Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A ja mam takie pytanie. Jakie trzeba zrobić modyfikacje żeby założyć do KART'a bądź AGM'a GB G&P ?? Wiem że rozdzielacz i odsyłacz to wymóg. A jak sprawa z np płytką selektora zespołem styku/spustu ?? Jakieś poważne modyfikacje trzeba robić ??

I czy do tego GB od G&P pasują części od G&G np kostka stykowa, płytka selektora , spust itd. Tobi wypowiesz się ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

witam mam pytanko w związku z m14 (niby cyberguna ale to agm z lepszymi lożyskami ) chodzi o hop-upa pokrętło którym reguluje sie podkręcenie kulki chodzi bez większego oporu w w prawą stronę(można sobie długo kręcić i nic sie nie zmieni) a w lewo jest lekki opór ale to znikomy pozatym jak ustawi hopka (co nie jest łatwe) to po kilkunastu strzałach się rozkręca co zrobić żeby sie tak nie działo? Mam już gumkę guardera ale nie wiem jak się dobrać do komory (zdejmuje osłonę spustu ale i tak nie mogę wysunąć łoża ) z góry dzięki za odpowiedź

Edited by faragon
Link to post
Share on other sites

żeby zdjąć łoże musisz (po za zdjęciem osłony spustu) lekko wykręcić taką bardzo małą śrubkę na lufie (właściwie to chyba na rurze gazowej) tuż przed osłoną lufy. Jak już zluzujesz tą śrubke to wyciągnij tą niby rure gazową do przodu i łoże powinno sie odłączyć od reszty karabinu.

Tak przynajmniej jest w moim AGM'ie.

 

Pozdrawiam Kuba.

Link to post
Share on other sites

Znalazłem tanią alternetywę dla zębatek po zakupieniu wzmocnionego gearboxa -

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...products_id=131 . 300%, na sprężynach w m/s ile to będzie?

 

 

Ok 150m/s ale te zębatki nie pasują do AGM :P

 

 

Puzel, czytaj ze zrozumieniem i wszystko, a nie tylko to co chcesz...

 

Rafcio, na stocku mam wstawione m100 Mad Oniona (daje 400fps), po około 10tys. kulek wszystko chodzi ładnie, nie ma problemu, a kulki nosi prawie (niewielka różnica) jak u GustaV'a na m130 w M15A4 Rifle ;)

Link to post
Share on other sites

No to masz fajnie, ale i tak zostanę przy swoim. I tak wstawiłem już do mojego M14 M120s razem z FTK do v2 (wyszło taniej niż na części + mogę głowice cylindra i dysze sprzedac). Zbieram teraz na głowice cylindra i dyszę z ASGShopu. Potem się pomyśli nad Gearboxem i zębatkami :P

 

PS: To twoje M100, to naprawde źle oznaczony produkt M110 ;)

Link to post
Share on other sites

No i przeszedł tuning do M120, narazie przebieg to jakieś 500 kulek - bez zarzutów.

Poszedł cylinder, głowica tłoka, tłok i sprężyna M120 firmy JBU oraz łożyska kulkowe Systema. Mam tylko problemy z dyszą na M120 i batcę 9.6 - dysza nie nadąża za gearboxem i pełno powietrza mi ucieka. Może uszczelniona i wzmocniona deep fire co śda...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No i stało się. Mam tylko auto. Czy jest jakiś patent żeby z powrotem przywrócić single, albo go nawet zablokować na single? Gdzieś czytałem, że aby był single, taka blaszka w selektorze musi być w dolnej pozycji, ale jak ja ją tak ustawię, to jak nacisnę spust ona i tak sie podnosi (podnosi się i opada cyklicznie) i jest auto. Da się coś z tym fantem zrobić?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dzisiaj napisałem do Krakmana z pytaniem jaka jest długośc lufy i sie bardzo zdziwiłem, ponieważ gdy czytałem temat to twierdzicie że w m14 agm jest lufa 550mm, a krakman powiedział że długośc lufy wynosi 510mm i teraz nie wiem jaka kupic

Edited by szczypik
Link to post
Share on other sites
No i stało się. Mam tylko auto. Czy jest jakiś patent żeby z powrotem przywrócić single, albo go nawet zablokować na single? Gdzieś czytałem, że aby był single, taka blaszka w selektorze musi być w dolnej pozycji, ale jak ja ją tak ustawię, to jak nacisnę spust ona i tak sie podnosi (podnosi się i opada cyklicznie) i jest auto. Da się coś z tym fantem zrobić?

czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na powyższe pytanie??

ponieważ mam ten sam problem....

 

Możliwe, że trzeba dokręcić 4 śrubki przy niej, było to już gdzieś opisane.

A jak zablokować? Coś trzeba wyciąć w płytce selektora ognia. Wyślij na serwis, żeby Ci to zrobili. Rozmawiałem o tym z Krakmanami kiedyś - 5 minut roboty.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie problemu z Auto, wystarczy przyjrzeć się mechanizmowi działania selektora ognia i spiłować jego elementy w dwóch miejscach. Chyba w każdym aegu zasada działania singla jest taka, że jajowaty twór pod zębatką naciągającą tłok powoduje unoszenie się takiej blaszki w selektorze. Blaszka to z kolei w odpowiednim momencie zrzuca ze spustu element powodujący łączenie styków i przepływ prądu. W M14 miałem taki problem, że ta blaszka nie podnosiła się już na taką wysokość aby zrzucić element dotykający styków. Wystarczyło jednak podpiłować taki plastikowy dynks, za który łapie dzyndzel spustu i jest git. Podejrzewam, że tryb single zanika, ponieważ wytarciu ulega element stykający się z tym jajem pod zębatką.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...