Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

10.8V lub 12V do sprężyny M100


Recommended Posts

Posiadam UMP G&G, niedawno włożyłem w nie sprężynę M100 + zestaw Hurricane. Mam zamiar zainstalować w nim większą baterię, aby uzyskać kosmiczny rof. I teraz moje pytanie:

czy 12V nie będzie za mocna? Nie bedę miał kwiatków w postaci pustych strzałów itd? Szczerze mówiąc wolałbym większy rof niż mniejszy :) Kiedyś podłączyłem 10.8V do stockowego P90 Marui i rof mnie zadowalał. Z tym, że P90 miało 280 fps, a UMP ma już 350.

 

Jakieś sugestie ew. ostrzeżenia?

Link to post
Share on other sites

Czemu nie? nie będzie pustych strzałów, w kazdym razie nie powinno. Przy 12V. Będziesz miał z 22 k/s i kwit. Ciekawe gdzie upchnies ztaki wielki aku? :F

Co do zestawu Hurricane to nie mam BLADEGO POJĘCIA po cholere ze to tam wpakował? Wszak na stocku G&G jest lepsze nawet do M120.

Ale ja nie wnikam już.

Link to post
Share on other sites

Cóż... IDŹ NA CAŁOŚĆ :lol:

...i niech władcy kobolu mają Twój tłok w opiece :F

 

Ja kiedyś do mojej MP5 na 130PDI podpiąłem baterię 12V 2400RC Sanyo... i strzelało... AEG przeżył (pewnie tylko dlatego, że było to kilka krótkich serii :D).

Link to post
Share on other sites

Echh, sam już nie wiem :/

Weźcie coś konkretnego doradźcie, bo póki co to kilka osób już mi odradziło zabieg z baterią 12V.

 

Może Szalony Jack Pirat się wypowie? Wiem, że on ma doświadczenie w montowaniu mocniejszych baterii.

Link to post
Share on other sites

wtrące swoje 3 grosze- zanim zmienisz batkę zastanów się 3 razy

napiecie -napięciem ale liczy się tez pojemność

ja mam u siebie guardera 110 (czyli niby 360 fps) i przy batce 9,6V pojemność 3900 mAh (prawdziwe ogniwa wysokopradowe) Rof jest zbyt duży a batka bez problemu ciągnie PSG1 które z tego co wiem ma pooooonad 500 fps

 

podsumowując- zwróc tez baczną uwage na pojemność batki i jakość ogniw

Link to post
Share on other sites

Gallain kurd erof ingrama? :D moze poprostu wrzuć Mosfeta ;) w dziale tuningu SR4 z SRC jeden osobnik pisze,że na M120s ma rof 22-25 k/s ;) takze to daje do myslenia . a Kan'y sa średnie;/ mam 12v z Kana 3000mAh pojemności, na M130 + Bore i podwójne łożsykowanie mam 10 k/s . mało.

 

 

 

może poprostu trzeba zainwestowac w ogniwa Li-pol. ;)

Edited by Diablo
Link to post
Share on other sites

Nie boisz sie o wnetrzności?:P chociaż :P gorzej jakbyś na 12v miał mosfeta;p to wtedy srogo. ja planuję na moją batke dac feta co z tego wyjdzie napewno opisze ;)

 

 

Ale Ty masz M100 to na 12v rof bedzie dupny a jak dodasz do tego mosfeta to bedzie przedupny:D i spreżyna nie bedzie nadażala żeby tłok do przodu odpychac :P

Edited by Diablo
Link to post
Share on other sites

Eeee tam. Ja używam wszędzie 12V i jest cacy.

W P90 mam CA130%, poza tym stock i 12V 1800 spoko działa :) Na 2/3 SC 12V też jakoś się nic nie dzieje.

 

Kmieciu ma w P90 na SP110 KAN 1400 12V, poza tym stock, nawet łożyska plastikowe i strzela i strzela i strzela ... i nic mu nie jest ...

 

Problem jest przy upgradach, bo przy dużych zrywa tłoki. W M15 CQB na M120 i 4/5 SC 9.6V miałem 22k/s to więcej nie ładowałem, 12V powinno dać 25-26.

 

Przy PDI 190% i dużym aku/porządnym silniku niestety już zwykłe tłoki nie dają rady, tylko DF z tytanowymi zębami.

 

Gallain: a nie wejdzie Ci 12V na 4/5 SC 1600? Nie będziesz musiał pezywieszki robić, bo to jednak przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

To dobrze, że nie muszę się martwić, bo pakiet już jest zamówiony i zapłacony :)

 

Jack: Niestety tam jest bardzo mało miejsca i wchodzą tylko wąskie ogniwa :/ A przywieszka jest tak wykombinowana (żeby nie napisać przekombinowana), że nie będzie przeszkadzać :)

 

Dzięki za info.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...