Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Tak, warto było kupić dla samego tłoka. Reszta - prowadnica, cylinder, spring, głowica tłoka dla lepszej wytrzymałości :) M130 na spokojnie pociągnie, po wymianie zębatek M140 i więcej. Kwestia tylko gearboxa, na customsie mówili, że M140 na spokojnie pociągnie stockowy (inaczej rozkładają się siły niż w innych gearboxach), ale ja tam wolałbym nie ryzykować.

Link to post
Share on other sites

Przebiłem się przez ten temat ale mam nadal jedno pytanko

Kto ma M120 MO w M14stce i jaki wynik osiągnął (zmierzony FPS albo dystans 90% trafień w kartkę a4.....)

 

planuję dać:

120 MO

łożyskowana prowadnica sprężyny

łożyskowana głowica tłoka

Chromowany cylinder

łożyska ślizgowe metal

 

Jak spasuje to też doszczelnioną głowicę cylindra...

 

Batka oryginalna pewnie nie pociągnie ale panasonic powinien dać rade

Link to post
Share on other sites

I weź inną sprężyne, tzn innego producenta ;) Mam M120 MO, co prawda nie w M14, ale troche na niej przeszło kulek, i teraz jakoś zwoje się unormowały, już nie są tak bardzo nieregularne jak na początku. Dopłać do Guardera/DF, wyjdziesz na tym lepiej ;)

Link to post
Share on other sites

tyle, że PDI się tak nie zużywają Guarder i DF tracą moc szybko w porównaniu do SYSTEMY i PDI.

A co do tuningu podjąłem się podkręceniu m14 na M140.

zamontuję tam:

-sprężyna Systemy m140

-łożyska cierne stalowe (tutaj firma jest bez znaczenia)

-FTK guardera

-dyszę DF

-Precrurę systemy 6.04 534mm

-gumkę guardera czarną

-łożyskowaną prowadnicę sprężyny guardera (v.3)

-zębatki jakieś dobre raczej systemy

 

do tego podkładkowanie zablokowanie na single i bateria intellecta 9.6v 3800mAh, i luneta ładna jakaś;D + bipod.

dam znać pod koniec czerwca co z tego wyszło (zbieram pieniądze mam lufe prowadnice baterie i 300pln w kieszeni części oczywiście z HK [bo taniej]).

 

pzdr

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

tyle, że PDI się tak nie zużywają Guarder i DF tracą moc szybko w porównaniu do SYSTEMY i PDI.

A co do tuningu podjąłem się podkręceniu m14 na M140.

zamontuję tam:

-sprężyna Systemy m140

-łożyska cierne stalowe (tutaj firma jest bez znaczenia)

-FTK guardera

-dyszę DF

-Precrurę systemy 6.04 534mm

-gumkę guardera czarną

-łożyskowaną prowadnicę sprężyny guardera (v.3)

-zębatki jakieś dobre raczej systemy

 

do tego podkładkowanie zablokowanie na single i bateria intellecta 9.6v 3800mAh, i luneta ładna jakaś;D + bipod.

dam znać pod koniec czerwca co z tego wyszło (zbieram pieniądze mam lufe prowadnice baterie i 300pln w kieszeni części oczywiście z HK [bo taniej]).

 

pzdr

 

 

Nie boisz się o szkielet gb??

Link to post
Share on other sites

póki żyjesz to szalej! a po drugie ktoś mówił, że wytrzyma (na tym forum) a po trzecie jak pęknie to albo kupie ten G&P albo sprowadzę taki sam za ok 22funty... więc wolałbym G&P a sprawa dopasowania to pilnik i jazda nigdy w życiu nie jest z górki:D

jednakowoż zastanawiam się nad tuningiem czy nie lepiej byłoby kupić M249 od P&J... ale do czerwca mam dużo czasu na przemyślenia a wtedy mam przypływ gotówki.

Link to post
Share on other sites

heh, GB miał wytrzymać m130, 140 to już jakaś maksymalna granica, wątpię, żeby wytrzymał jakiśkolwiek akceptowalny czas. (chociaż może masz fartownego, one in a million chinola M14, który złapie m140 i się nawet nie zużyje :-P ;-) )

 

PS. może mi ktoś wytłumaczyć, jak zdjąć pokrywę lufy? chcę zamontować metalową z DF, ale ani nie mogę znaleźć śrubek, ani imitacja rury gazowej się nie odkręca.

Edited by I3ongo
Link to post
Share on other sites

jak pęknie to będzie preteks do kupienia tego od G&P chociarz troszkę się martwię strasznie wygląda komora HU... owinę ja cała taśmą i tyle da się zrobić bo chyba nikt metalowych nie robi...

Czy Gearbox V.7 G&P ma te same rozmary co nasz w AGMie ?

Edited by Vachs
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...