Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spodnie milteca


Recommended Posts

Mam bluzę BDU milteca w barwach "splinter". Kolor milteców faktycznie troche dziwny jest na poczatku, ale tak jak pisano wyżej po kilku praniach wszystko jest w pożądku. Poza tym mam spodnie pustynniaki 3 kolorowe. Szwy gdzieniegdzie lekko puściły, kolor lekko stracił intensywność i czasami cholernie ciężko schodzą plamy (oczywiście mowa o brudzie a nie o maskowaniu :-P ), w lecie człowiek się w nich strasznie poci (65% polyester 35% bawełana) ale ogólnie mimo tych wszystkich wad śmigam w nich całkiem często a mam je około 1,5 roku. Jak nie masz na nowe kontrakty, a używanych nie możesz znaleść we właściwym rozmiarze i bardzo Ci zależy żeby mieć pustynne marpaty to kupuj.

Link to post
Share on other sites

Daruj sobie , tandeta do kwadratu . Materiał woła o pomste do nieba , wystarczy byle iskra z ogniska żeby była dziura , całkowicie nie przewiewny , po dniu użytkowania śmierdzi jak murzyńska chata a i cena całkowicie nieadekwatna do jakości. Kup lepiej demobil , lepiej będzie tobie służył.

 

Edit . Piszę na bazie doświadczeń własnych (spodnie spilnter ) i kolegi ( spodnie w duńskim camo )

Edited by Brenten
Link to post
Share on other sites

W zasadzie to najbardziej chciałbym Panterę pustynną wz93, tylko powiedzcie mi czy kolory sięnie będą spierały.

Jak polski pustynniak to helikona mozna dostac na allegro np. TUTAJ A co do helikona, to jak najbardziej polecam. Osobiście używam tzw. vietnam cargo, ale mam zamiar właśnie sobie kupić M65 i nawet nie myślę o innej firmie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

siema,

pomożecie mi czym sie różni BDU o tych innych ACU i takie tam? Które lepiej kupic? Bo chcialbym miec mundur woodland i w takim razie muszę miec bluze i spodnie ale dobrane tak aby były tago samego koloru odcieniu itp. wogóle to sie pogubiłem pomoże ktoś?

Edited by Szaszłyk
Link to post
Share on other sites

Miltec może się nadawać jedynie do rytualnego spalenia. Nieprzewiewne, beznadziejnie uszyte, niewymiarowe, drące się, przecierające, tracące kolory, świecące gówno, w cenach często większych niż używane w bdb stanie kontrakty.

 

Miałem komplet BDU woodland. Tragedia. Mój najgorszy okołomilitarny zakup, włączając w to nawet starego Steyra BE z plastikowym GB (stare czasy ;-) ).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...