Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W ramach uściślenia:

@[PwT] Riddick - wypadające magazynki to jest efekt tego że coś kombinowałeś z body/magazynkami czy tak miałeś od początku?

Bo chciałem kupić jakieś Low-Cap'y i widzę tu sprzeczne informacje..

O ile dobrze rozumiem, do M4 Boyi pasują: MAG, CA

Natomiast low-capów DBoys / Boyui należy sie wystrzegać.

 

A co z resztą magazynków? Ktoś sprawdzał? Jeżeli CA, MAG pasują to innych producentów niby powinny pasować.. ale w innych tematach jest coś o traktowaniu otworu na magazynki w body pilnikiem. czy to dotyczyło innych body?

 

Mam zamiar wymienić sprężynę na M90 albo M100, i jestem gotów się założyć że prędzej czy później Hi-Cap z kompletu będzie miał problem z podawaniem kulek.

Link to post
Share on other sites

a z realcapami są problemy ? :P

 

Co do tych styków to ostatno jak rozbieralem replike to godzine się z nimi męczyłem.

 

PS: Czy wam też ściąga kulke na prawo ? Bo nie wiem czy to wina dystansera gumki czy nie wiadomo czego

Edited by rushek
Link to post
Share on other sites

To co innego ;]. Oczywiście, że ma. Dyst. musi leżeć idealnie i wyglądać jak (moje nazewnictwo) wzgórek łonowy ze zdjęć z asgshop'u. Jak jeszcze miałem półsprawną komorę i bawiłem się z krzywym dystanserem to przeważnie osiadał źle czego efektem było skręcanie kulek i pomniejszenie zasięgu. Natomiast jak złączyłem krzywiznę komory z krzywizną dystansera to kulki latały jak szalone na rekordowe odległości i celnie jak... jak Chuck Norris.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...