Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sprzedaja teraz kit+GB+lufa+ komora za 450 US$, ale ponieważ robią to od 2-3 tygodni to nie ma skąd wziąc na ten temat informacji.

Poza tym nie ma w Polsce zbyt wielu użytkowników produktów Inokatsu (jeden, dwóch?) - więc raczej nie ma co liczyć na opinie.

 

Magazynki: G&P pasują na pewno.

Link to post
Share on other sites

A ja jestem ciekaw czy te GB mają jaką kolwiek zgodność z TM ?? [Wykasowano, to nie jest temat na forum techniczne] A no i zauważyłem dziwne cos na tym dynksie przełaowania ,czy to przypadkiem niema blow back ?!?!?

Link to post
Share on other sites

To nie jest ta wersja z BB, i znalazłem: GB daje 330 fps - ma stalowe zębatki i łożyska, dysza mosiężną.

 

Składałem ak-103 około godziny.Najwięcej roboty z ustawieniem GB tak żeby kabelki nie przeszkadzały w zmianie rybu ognia.

Wcześniej tego nie praktykowałem - teraz bym to zrobil w 10 minut:-P

Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze przeczytałem, to tylko do końca maja jest promocja? xxxFENCExxx, czy po złożeniu miałeś okazję wystrzelić z 10-30 kulek? Jeśli tak, to jaka jest kultura pracy, oraz hop up(czy dobrze podkręca i nie rozregulowuje się)?

Ps. jak wypada wizualnie w porównaniu do VFC?

Edited by Kryptyk
Link to post
Share on other sites

Wizualnie to na samych fotach widać że lepiej wypada ;)

 

Chwyt bakielitowy z AK74 to poprostu poezja w czystej postaci.

 

Sam mam plany kupić Inokatsu AK74 we wrześniu/październiku, zobaczymy jak będzie z cenami. 450$ za takiego guna z GB to naprawde tanio jest ..

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...