Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak Mustang Tactical - woodland


Recommended Posts

Materiał masz podany w opisie przedmiotu, Cordura 1000D.

Szkoda tylko, że nie podali pojemności plecaka w litrach, a tylko jego wymiary.

Ja osobiście wolałbym Wolverine'a 32L, którego opis masz tu, ale to już droższa zabawka, choć na pewno przetrwa więcej od tytułowego plecaka z tematu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kolega jest właścicielem. Pojemność między 25 a 30 litrów. Zewnętrzna kieszeń nie na małe przedmioty ale np. na gore w sam raz. Zamykana tylko na fastexy. Brak przeszyć na bocznych PALS. Brak pasa biodrowego (trzeba by montować zewnętrzny na PALS). Szelki do wymiany - wąskie i cienkie przy dużych obciążeniach wcinają się. Całe szczęście szelki są przeplatana a nie wszywane więc ich wymiana to nie problem. W śrubko brak lamówki na krawędziach. Za to zewnętrzna lamówka dobra kolorystycznie. Woodland ładny, komponuje sie z oryginalnym i G&P.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Jestem dumnym uzytkownikiem wspomnianego plecaka :) . Jesli chodzi o wygode , no coz jak wspomnial Wukasz, szelki moga sie wpijac i na STIII przy duzym obciazeniu szelki byly niewygodne (mialem tam 6 litrow wody goretex i pare dupereli). Plecak ma tak jak pisal Wuki okolo 30 litrow jest wystarczajaco pojemny na manewry 24h, miesci sie woda parka gore kulasy menazka i kupe drobnicy. W srodku kieszen na camelbaka i porzadnie wykonane otwory zeby wyprowadzic na zewnatrz rure:) barz antene z radia, w zaleznosci o d tego co ma w plecaku byc :) Duza zaleta jest montaz szelek, mianowicie mozna je odczepic i zamontowac szersze z odpowiednimi modyfikacjami w postaci przyszytych paskow 25mm, jesli ktos ma takie zyczenie oczywiscie. Kolorystycznie, bardzo ladny woodland swietnie sie komponuje z oporzadzeniem G&P oraz mundurem. Lamowka tez ladna nie swieci sie i ma dobry odcien. Plecak wykonany z cordury 1000D wiec nie ma mowy o przetarciach czy zmeczeniu materialu :). Jesli ktos ma jakies pytania chetnie na nie odpowiem. Moja opinia jako uzytkownika jest nastepujaca; za 150 zl macie bardzo fajny plecak kolorystycznie nie ustepujacy w niczym oryginalowi, funkcjonalnosc rowniez na wysokim poziomie za te pieniadze bardzo dobry wybor.

 

Pozdrawiam Bazyl

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
Guest Graszczur

A czym się w zasadzie różni od Patrol Packa? Warto dokładać te ~6 dych do kontraktu?

 

Aha, słyszałem, że Assault Pack (ten ma pas biodrowy!) jest większy, choć na zdjęciach wygląda bardzo podobnie. Duża różnica?

Link to post
Share on other sites

Generalnie chciałbym sobie wykombinować taki myk, że zamiast kamizelki taktycznej walnę sobie parę ładownic na pasie biodrowym

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3669

Jest kilka plecaków do których podczepisz ładownice na pasie biodrowym, ale raczej mały ma to sens, jeśli będzie jakiś kontakt, będziesz skazany na walke z plecakiem na sobie, pas lepiej mieć osobno.

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3669

Jest kilka plecaków do których podczepisz ładownice na pasie biodrowym, ale raczej mały ma to sens, jeśli będzie jakiś kontakt, będziesz skazany na walke z plecakiem na sobie, pas lepiej mieć osobno.

Wiem, ale na niedzielne łupanki takie rozwiązanie byłoby wprost idealne. Mnie tam plecak nie przeszkadza zbytnio podczas walki

Link to post
Share on other sites

Wiem o co Ci chodzi, ale takie zestawienie sensu nie ma zbytniego. Pas w waistapcku jest zbyt miękki i pod ciężarem ładownic będzie się wyginał i marszczył. Przez to tracisz na wygodzie. Dwa to problem w tym, że ładownice będą się przesuwać po pasie. Na koniec waistpacka nie dopniesz do Mustanga.

P.S. ja za swojego PP, stan idealny, dałem 130, więc taniej niż ta kopia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...