Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam batke intellecta 9,6v i czasem jak naciskam na spust nic nie słychać, poprostu nie ma prądu dopiero gdy odłącze i podłącze baterie albo odwróce m'ke do góry magazynkiem i z powrotem do normalnej pozycij wszystko działa.To raczej jest wina okablowania...

Edited by Kicaj
Link to post
Share on other sites

Witam po urlopie :) Zaraz po przyjeździe zastałem zamówione M4. Wykonanie bardzo przyzwoite (oprócz przekoszonej szyny RIS dzięki której wszyscy przestawiamy ironsighta maksymalnie w prawo) Bateria Intellecta jak i 8.4 V Cyber Guna sprawiły że replika pracowała b.ładnie. Co do zasięgu to , muszę jeszcze pozbyć się spoooooorej dawki silikonu z HU i przestrzelać troszkę.

 

Dwa szybkie pytania:

-czy ktoś dokręcał od razu śrubkę od silnika ? Widzę że jest dość sporo wysunięta a nie chciałbym zmasakrować zębatek. "Na słuch" trudno stwierdzić bo uderzenie tłoka jest dość głośne ale wydaje mi się że silnik jest w odpowiedniej pozycji względem GB

 

-Lufa chwieje się jednak nieznacznie , ale za cholerę nie mogę dokręcić/odkręcić tego duperela przy pierścieniu (zakładam że został dokręcony już maksymalnie) a wiem że przesadne użycie siły skończy sie zapewne tragicznie. Nie dokręcałem jeszcze imbusowej śrubki na szynie z braku odpowiedniego rozmiaru klucza (będzie wieczorem) ale i tak muszę to zrobić niezależnie od wpływu na lufę bo szyna ma lekki luz.

 

Pozdrawiam

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

Dokręcenie nic nie da- dalej będzie się chwiać(nie od razu, po bardzo krótkim czasie). Jedyno rozwiązanie to wstawić taką samą ale dłuższą-u mnie od tygodnia szyna nawet nie drgnęła.

Co do latającej lufy to sprawcą jest luz w body na łączeniu całego tego ‘’przodu’’(nie wiem jak to się fachowo nazywa.. :F )a body- próbowałem podłożyć kawałki papieru, zapałki itp.-bez skutku, musisz się z tym pogodzić.

Link to post
Share on other sites

Mi chodziło o tego małego(za małego) imbusa- szyna jest w porządku. Więc wymiana szyny raczej nic tu nie pomorze. Jedynie wymiana imbusa jest w stanie coś tu pomóc. Co do chwiejności lufu to umnie lata nie tylko na boki-jak źle chwyce broń to cała tufa z muszką itp. przekrzywia się w prawą i wtedy to moge trafic sobie najwyżej w stodołę.. :wink:

Link to post
Share on other sites

Wiecie może dlaczego do ciężkiej cholery spust na semi zachowuje się tak jak na safe? Wogóle nie da rady go wcisnąć, to znaczy da rade, ale powinien od chodzić gładko, a za to na safe spust nie jest do gońca zablokowany, przeskakuje on ze swojej pozycji/blokady - lecz tak jak powinno być, nie strzela, ale jednak sytuacja w trybie semi jest dziwna. Jak to naprawić?

Link to post
Share on other sites

Nie wystarczy ci te 360-370 Fps w szturmowej?? :wink: z resztą to nie ten temat zapraszam do działu tuning bo znowu sie burdel zrobi i każdy będzie pytał o wszystko, to samo wg. mnie powinno tyczyc się usterek tez jest osobny dział dotyczący tych rzeczy.pozdrawiam.

Edited by facet
Link to post
Share on other sites

żadną bo przy sprezynie m120 musisz wymienic połowe bebechów

-głowica tłoka cicha łożyskowana CA 80zł

-tłok aluminiowy systema 90zł

-prowadnica łożyckowana 60zł

-zębatki torque Up CA 189zł

-lufa precyzyjna 509mm 112zł

-spreżyna m120 50zł

-gumka HU TM-lub guarder 30 zł

-komora HU P&J 39zł

 

to napisali mi krakmani żeby mieć 430 fps:)

warto wymienić jeszcze dysze na uszczelniona JBU ~30zł

 

wiec prawie wszystko i nie wiem czy te 60 fps wiecej warte jest kwoty ~500zł

 

a jak chcesz wiedzieć jak dokrecic kolbe to napisz jaka masz replike...

 

pozdro

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Przeszukałem 10 stron tego tematu ale jest w nim taki syf, że na więcej nie mam siły więc zadam to pytanie- Jak rozłożyć M933? Wybijam te dwa bolce i co dalej? Pociągnąć body do góry? Przesunąć w przód? Pytam bo nie chce nic połamać/pourywać...

Link to post
Share on other sites

Nie. Z tym, że otwierając od góryrobisz to szybciej i łatwiej. Jak otworzysz od góry to musisz przy składaniu : ''naciągnąć'' kable(żeby nie przytarzansąć korpusem-lekko ciągniesz za to co jest pod przednim gripen), na bolt catch'a żeby niewchodził pod body i na uszy żeby weszły do srodka(w pewnym momęcie musisz je ścisnąć) a nie na zewnątrz. Jeżeli nierozbierałeś jeszcze swojej M'ki to będziesz się wahał kiedy poczujesz opór(jak podniesiesz górną część body o ok. 2-3cm). Spokojnie-body jest jeszcze nowe więc się nie wyrobiło(użyj trochę siły-tylko nie za dużo), Jak złożysz wszystko do kupy to złącz ten mały kabelek pod gripem(prawie zawsze się rozpina, ale bywają wyjątki).

Edited by hary934
Link to post
Share on other sites

Ok. Dzięki piękne za wyczerpującą odpowiedź :-) Dzięki Twoim radą rozłożyłem i złożyłem ją bez większych problemów.

 

Wam też czasami świruje tryb Semi? Czasami strzela, czasami trzeba przełączyć na Auto i z powrotem na Semi, a czasami spust zachowuje się jak karabinek byłby zabezpieczony :/ Poza tym kable i wtyczki przy batce się trochę grzeją... No ale na te pytania postaram się poszukać odpowiedzi na poprzednich stronach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...