Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

I tak bezdyskusyjnie mniej awaryjna jest gieta

Dlaczego tak uważasz?

 

w dodatku customsi wymieniają w niej jedyne elementy godne wymiany

A co mają wymieniać? GB na ICS?

 

I wychodzi 100zł mniej a masz produkt "niezniszczalny" przez ok. 2 lata

Wow. To zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

 

Mi sie tak wydaje.

Mi się wydaje, że źle Ci się wydaje.

 

Chińczyki przecież mogą działac więcej niż 1-2 lata

Pewnie. Ostatnio wydłużyła się w Chinach średnia długość życia ;).

 

wystarczy po prostu wymieniac części

To nie jest kwintesencja żywotności...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laureacie Wombacie!

Oklejałem już wieloma rodzajami taśm zarówno magi jak i gniazdo czego efektem jest teraz jedynie poluzowanie się do tego stopnia blokad: wnętrze low-cap'a - "body" low-cap'a, że podczas wyjmowania z gniazda lubią się poprostu rozchodzić i kiedy to robię mam nagle 2 magi ;]. Aktualnie pracuje z rzepem tj. wkleiłem go do body i jakieś efekty są. Magi ładnie chodzą o ile się ich źle nie włoży. W tym problem, że nie zawsze udaje mi się je dobrze włożyć ;].

Link to post
Share on other sites

Naszła mnie piekielna chęć doprowadzenia wszystkich wad i półwad mojej repliki do końca. Tym razem atakujemy serwis. Otóż doprowadziłem do tego, że wymienią mi moje krzywe części (je je je!) i (teraz ACHTUNG dla osób, które mają problemy z opadającymi magami) powiedzieli, że problem z magami może być również spowodowany przez komorę. Wyślę im więc ją. Jeśli to się sprawdzi będe w siódmym niebie, lecz znając moje szczęście z magami się nic nie zmieni ;].

Link to post
Share on other sites
Riddick' date='4/9/2008, 17:15' post='843430']

Naszła mnie piekielna chęć doprowadzenia wszystkich wad i półwad mojej repliki do końca. Tym razem atakujemy serwis. Otóż doprowadziłem do tego, że wymienią mi moje krzywe części (je je je!) i (teraz ACHTUNG dla osób, które mają problemy z opadającymi magami) powiedzieli, że problem z magami może być również spowodowany przez komorę. Wyślę im więc ją. Jeśli to się sprawdzi będe w siódmym niebie, lecz znając moje szczęście z magami się nic nie zmieni ;].

 

I myślisz, że im się uda? :mrgreen:

 

Obawiam się, że usunięcie większości wad niestety wymaga po prostu bardzo dużo czasu - rozkładania, składania, przestrzeliwania itp. A serwis na to nie ma czasu. Też już w pewnym momencie psycha mi siadła i chciałem wysyłać do serwisu, ale w końcu samemu udało mi się doprowadzić do stanu używalności BOYia. A trwało to długo. Tym niemniej da się i po tym gun jest bardzo fajny - nic nie lata, nic nie stuka, powtarzalność przyzwoita i zasięg niezgorszy.

 

Problem z magami oczywiście może być spowodowany przez komorę, bo to szyjka komory trzyma maga między innymi. Co prawda komora SRC i GP u mnie nie pasowała, ale chyba jednak zaryzykuję z King Armsem - uszczelnienie dodatkowo trzyma maga a i z gb być może lepiej spasuje. Jeżeli tylko wymiary będą ok :???:

Link to post
Share on other sites

Nie mam nic do zasięgu BOYI'a. Sam podczas jednej strzelanki przekonałem sie, że rzeczywiście ma power, gdy zmierzyłem się z PJ\BOYI po przeszczepie połowy części na lepsze, a ja mimo to dostrzeliwałem do niego kiedy on mnie nie łapał w zasięgu. Przez błogosławionego rzepa 2 z 4 magów siędzą w miarę dobrze. Do szału doprowadza mnie to, że czasami przez moją osławioną w tym temacie komorę HU BB'som nudzi się latać prosto...

Edited by [PwT] Riddick
Link to post
Share on other sites

Komora dzisaj dotarła. Ucieszony od razu ruszyłem po replikę aby zamontować nowe komorzysko. W paczce zabrakło tego plastikowego elementu, który zakłada się jak złoży się komorę z lufą i gumką do siebie. No nic, spróbujemy bez pomyślałem. Przez 30 minut (jak nie dłużej) zmagałem się z gumką Systemy, która nie chciała wejść do komory. Gdy to się udało (wszystko wyglądało OK) wychodzę szczęśliwy na balkon, zmieniam na SEMI iiii... Pif Paf! Kulki z zadziwiającą szybkością ślimaka pędzą na 5 metrów po czym szczęśliwe z dalekiego lotu lądują... Myślałem, że replika będzie ścigała się z kulkami, które jeszcze nie opadły. Rozłożyłem wszystko i spróbowałem ze starą, uszkodzoną lekko gumką. Działała tak samo jak przed wymianą na Systemę na starej komorze czyli - kulka leci sobie wporządku, średnio-niska celność. Magazynki opadają tak jak opadały. Napisałem maila do serwisu. Jestem bardzo ciekaw co mi odpiszą. Żałuję, że wogóle zaczynałem próbować udoskolanać tą replikę. Jakoś bym wytrzymał z tymi magami...

Link to post
Share on other sites

Ależ oczywiście. Dostałem coś co z zewnątrz przypominało to co miałem w stock'u (czyli BOYI). Niestety jak już pisałem, było bardziej wadliwe niż poprzednie. W poniedziałek tudzież we wtorek zasyłam im replikę z magami etc. a sklep zobowiązał się mi to wszystko wyregulować i ponaprawiać. Mam nadzieję, że nie zepsują mi tego jeszcze bardziej ;].

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wysłałem ;]. Jak dostane jakieś info (tudzież replike) bezzwłocznie napiszę.

 

Gwoli ścisłości, jeśli ktoś uważa, że negowałem osiągnięcia customs.pl to jest w błędzie. W dość nietypowy sposób wyrażałem opinię o tym co mi się jeszcze przytrafić może ;).

 

 

BTW: Papier w który owinąłem paczkę lekko prześwitywał. Pani na poczcie jak zobaczyła model m4 na pudełku dziwnie się na mnie popatrzyła. Wiecie może o co jej chodziło ;]?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...