Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

10.8V lub 12V do sprężyny M100


Recommended Posts

Gdzieś kiedyś czytałem, że zamontował batkę 12V na springu M100 chyba i na singlu mu 1.5 strzała robiło. Przez ten power.

 

Wydaje mi się, że tu też tak będzie, ale nie wiem.

 

I tłoczek jakiś Deep Fire Tytanowy by się przydał, bo przy dłuższej serii stockowy może sypnąć :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Ej, to nie jest czasem prostownik do akumulatora w samochodzie?

 

eee, lepsza ta moja. Tam tylko podpinasz i on Ci sam wszystko ustala.

 

Wypas. Volt 12V, natężenie im mniejsze tym wolniej się ładuje i tym większa żywotność pakietu, odwrotnie to odwrotnie.

 

A jak masz mikroprocesora to czas Ci sam wyliczy jak mu podasz V i A, chyba.

 

EDYTA: Literówki i brak pozdrowienia:

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

No jak się uprę to akumulator samochody też naładuję, wystarczy ustawić na 3 ampery i ładować aż ładowarka się upali hehe :P

 

Generalnie ta ładowarka zrobiła ostatnio dziwną rzecz, albo to Ja taki zdolny sam nie wiem, ale zreinkarnowałem starą baterię 12V 1200mAh NiCd Sanyo czy coś takiego. Ona była kupiona w 2004r i zdechła po 6 mieś. Leżała bardzo długo gdzieś tam... odkurzyłem ją, no to wyczytałem jak to NASA ładuje różne akumulatory.

 

Więc zacząłem jej robić beknięcia, czyli ładuje się, pstryk i się rozładowuje, pstryk i się ładuje i tak co sekundę przez pewien czas (trochę to nudne było). Patrzę, wskaźniki drgnęły no to podpiąłem do procesorowej, poleciało dalej aż ta zgasła, sprawdzam miernikiem napięcie batki, 13,94V, se myślę bujda.

Wpiąłem do aega i trrrrrrrrrrrr zap... jak ta lala.

Nie wiem, ale wg wszelkich legend bateria nie powinna mieć prawa żyć. Nie wiem jak z jej wydajnością, ale zapasową będzie, mimo to sprawdze ile kulek poleci z niej na akcji.

 

:]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...