Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po popatrzeniu parę sekund na "gietkę" Twojego kolegi, wyłączyłem. Kuriozum, kupa, brzydal... brak słów. Lepiej dorzucić do nówki.

 

@JarekM - adapter do kolby od M4 sprowadzany z WGC czy gunnera ? ;)

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

25USD za adapter, 20USD za rurę (prowadnicę), 47USD za kolbę

z czego dwie pierwsze pozycje z airsoftglobal (dodatkowo 15 USD przesylka),

kolba z ebaybanned

 

Dzięki za info. Gietka wygląda bardzo fajnie. Jak spisują się te magazynki?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info. Gietka wygląda bardzo fajnie. Jak spisują się te magazynki?

 

w tym komplecie magi spisują się bez zarzutu.

bez zarzutu działają też w eMka'ch JG, ale już gorzej w HK416 JG.

 

Nie podają (te same) w SAM-R od G&P i M4 (SOPMOD) od ICS.

 

tyle wiem,

problemy nie wynikają z magów jako takich,

Link to post
Share on other sites

dzięki,już wiem że 22:) a powiedzcie mi czy koli na szyne 20mm bedzie pasował?zdeke nowy w temacie jestem...

 

Człowieku nie truj- są 2 standardy szyn 11 i 22mm.

11mm to głownie do wiatrówek itp i nie występuje w asg. Lekka tolerancja jest , do tego często w aukcjach są 2 opisy- jak ktoś napisał szyna 20 mm to był zapewne skrót myślowy....Tak czys siak będzie takie coś pasować na gietkę

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites
Tomcat - nie truj icon_razz.gif 11-ka jest nie tylko od wiatrówek (a na normalnej, ostrej broni jaką masz szynę, jak myślisz?) A w ASG TYLKO mamy 22 mm!!!

Chłopie, nie wiem skąd masz informacje, że w ostrej się używa 11mm, ale nawet gołym okiem widać po zdjęciach oryginałów, że jest to 22mm. Generalnie to właśnie głównie do wiatrówek używa się 11mm. W ASG głównie się używa 22mm, ale są wyjątki co mają 11mm.

Edited by komora
Link to post
Share on other sites

Chłopie, nie wiem skąd masz informacje, że w ostrej się używa 11mm, ale nawet gołym okiem widać po zdjęciach oryginałów, że jest to 22mm. Generalnie to właśnie głównie do wiatrówek używa się 11mm. W ASG głównie się używa 22mm, ale są wyjątki co mają 11mm.

 

11mm to również szyny na broni myśliwskiej i zapewne o to chodziło Tomkatowi.

Link to post
Share on other sites

1. Jak już było wiele razy powiedziane, każda chińska wolnoładowarka nadaje się co najwyżej do kosza, bo służą one jedynie niszczeniu czasami całkiem przyzwoitych akumulatorów.

 

2. Jeżeli jednak mimo wszystko chcesz zaryzykować, to jak już godzillion razy pisano na forum:

czas ładowania = 1,4 x (pojemność baterii / nominalny prąd ładowania ładowarki) - przy założeniu, że bateria jest całkowicie wyczerpana (czyli napięcie baterii wynosi 1V x liczba ogniw). W przypadku dłuższego czasu ładowania następuje nieodwracalne uszkodzenie baterii.

BTW, kiedy replika przestaje strzelać, to wcale nie znaczy, że bateria rozładowała się do poziomu 1V/ogniwo.

 

3. To nie jest temat o bateriach.

Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

Polecam magi Low-cap P&J!!! Z kumplem zrobiliśmy testy polowe /kupiliśmy jeden na próbę/ - bo dotychczas korzystałem z BOYI (błe... uszka po 2 dniach pryknęły). Oto wyniki:

 

- Pojemność deklarowana: 48, faktyczna: 50-51.

 

- Wytrzymałość: wytrzymał wyjęcie z gniazda (tak na szarpnięcie) i fristajlowy rzut przez puszczenie na podłoże (zmarznięta ziemia)

 

- Uszka: Wyglądają... słabiutko. Pod palcami nie ustąpiły (na szarpanie czy wyłamywanie), ale na chama tego nie robiłem (może mam jakieś wewnętrzne opory... ;-) )

 

- Wygląd: nie powiem, atrapy są fajnie zrobione... jednak jako że to nie stockowy hi-cap, tylko biało-przeźroczyste coś, to "zajączki" dają PIĘKNE :wink:

 

- Ogólne: W gnieździe siedzi pewnie, nie majta się, podaje kulki... Czego chcieć więcej? :mrgreen:

 

Biedne BOYI (szt. 3)... Chyba się przestawię na PeJoty :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...