Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWAT 3 : Close Quarters Battle


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokladnie ale zapomniales o 2.0-2.1 GOTY :) kraki to z www.gamecopyworld.com

 

ale dokladnie z tamtych stron sciagalem bez problemu. Same pacze to ok 80mb a misje to ok 120mb (nazwy plikow jakie mam):

 

swat3airportgoty.exe

swat3autoshop.exe

swat3changs_usteatr.exe

swat3civilunrest.exe

swat3compsoundgoty.exe

swat3garage.exe

swat3hollywood_us.exe

swat3hospital_us.exe

swat3lasubway_us.exe

 

+ nieoficjalna americanbank.zip - polecam :) moja ulubiona

Link to post
Share on other sites

1. SWAT kosztuje tylko 20 zeta więc chyba każdy ma orginala. Sorry ale zapomnialem o 2.1 :wink:

 

2. Wam też się tnie SWAT??? Bo u mnie w misji w szpitalu się nie da grać a mam GeForca 4 Titanium 4200 128DDR, pamięc operacyjna 512DDR, proc AMD Athlon 2200 XP+ o predkości 1,8 GHz

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

hmmm... mam nietypowa prosbe :) dawno temu mialem tapetke z godlem SWAT wyciagnietym z gry (orzel z blyskawica w szponach). tapetka byla chyba w rozdzielczosci 1024 a nie jakies male gowienko :)

gdzies mi ten plik wcielo i nie moge go znalezc ani w domu, ani na sieci...

ma ktos moze ta graficzke i moglby mi podeslac? :)

Link to post
Share on other sites

Ehh to chyba przez patcha 8O na 1.0.0.1 mi gra chodzila super plynnie, zadnych przyskokow. Teraz na 1.6 mi przycina, swiatlo po scianie "skacze" zamiast plynnie sie przesuwac itp. Procek: Celeron 2Ghz, karta graficzna: Nvidia GeForce2 MX400 64MB.

 

P.S. czemu pomimo patcha 1.6 gdy dobrze wykonuje misje z bomba atomowa w wiezowcu dalej po kliknieciu debrief potwierdza, ze wszystko jest OK. ze moga sie zbierac i jechac itp. a tu ... znowu ten filmik, BOOM, znowu misja zawalona, znowu nie zyje 8O

Link to post
Share on other sites

1. Ja jade na patchu 2.1. I mi nie wybucha bomba jak wszystko zrobię.

2. Mi na wersji 1.0 chodzi ładnie, ale tam nie można wkładać nowych misji , modów poprawiających al i nie ma multiplayera :roll:

 

3. I na koniec pytanie: jak ustawić w opcjach al żeby policjanci byli najlepsi??? 20 ms czy 1ms a może coś pomiędzy???

Link to post
Share on other sites

Powtórzę to, co zostało już powiedziane- każdą wersję swata można spaczować do "GameOfTheYear Edition" czyli v 2.1 + dodatkowe misje.

Swego czasu sciągałem wszystkie mody do tejże giercy i testowałem... większość szybko trafiała do kosza, a tylko najlepsze zagrzały miejsce na dysku. Polecam następujące:

m79,agent_pack,p90,td_female_swat,td_female_tangos,pdw_mp7,g3a4_v1.0,mossberg590a1,plain_clothes_v1.0,sap_v1,wp99_9mm,SPAS12-1.0,enhancements,kneel-2.0,kahrp9,kimberpro,glock18,[fsk]ingram mac pak,td_male_swat,tt,beretta92,maxpayne_ccommando,g11v11,firepower_vol.1,m4andm203,imi_galil_sniper,tier_one_pack,famas,xrtrt-weaponsmod,armedforces10,browning

 

PS. misja w szpitalu skacze na każdym sprzęcie - przesadzili z rozmiarem planszy, engin nie wyrabia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...