

I muszę powiedzieć że jest super. Wykonanie jest bardzo dobre, ciekawy kształt no i oznaczenia: logo HK a obok: 5,56mm/H&K PRO silencer/numer seryjny (zapewne taki sam na wszystkich ale to detal). Jak dla mnie idealny. A co najważniejsze po nakręceniu nie ma żadnych luzów! Jednak na chińskie gwinty najlepsze są chińskie tłumiki ;-)

A cena więcej niż zachęcająca - tłumik to 11 USD z przesyłką pewnie w 20 USD uda się zmieścić a to przy obecnym kursie = ok 70PLN. Niestety nie wiem ile wyjdzie przesyłka samego tłumika, bo zakupiłem go razem ze Skorpionem od JG i paroma magami do niego.

Acha i widzę że już wykupiony ale chyba warto wysłać maila z pytaniem kiedy będzie bo naprawdę wart jest dwa razy tyle ile za niego chcą (do tej pory używałem tego: http://www.bron.pl/bron_pl/asg/produkty/ak...jny_gwint_14_mm ale poleciał w kąt odkąd mam ten chiński ;-) )

Link to post
Share on other sites

Tak sobie myślalem i Tym, którym nie pasują tłumicze jakiekolwiek, mogą ten kawałek ZnAl'u gwintowanego chińskim pieknym gwintem 13,5mm w Giecie - wyjąć i wysłać panom z Silesii albo G&H (ew. wymiary dla tych mniej leniwych) by dorobili ze stali ze standardowym gwintem 14mm. Koszta z pewnością będą nieduże takiej pierdółki, a ile wytrzyma stal (w Silesii bodaj duraluminium), nie muszę mówić. Zamiast bawić się w przejściówki...

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Można i tak, jednakże przy średnicy tłumika większej niż 40mm trzeba by ten element zrobić o około 3 mm dłuższy niżeli Nominalny (stokowy).

W poniedziałek dostałem paczuszkę od Silesia-factory , a więc Adapterek przyszedł , jest już założony i trzyma rewelacyjnie, Gwint bardzo dobrze spasowany tuleja również..

Sztywno się trzyma o gwint się nie niszczy w oczach jak przy okręcaniu tłumika z Lufy.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja ją kupiłem i jestem zadowolony. Była już około 20 razy ładowana i bez problemu starczała na 3-4 godzinne strzelanki nawet w temperaturze -5 - - 7 stopni. Raz wystrzeliłem około 4 hi-capów i strzelała dalej.

Ale jak ją kupowałem to krakmani radzili mi kupić wersję 9,6V ale ja nie chciałem obciążać repliki zbyt dużym rofem choć wiem że wiele osób używa 9,6V w stockowych gietach.

Link to post
Share on other sites

Witam.Mam pytanie odnośnie wymiany lufy w Giecie na preckę.W Giecie wymieniłem hopupa stockowego na Systemę i teraz planuje wymienic lufę stockową na preckę Systemy http://www.taiwangun.com/shop,show,288 Czy ta lufa będzie dobra do giety oraz poza wymianą lufy musze coś jeszcze wymienic oprócz tego?

Prosiłbym o szybką odpowiedz.

Edited by bushmaster
Link to post
Share on other sites

Pan Panie - toż to ta lufa jest o wiele za długa do G36C. W G36C skrywa się całe 247mm, jako nie posiadasz tłumicza to zakrycia dłuższej lufy to nie ma co tego brać. Dwa, że stockowy cylinder ma ciut za duże dziurki i nie wiem czy ten "typ2" to obsługuje w tym momencie 363mm - (wątpię).

 

Rada tylko taka i nie tylko dla Ciebie, mały kolego - dobry kompozyt to podstawa, najlepiej kup sobie owy G&G/Madbull/Guarder. Co jak co, ale dla mnie zespół lufy i komory, no i sama amunicja to najważniejszy system w replice - GB tylko pluje powietrzem.

 

Guma Systemy i lufa również + dobre kulki w G36C JG dają na prawdę świetne osiągi. Oczywiście jeszcze lepiej by było z lufą Promyka/KMH/PDI(:-F), ale to już co kto lubi.

 

PS.

OT jak nic, bo wszystko podchodzi pod tuning, ale co tam ;-).

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Więc bez tuningu się nie obejdzie(wymiana sprężyny,łożysk,cylindra)?A jaką byś proponował lufę preckę do Gietki?Bez wyżej wymienionego tuningu?

Mogę powiedziec,że Gietkę mam już ponad rok,intensywnie jej używam(strzelam),wymieniłem w niej ostatnio hopka na Systemę i nigdy nie miałem z nią żadnych problemów(zero awarii).

 

 

 

Aha,nie jestem mały,tylko raczej starszy niż ty,kolego.Bez obrazy.

Edited by bushmaster
Link to post
Share on other sites

Więc bez tuningu się nie obejdzie(wymiana sprężyny,łożysk,cylindra)?A jaką byś proponował lufę preckę do Gietki?Bez wyżej wymienionego tuningu?

Mogę powiedziec,że Gietkę mam już ponad rok,intensywnie jej używam(strzelam),wymieniłem w niej ostatnio hopka na Systemę i nigdy nie miałem z nią żadnych problemów(zero awarii).

Aha,nie jestem mały,tylko raczej starszy niż ty,kolego.Bez obrazy.

 

Pisałem już 247mm - KLIK, różnica nie będzie masakryczna w porównania od stocka (widać tylko różnicę na full auto), jeśli używasz już dobrych kulek o których mówiłem to różnica będziesz jeszcze mniejsza, ale w sumie i tak warto ;-). Jak masz więcej kasy na zbyciu to polecam 247mm Prometheusa/KM Head'a, co prawda kosztują prawie 2 x tyle, ale różnica będzie spora w porównaniu do Systemy.

Link to post
Share on other sites
Jak masz więcej kasy na zbyciu to polecam 247mm Prometheusa/KM Head'a, co prawda kosztują prawie 2 x tyle, ale różnica będzie spora w porównaniu do Systemy.
...a myślałem że SYSTEMA jest najdroższa :strach:

Całkowicie zgadzam się z kolegą Goginem - gumka i lufa to podstawa, resztę można zastąpić przez (bez skojarzeń) dmuchanie ustami :mrgreen:

 

Doradźcie proszę, gdzie można jakieś fajne i niedrogie kolby kupić?

Link to post
Share on other sites

Całkowicie zgadzam się z kolegą Goginem - gumka i lufa to podstawa, resztę można zastąpić przez (bez skojarzeń) dmuchanie ustami :mrgreen:

 

Tzn. powtarzalność strzałów też zależy od GB (dobra sprężyna). Mowa o dobrej sprężynie tylko i wyłącznie gdy układ jest szczelny na maksa, a najważniejsze połączenie komora<<dysza. Ale ogólnie zespół lufy i komory, jest trybem w całej maszynie i każdy tryb jest ważny.

 

PS. Co do tych "kolb", to rzeczy tanie i dobre nie mają prawa bytu, ale jak się sprawa ma do fajnych i tanich ;-) ? Napisz jaka kolba Cię interesuje, tudzież podaj swoją definicję "fajnej kolby".

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites
jakie są fajne a jakie niedrogie??

możesz podać jakieś parametry graniczne ??

Załóżmy od 0 do 200 złotych i troszkę bardziej "regulowalne" (tylko nie Emkowe :uśmiech:), i nie takie które po kontakcie pierwszego stopnia z glebą zmieniają się w kupkę plastikowego pyłu, i najlepiej metalowe :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...