Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWAT 3 : Close Quarters Battle


Recommended Posts

To jedna z moich ulubionych gier FPP - należy do tych, do których nieustannie się wraca. Zawiera niesamowide pokłady grywalności, zwłaszcza po sieci lokalnej. CO ciekawe, poczynając od wersji 1.0 gra przeszła wielka metamorfozę, twórcy ze Sierry przez ponad 2 lata wydawali pacze i dodatki przedłużające jej żywotność. Do nedawna ze strony www.10-david.com można było sciągnąć niezliczoną ilość konwersji ulepszających AI, zwiększającch 'efektowność', plus nowe modele, giwery, misje. Niestety ostatnio witryna leży :(

 

Gierka, oprócz wiernego przedstawienia technich 'czyszczenia' budynków wporwadzała bardziej 'humanitarne' traktowanie podejrzanych, których w porównaniu do serii R6 nie należało neutralizować, a raczej aresztować. A sentymant do zabawy w 'policjantów i złodzieji' został mi chyba z dzieciństwa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fakt ogolnie gierka przednia i pokazujaca nietypowe, jak na gry, podejscie do tematu.. i to dowodzenie :)

ale zalamywal mnie tam poziom inteligencji i samodzielnosci policjantow... optrafili wszyscy czterej ginac po kolei krzyczac "Policja, rzuc bron" do typa siekacego z AK :(

Link to post
Share on other sites

jasne, ze jak na razie komputer nie zastapi drugiego czlowieka, ale porownujac do SWAT to chyba tylko w Delta Force jest gorsze AI. we wszystkich R6 czy OPF jest duzo lepsze

 

PS a kto z Was gral we szystkie Police Questy po kolei? :) zaczynajac od "tekstowki" a konczac na Police Quest SWAT? :)

Link to post
Share on other sites

ech, chyba wszystkie oprocz bodajze 4-ki (ten RTS) byly liniowe... ale coz...

a komunikaty radiowe i poruszanie sie pomiescie dalo sie przezyc jak sie mialo Bajtka z opisem :)

najwiecej klopotow mialem w 1-ce, zeby wymusic od babki w czerwonym sportowym samochodzie prawo jazdy :) ile ja sie nameczylem zeby domyslec sie prawdziwej frazy :D

Link to post
Share on other sites

Hmmm porzyczyłem dzisiaj SWATa od kumpla i mam problem - skąd wziąć patch uaktualniający wersję gry do 1.4? Bo wszędzie jest tylko 1.7, a ten wymaga wersji 1.4...

 

Hmmm ściagnałem 1.6 który podobno updatuje wcześniejsze wersje, ale mi nie działa - wyskakuje czarne okienko i od razu się zamyka...

 

EDIT: ściagnałem 1.6 jeszcze raz, zainstalowałem, i... i przy próbie instalacji 1.7 pisze, że musze mieć min 1.4! Sprawdziłem wersję pliku - tak, jest 1.4. W takim razie - co mam do diabła zrobić?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

tez gram w SWATa 3 i sie czwartej czesci nie moge doczekac......

Fajnie sie gra z modami: xrtrt-weaponsmodv1.0a i xrtrt-officermovement

Dzieki nim członkowie oddziału są lepsi........

POLECAM GIERE WSZYSTKIM.........

Pozdrawiam

 

P.S nawet w rainbow six 3 athena sword kompani sie gorzej zachowuja niz w SWATcie 3......

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie co do SWAT3: jak do jasnej i ciasnej mam przejść misję, gdzie w wieżowcu na samej górze jest bomba atomowa w teczce?? Wiem, że mam aresztować przywódcę terrorystów, uwolnić cywili, majora i jego współpracowników ... ale jak dezaktywować tą bombę?? Ona mi wybucha :P czy to ja ją rozbrajam, czy to ktoś z drużyny to ona ciągle mi wybucha :P chyba tylko raz(jak pierwszy raz grałem w tej misji) udało mi się ją jakimś cudem dezaktywować(ale jak to już nie wiem :P).

 

P.S. HEEELP :)

Link to post
Share on other sites

Alez tak :) za pierwszym razem sie tym zajmowalem a za kazdym kolejnym byelm tak wkurzony i tak "na szybko" przechodzilem do tego momentu, ze lasera zapominalem wylaczyc :P(dziekuje gosciowi, co mi PW wyslal i przypomnial o laserku). Ale teraz problem ... wszystkich uwolnilem, rozbroilem bombe i ... wyskakuje okienko ... Continue i Debrief ... daje Debrief, gosciu gada ze misja zakonczona skucesem(czy cos) i ze sie moga zbierac ... a pozniej ... ZNOWU TEN WYBUCH!! Ja tu oszaleje :P ponad 20x to przechodzilem i zawsze cos nie wyjdzie ... GRRRR :evil: :evil: :evil: czemu pomimo dobrze wykonanej misji(chyba) bombka dalej wybucha?? :evil:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...