Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W boyówce mogą szlag wziąć zębatki, body metal co prawda - ale średniej jakości - jak lubisz broń amerykańską to kup g36c JG(gietke komandosi używają), gietka jest praktycznie nie do zdarcia jeśli chodzi o body, nie trzeba nic w niej wymieniać przez przynajmniej rok. Możesz też kupić AK cymy ;) gearbox nie do zniszczenia, osiągi lepsze niż boyówka/g36c, celność na poziomie M16(para-snajper jak sie uprzesz). To odemnie.

Link to post
Share on other sites

wojtek96 ty się urodziłeś w 1996 ? To m4 (mowa o egzemplarzu z customs.pl) jest bardzo dobry. Durzo części wymienione na starcie, po wymianie gumki HU zasięg i celność są przyzwoite. Dla początkującego dobry karabin gdyż kolegom raczej nie zrobisz krzywdy a części też długo pożyją. Lepszy wybór to M4 chyba że nie masz tyle kasy to bierz giete

 

Wojtek96 sądząc po twoich postach na forum dedukuje że nigdy tej m4 w rękach nie miałeś

Edited by rushek
Link to post
Share on other sites

Miałem ją w rękach. Nawet z niej strzelałem i byłem zadowolony - choc egzemplarz miał dopiero 3 miechy. Po 7 miechach mojemu koledze zaczęło się piepszyc wszystko wewnątrz. To że mam 12 lat nie znaczy że jestem noobem i głupim dzieciakiem - na ziemi zdarzają się wyjątki.

Link to post
Share on other sites

Jak z M16 robią para snajperki(lufa 51 cm) to z kałasza też można(lufa 47cm), ale to kika baniek minimum :D. W cymce naprawdę gearbox jest najlepszy z chińczyków :) potwierdzi to każdy naprawdę doświadczony airsoftowiec :). Osiągi lepsze bo lepsza sprężyna(m100 w g36 m110 w ak), no i dłuższa lufa(boyi 36cm, g36c 248mm). Rzeczy które pisze to nie bajki a rzeczywistośc.

 

P.S: gadasz że głupio gadam, a na forum jesteś krócej ode mnie o ponad miesiąc :), czyli masz mniej "expa" w airsofcie :-F.

Edited by Wojtek96
Link to post
Share on other sites

moje Boyi też ma m110 ale to nie fps się liczą. Z prawie wszystkiego można zrobić parasnajperke. Kałasze cymowskie jak na chińczyki są dobre ale jednak jak miałbym wybierać między m4 boyi a kałaszem cymy wziołbym m4 boyi

 

P.S: gadasz że głupio gadam, a na forum jesteś krócej ode mnie o ponad miesiąc , czyli masz mniej "expa" w airsofcie .

 

Jedni szybciej się uczą od drugich. Czas nie ma znaczenia.

Edited by rushek
Link to post
Share on other sites
To że mam 12 lat nie znaczy że jestem noobem i głupim dzieciakiem - na ziemi zdarzają się wyjątki.

 

:wink: i Ty właśnie jesteś tym wyjątkiem??? Jakież to "oryginalne" :F. A poza tym, dlaczego uważasz, że osoby mające 12 lat to nooby i głupie dzieciaki???

 

PS. A Ty Rushek odczep się od Wojtka, bo masz mniej expa niż on i Ci chłopak natłucze na forum ;)

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Wg mojego expa, gearboxy Cymy to taki item, którego trzeba jak naszybciej strade'ować, jeśli się go ownuje, bo to syf. Jak chcesz fajnego itema, to bierz JG albo emke od Boyi bo wbrew temu co piszą niektóre trolle na poziomie pierwszym, są to repliki godne polecenia, zwłaszcza JG, które polecają nawet niektórzy paladyni z poziomu szesnastego. A teraz wracać do jaskiń.

Link to post
Share on other sites

Wg mojego expa, gearboxy Cymy to taki item, którego trzeba jak naszybciej strade'ować, jeśli się go ownuje, bo to syf. Jak chcesz fajnego itema, to bierz JG albo emke od Boyi bo wbrew temu co piszą niektóre trolle na poziomie pierwszym, są to repliki godne polecenia, zwłaszcza JG, które polecają nawet niektórzy paladyni z poziomu szesnastego. A teraz wracać do jaskiń.

wszystkimi palcyma się podpisuję.

