Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://www.wtshop.sklepy24h.pl/?page=strona&strona_id=1

 

Nowy, dopiero rozwijający się sklep we Wrocławiu.Towaru mają póki co bardzo mało, ale ceny mają naprawdę bardzo konkurencyjne,przykładowo ak47 cymy-360 zł, że już nie wspomnę o chińskim APS type 96, który na zbrojowni kosztował bodaj 599zł bez lunety, a tu dostajemy zestaw z pierścieniami i lunetą za 550zł.

Póki co nie zamierzam tu nic kupować z powodu braku fundusz, aczkolwiek myślę, że niejednego może ten sklep zainteresować.

Obawiam się tylko jakości oferowanych przez nich usług, skoro mają tak niskie ceny,ale nie zamierzam wydawać żadnych pochopnych opinii.

Link to post
Share on other sites

Jeśli będą chcieć zdobywać uznanie maniaków ASG to myśle że usługi przez nich świadczone będą na conajmniej dobrym poziomie, może na początku będzie gorzej bo dopiero zaczynają a jak wiadomo początki są zawsze trudne. Osobiście mam nadzieje że urośnie nam tu sklep rzetelny z nie wygórowanymi cenami nastawiony na sprzedawanie taniej a za to więcej :)

Link to post
Share on other sites

"Kwestia gwarancji

 

Każdy produkt objęty jest 3 dniową gwarancją. Tzn. jeżeli po rozpakowaniu(robimy to, również My przed wysłaniem towaru do klienta) sprawdzicie Państwo produkt,

a okaże się, że towar został w czasie transportu uszkodzony, wymienimy go lub zwrócimy pieniądze. Po upływie 3 dni, każda usługa serwisowa jest odpłatna. Nie uznajemy zwrotów z powodu:

 

Nie właściwego użytkowania

Po jakichkolwiek próbach własnej modyfikacji

Z uszkodzeniami mechanicznymi itp." Tylko ta gwarancja mnie troche martwi...

Ale i tak zamówiłem juz tego APS'a... poczekamy zobaczymy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

- Jeśli mod uzna że do wywalania - proszę usunąć.

Propo 3 dni gwarancji - opisanych w poście powyżej.

Czy prawo nie gwarantuje kupującemu przez internet zwrotu towaru w ciągu 10 (lub jakoś tak) dni po rozpakowaniu paczki bez podania przyczyny zwrotu? Wydaje mi się że tak właśnie jest.

Link to post
Share on other sites

- Jeśli mod uzna że do wywalania - proszę usunąć.

Propo 3 dni gwarancji - opisanych w poście powyżej.

Czy prawo nie gwarantuje kupującemu przez internet zwrotu towaru w ciągu 10 (lub jakoś tak) dni po rozpakowaniu paczki bez podania przyczyny zwrotu? Wydaje mi się że tak właśnie jest.

Tak właśnie jest - sam taki zapis łamie więc prawo

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...