Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cougar i to jest fakt - ja do zabawy w ASG w kamizelce mam rzep i zatrzask ale zdecydowanie bardziej nadaje sie to do transportowania broni niz do realnego szybkiego jej wyjecia - po drugie malo wygodny kat nachylenia.

 

Navy - nie ma sprawy - nie chcialem by mnie cos tam dopisano heh.

Link to post
Share on other sites

a mam :)

 

czasem na allegro sie pojawiaja... ze 3 razy widzialem w granicach 250-300 zl... wlasnie tam dorwalem swoja 8)

 

ale jesli planujesz kupowac maske p-gaz do uzytku w ASG pomysl o jakiejs innej... np. brytyjskiej o ktorej w ktoryms watku pisal Mathias.

W polskiej ten centralnie umieszczony pochlaniacz to bardzo nieszczesliwe rozwiazanie i baaaardzo utrudnia celowanie

Link to post
Share on other sites

Nie potrzebuje maski do ASG. Jestem moznaby powiedziec kolekcjonerem i poszukuje maski MP 5

 

Chyba wiem o jakich mowisz kamizelkach z Allegro, bodajze mozna je kupic rowniez w Warszawskim Azymucie. Osobiscie (sam szyje kamizelki taktyczne) uwazam je za tandete nie wartej tej ceny. Ale to tylko moje skromne zdanie. Mozesz zamiescic gdzies zdjecie tej kamizelki bym upewnil sie ze skomentowalem wlasciwy produkt?

 

PS: I jak bedzie z ta MP5 ? :-) Bodaz mi zrodlo, prosze prosze! Moze chcesz odsprzedac swoja?

Link to post
Share on other sites
>czy kieszenie "na plecach" przydaja sie w takiej kamizelce? (wolalbym naszywke z ksywka na wys. łopatek)

tak jak obiecalem

tutaj sa fotki mojej kamizelki razem z opisem przeznaczenia kieszeni

zezwalam na kopiowanie wzoru ukladu kieszeni bez ograniczen ;) :D :lol:

Link to post
Share on other sites
>czy kieszenie "na plecach" przydaja sie w takiej kamizelce? (wolalbym naszywke z ksywka na wys. łopatek)

tak jak obiecalem

tutaj sa fotki mojej kamizelki razem z opisem przeznaczenia kieszeni

zezwalam na kopiowanie wzoru ukladu kieszeni bez ograniczen ;) :D :lol:

;)..a gdzie materiał antyposlizgowy na oparcie kolby ?? a gdzie osłona antydeszczowa na szelsach (chyba , że sie zapinają)?? a gdzie miejsce na mikrofono-głosnik - zaczep na ramieniu w wypadku "niemania" słuchawek ???a gdzie kieszonka na komórkę;)) ??a gdzie zaczep lub kieszeń na nóż taktyczny ??

Link to post
Share on other sites

Ty sie chyba czepiasz? ;)

 

;)..a gdzie materiał antyposlizgowy na oparcie kolby ??

uznalem ze nie potrzebuje, i tak zadko kozystam z kolby w sposob w jaki sie to robi normlanie :)

 

a gdzie osłona antydeszczowa na szelsach (chyba , że sie zapinają)??

nie mam... wczesniejsza wersja kamizelki byla taka ze szelsy byly w zapinanej kieszeni po prawej stronie zamiast gornego cargo, ale poniewaz szczelba mnię sie zdupczyla stwierdzilem ze bardziej mi jest potrebne drugie cargo :) znaczy trzecie 8)

 

a gdzie miejsce na mikrofono-głosnik - zaczep na ramieniu w wypadku "niemania" słuchawek ???

zaczepiam kabel na rzepie na ramieniu a sam mikrofonoglosnik klipsem o krawedz kamizelki :P

 

a gdzie kieszonka na komórkę;)) ??

mam 3 cargo - wczodza kulki, zapasowa bateria, aparat cyfrowy i komorka... a i tak cale najwieksze cargo jest przeznaczone na apteczke

 

gdzie zaczep lub kieszeń na nóż taktyczny ??

a nie potrzebne mi... noz nosz na pasie (widac nawet go na zdjeciach. IMO duzo wygodniejsze

Link to post
Share on other sites

przymierz sie - zobacz jak Ci pasuje. Ja mam po stronie slabej reki - silna reka trzymam bron, slaba wyjmuje magazynki... jelsi masz dlugie rece moze wygodniej bedzie Ci siegac "na druga strone"... przymiez sie, poproboj... tu nie ma sztywnych zasad, zrob kamizelke dla siebie a nie zgodna z przepisami :)

Link to post
Share on other sites

eeech... znowu to Minimalne podejscie

 

ja bylem na miejscu i razem rysowalismy co jak ma byc... dodatkowo mialem ze soba wszystko co chcialem w kamizelce nosic wiec mogli przymiezyc do swoich standardowych kieszeni i niektore zmodyfikowac.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

wypas kamizelka troche przerobić i jak znalazł :).....a mógłbyś zdradzić ile kosztowała?? :) ...i jeszcze jedno czy można taką kamizelke nosić razem z plecakiem albo czy można sobie zarzyczyć wieksza kieszeń z tyłu??....chodzi oto żeby się tam pare ubran zmieściło i woda1,5l :)

Link to post
Share on other sites
wypas kamizelka troche przerobić i jak znalazł :).....a mógłbyś zdradzić ile kosztowała?? :) ...

juz to wielokrotnie robilem... RTFF(orum)

 

i jeszcze jedno czy można taką kamizelke nosić razem z plecakiem

moja nie - jest radio

 

albo czy można sobie zarzyczyć wieksza kieszeń z tyłu??....

nie wiem, zapytaj producenta

Link to post
Share on other sites

To samo pytanie zadalem samemu kajmanowi przez e-mail. A oto odpowiedz:

KAMIZELKI OPERACYJNE WEDŁUG WZORU KLIJENTA  

              CENA USTALANA JEST NA PODSTAWIE ZAMÓWIONEGO WZORU I KSZTAŁTUJE SIĘ OD  

               300 ZŁ DO 450 ZŁ

Link to post
Share on other sites

Własnie dostałem cynk że na Warszawskim Wolumenie jakiś gośc sprzedaje kamizelki Rosyjskie uzywane w Czeczeni. Trafiają sie nawet perełki uzywane przez Czeczenów z haftowanymi sentencjami arabskimi. Za takiego Snikersa zyczy sobie od 80 $ do 150 $. Jak by ktoś z Wawy był tak uprzejmy i zajrzał na giełde dowiedzieć się co i jak byłbym niezmiernie wdzięczny.

 

Ps. Na Wolumenie znajomy niedawno kupił Noktowizor 2 gen. za 300 zł. w dodatku binokular.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...