Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moge się nieco wypowiedzieć o M14,poniewarz je posiadam:

Po wymianie sprezyny na MO 110 oraz lozysk czego dokonal quatro,wsadziłem aku 9,6 1400 intelect,tanio a naprawde chodzi dobrze,strzela równierz jednak magazynek przy szybkim rofie ma lekkie problemy z podawaniem,jednak da sie to znieść.

Quatro niewymieniał prowadnicy-pytałem sie u krakmana testowali te prowadnice i mówili że niepotrzeba przy m110 jej wymieniać,ale mówili też o tym że pasuje prowadnica V2,V3bez tej blaszki, więc jest wmiare uniwarsalny.

Link to post
Share on other sites

Wstawianie w jakiejkolwiek replice lufy wewnętrznej dłuższej niż 590mm mija się z celem, więc daruj sobie 650mm ;)

590 to też chyba trochę za dużo, nie pamiętam jaka jest optymalna długość lufy wewnętrznej, coś koło 570-580 ?

Cylinder oczywiście typ 0.

Link to post
Share on other sites
a może:

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1531

 

wiem że to MG,ale jest to całkiem ciekawe icon_wink.gif

 

Posiadam ten zestaw w swojej M14 Karta. Przy montażu tego zestawu są dwa problemy: dysza jest za krótka i za gruba i nie nadaje się do montażu, cylinder trzeba przykrócić ok. 2mm - trzeba to robić dość "precyzyjnie" aby nie zniszczyć powierzchni wewnątrz cylindra. Oczywiście te dwie części nie są kompatybilne z Kartem, nie wiem jak jest w przypadku AGM, prawdopodobnie tak samo.

 

Lufa - maksymalnie do 580mm długości.

Link to post
Share on other sites

a może:

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1531

 

wiem że to MG,ale jest to całkiem ciekawe ;)

Radze poczekać na to na ASGShopie :P

MG zawsze może coś rozwalić, zepsuć przed wysyłką :-F

 

Lufa - maksymalnie do 580mm długości. :cry:

Ehh...nici z nawet 590 :/ Istnieje jakiś Prometheus lum Km Head 1950 o długości 500mm :wink:

Edited by rafcio21
Link to post
Share on other sites

Sorry za 2 obok siebie ale edytnąć nie mogłem...

W jednym z moich postów z powodu literówki napisałem 500 mm, chodziło mi o 550 mm. A dokładniej "Istnieje jakiś Prometheus lum Km Head 1950 o długości 550mm?"

 

Paciek, wystarczy wymienić łożyska na kulkowe i wstawić M100 - powinno ci to dać 360-380 fps chyba. Koszt około 100 zł. Można też wrzucić łożyskową prowadnice, ale według mnie nie ma sensu. Reszta pujdzie na lunetkę :D

Edited by rafcio21
Link to post
Share on other sites

O, dziękuje za pomoc, Krakman napewno się tym zajmię. A gdybym po jakimś czasie chciał uzyskać około 400-450 fps a wczesniaj mial zamontowaną wyżej wymienioną sprężyne (M100) i łożyska kulkowe, musiałbym je również wymienić?

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem pytania, ale na AsgShopie jest zestawik wzmocniony tłok z głowicą oraz wzmocniony cylinder z głowicą (i niepasująca dysza) za 199 zł. Przy takim zestawie można sobie pozwolić na M120 czyli z 420 - 450 fps (tak to oceniam).

Przydałaby się również lufa precyzyjna, której koszt to około 100-140 zł. Zwiększa skupienie strzału (na większe odległości to bardzo ważne :P) i ilość fps w niewielkim stopniu.

 

Przeczytaj najlepiej cały ten temat :P

 

EDIT: Teraz zrozumiałem XD, musiałbyś wymienić tylko sprężynę.

Edited by rafcio21
Link to post
Share on other sites

ja mam m100, łozyska stalowe, prowadnica łozyskowana, precka i gumka guardera. Efekt na chrono - 405fps. Więc zmieścisz się w tej granicy cenowej co podałeś i już masz parasnajperke.

 

Co do wzmocnienia do 450 fps - nie wiem, jakoś uważam, że to na chińczyka za dużo, bałbym się takich eksperymentów. No, ale to moje własne zdanie.

 

Poza tym o tuningu było już duuużooooo.... przeczytaj cały topic.

Link to post
Share on other sites

Maxavelli, z tego co mi OlO mówił, to sprężyny Mad Oniona są jakoś źle oznaczone ;) U mnie wstawił podobny zestaw jak u AirBorna i wyszło minimum 395fps (a Lukas (ten od Zbrojowni) rzekł, że były strzały nawet i ponad 400). Sprężyna sprężynie nie równa... :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Mam pytanie, która z tanich ładowarek (do 60 zł) jest dobra i pasuje do stockowej bateria (tej w zestawie) do M14 AGM? Bo ta chińska ładowarka która jest dawana do zestawu, przestała ładować. Miał ktoś taki sam problem?

 

Aha, i przepraszam za off topic ale uciekł mi gdzieś temat o M14 z działu Elektryczne, a bez sensu jest zakładać nowy topic.

Mam nadzieję że 'Evul' Mody mi wybaczą ;).

Edited by Paciek
Link to post
Share on other sites

"Sprężyna to nie wszystko przecierz" - nijak się to ma do tematu. Sprężyna to główne źródło FPS a inne duperelki (w porównaniu do stockowej szczelności) dodadzą z 15 FPS.

 

Poprostu niektóre M100 (Huricane i MO) to poprostu źle oznaczony produkt M110 (albo i troszkę wyżej).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...