Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Części z vsr 10 do vsr 11


Recommended Posts

Siema!

Maam pytanie:

czy części wzmacniane z Laylax`a dostępne na machinegun.pl są pasowne do VSR11 z HFC?

Chodzi mi głównie o średnicę tłoka, czy jest taka sama. No i rozstaw śrubek mocujących mechanizm spustu.

Za wszelka pomoc z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Tak czy siak czekam na informację... Zamierzam kupić zestaw zero trigger i tłok za machinegun.pl ale tylko jeśli będzie pasowny. Panowie MG.pl nie spieszą się z podaniem mi tej informacji. Robię aktualnie dwie VSR11`tki na około 500-550 fps`ów, z czego jedną na własnej roboty stalowych searach i wzmocnionym tłoku a drugi kumpel chce "profesjonalnie" wydać 6 baniek na tuning więc muszę wiedzieć czy ten tłok spasi :uśmiech: .

Link to post
Share on other sites

Sorry bardzo, że tak późno ale niełatwo jest mi znaleźć wolną chwilę. Mierzyłem tłok laylaxa i wyszło mi 22,18 mm (margines błędu suwmiarki to podobno 0,05 mm) a średnica wewn. cylindra wyszła 22,38mm. Jak coś to laylax ma prawie identyczą srednicę co TM różnica jest chyba 0,02 mm. Mam nadzieje, że się przydałem. :)

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś zainteresowany to mogę mu ściągnąć komplet więcej, layaxa. Sam bede zamawiał z wgc. Ktoś zainteresowany? Od razu mówię - nie zamierzam sie na nikim dorabiać, koszt przesyłki na dwóch się rozłoży.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...