G36c od JG to dobry wybór.

Wiem, bo używam, a ponieważ jeszcze nie wiem, czy ASG, to hobby, któemu chciałbym się poświęcić bez reszty :) (są jeszcze kobiety, off-road, bierki & szachy) i choć cała reszta mojego wyposażenia airsoftowego przekracza wartośc g36c parokrotnie, to uważam, że to dokonały wybór.

Link to post
Share on other sites

A czy w takim razie boyiowa eMka z upgread'em ze zbrojowi tj:

- kierunkowa głowica tłoka

- sprężyna M110

- stalowe zębatki z czterema zapadkami przeciwpowrotnymi

postrzela dobre pół roku? Jest promocja, mozna tanio ją shaczyć, w dodadku troche pozamieniali w środku więc chciałbym wiedzieć. Nie interesuje mnie G36C, interesuje mnie czy się zawiode czy nie.

I błagam o wypowiedzi poważniejszych osób niż 12-letni Wojtek (rodem z reklamy dziecko w sieci) nabijający od paru miechów expa na forum. Ja jestem 4 lata tutaj i jakos sie nie chwale ;)

Link to post
Share on other sites

właśnie jak jej pozwolisz ;] Ile replika pożyje zależy przede wszystkim od właściciela. Ta Emka może porzyć spokojnie rok z czymś :] . Kupuj lepiej u customsów. Więcej wymieniają ;].

 

PS: Ile za tą wypowiedz zgarnołem expa bo mi się licznik popsuł i nie wiem ile mi do upa brakuje :(

Link to post
Share on other sites

Wczoraj rozkręciłem cały GB z Customsów w celu wymiany kabli i muszę powiedzieć że zespół cylindra szczelny, dysza też w miarę szczelna. Przesmarowałem wszystko porządnie, doszczelniłem teflonem i jest lepiej. wstępnie spodkładkowałem zębatki ale muszę je poprawić, mimo to chodzi fajnie. z daleka podobnie do CA kolegi :)

Link to post
Share on other sites

Hehe ludzie już z tym expem przesadzacie :) ja tak dla jaj gadałem :) a na serio w WoW mam 70lvl hunter i 62 lvl rogal(troche off :D ). Tera Emka - dla Nie ekstremalnego użytkownika myślę że z rok wytrzyma, ale serio lepiej kupic u customów bo oni elementów dużo wymieniają - ale na krakmanie też piszą że łożyska itp wymieniają :). Ogólnie lepiej kupic gietke i nie miec problemu z resztą :D to moje zdanie - a dla fanów rosyjskiej armii kałasze cymy bo dobre i jakością nie ustępują g36 c :D.

Link to post
Share on other sites

g36c i k są gorsze od M4 BOYI. Przede wszystkim metal body. na starcie także jest wymieniane kilka części. Strzela celnie i daleko. Spokojnemu użytkownikowi ten karabin wystarczy spokojnie na 1.5 roku. Gearbox póki jest gwarancja można spokojnie nie ruszać gdyż moc ma wystarczającom. Do wymiany jest jedynie gumka hop up i dystanser. A z mniej ważnych to komora hop up na jakąś lepszą.

 

PS: Co do WoWa nie ma się czym chwalić. Jak grałem jeszcze to miałem Pala Rogala I Priecha na 70 lvl w tym pal miał full t6 rogal kilka części z t6 a priech nic nie miał :P

Link to post
Share on other sites

Dobra-wracamy do Emki :). I tak bezdyskusyjnie mniej awaryjna jest gieta - w dodatku customsi wymieniają w niej jedyne elementy godne wymiany :). I wychodzi 100zł mniej a masz produkt "niezniszczalny" przez ok. 2 lata :) a po tych 2 latkach wydasz możę ze sto zł na wymianę zużytych części i działa dalej :). Mi sie tak wydaje. Chińczyki przecież mogą działac więcej niż 1-2 lata :) wystarczy po prostu wymieniac części :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...