Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWAT 3 : Close Quarters Battle


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
W rainbow 6 nie ma takiej opcji (przynajmniej w Black Thorn) - jedynym wyjściem pozostaje egzekucja przeciwnika ;)

 

w zadnym rainbow nie ma

 

Jest w Raven Shield.

 

 

---

 

Pozatym Gierka Swat 3, jest bardzo przyzwoita, wracalem do niej chyba Z 4 razy juz, ale wole jednak r6 :).

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, że SWAT to przyzwoita gra, ale wkurzało mnie w niej to, że co chwile musiałeś zdawać raport, o tym, że np. zakładnik gotowy do ewakuacji. Gdy oczyszczałem pomieszczenie, w którym było z siedmiu zakładików, to musiałem do każdego podejść i powiedzieć ten sam tekst w radio. Po chwili zakładnik znika jakby był porywany przez jakąś tajemniczą siłę. Tymczasem w Rainbow six wziąłbym wszystkich i zaprowadził do punktu ewakuacji jak wszechmogący Bóg przykazał.

Link to post
Share on other sites
W rainbow 6 nie ma takiej opcji (przynajmniej w Black Thorn) - jedynym wyjściem pozostaje egzekucja przeciwnika ;)

 

w zadnym rainbow nie ma

 

Jest w Raven Shield.

 

 

---

 

Pozatym Gierka Swat 3, jest bardzo przyzwoita, wracalem do niej chyba Z 4 razy juz, ale wole jednak r6 :).

Chryste, ja to pisałem rok temu :roll:

:lol:

Link to post
Share on other sites
W rainbow 6 nie ma takiej opcji (przynajmniej w Black Thorn) - jedynym wyjściem pozostaje egzekucja przeciwnika ;)

 

w zadnym rainbow nie ma

 

Jest w Raven Shield.

 

 

---

 

Pozatym Gierka Swat 3, jest bardzo przyzwoita, wracalem do niej chyba Z 4 razy juz, ale wole jednak r6 :).

Chryste, ja to pisałem rok temu :roll:

:lol:

 

 

Odnawiamy forum :P

Link to post
Share on other sites
1ms bo to najszybszy czas reakcji :) dodatkowo mozesz pogorszyc czas reakcji wrogow :P

 

P.S. czy ja dobrze ta bombe rozbrajam?? Biore multitool(F7), klikam na teczce z bomba, wszystko konczy tykac ... cos jeszcze?

 

CZY KTOS MOZE W KONCU ODPOWIEDZ NA PYTANIE HAWKA!!! Tez mam ten problem z misja w wiezawcu. Rozbrojimem bombe, uratowalem wszystkich zakladnikow, kogo trzeba pacnale, kogo trzeba aresztowalem. Wyskakuje okienko MISION COMPLETE, naciskam dalej i BUM! nie wiem co jest z ta gra, instalowalem gre z dwoch plyt, w obu przypadkach bylo tak samo. Wiec to nie byla wina mojej kopii SWATa, zreszta Hawk ma ten sam problem. WIEC CZY KTOS MOZE ŁASKAWIE ODPOWIEDZIEC!!!!!?????

Link to post
Share on other sites
Znaczy sie najpierw rozbrajasz zabezpieczenie a potem samą walizke i masz boom? Spedzilem nad ta gra z 18 miesiecy i w zyciu takiego numeru nie mialem ...

 

Aha placzecie o mody... mam tego z 650 mb (plytke map i modow) ale nie mam tego gdzie wrzucic...

 

Chyba nie masz mnie za ....? Oczywiscie ze wylaczylem zabezpieczenia, potem rozbroilem bombe. Wszystko jak nalezy, okienko z debrief i informacja mision complete samo wyskakuje, nacuskam dalej i bum.. nie mam pojecia czemu. Wlasnie zainstalowalem patcha 1.6 , zagram i sprawdze czy nadal mam ten blad

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

1 Czy da sie zrobic jakos wlasny server tak zeby nie laczylo sie ze sierra bo tam pingi sa strasznie duze i jka gram z kumplem to albo mi laguje i ping ponad 200 albo jemu w zaleznosci od tego kto robi server :roll:

 

2 Czy sa jakies servery do SWATa?? A jak sa to czy jakis program do ich wyszukiwania

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jesli chodzi o mody i misjeto najlepiej funkconujaca stronka jest obrcnie

 

http://www.hot-swat-mods.com

 

Zeby sciagac trza sie zarejestrowac.

No i ciesze sie bo wreszcie znalazlem moda ktory likwiduje ten glupi blad trzymania p90.Bez moda koles przednia reke trzymal przed bronia i wygladalo jakby mial ja w powietrzu i strzelal sobie w lape :P ..a po tym modziku wreszcie trzyma jak trzeba

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Odświerze topic :) Zakupiłem w empiku SWAT3:CQB nie wiem która wersja bo nie udało mi się jej jeszcze zainstalować. Problem polega na tym ,że gdy klikam "instaluj" to wyskakuje mi błąd "sytem 16-bit" (czy coś w ten deseń). Czy ktoś może mi pomóc :?: Z góry THX.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...