Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

Ja właśnie sprawdzałem M933 na naładowanym akumulatorze (wreszcie ruszył dupsko) i wszystko działa w porządku - oprócz samej baterii. Bardzo szybko się rozładowuje i grzeje jak królik marcowy.

 

Czyli rozumiem kserokopia + batka + ładowarka hmm? Ja bym był zainteresowany wymianą na lepsze ogniwa...za dopłatą.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do krótkiej lufy w PJ16A3... Jeśli są zachowane standardy to lufa wewnętrzna ma 509mm, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tych informacji, a raczej nie szukałem. Teraz nurtuje mnie to czy aby na pewno lufa ma 509mm? Ma ktoś potwierdzone informacje na ten temat?

Link to post
Share on other sites

"Czyli rozumiem kserokopia + batka + ładowarka hmm? Ja bym był zainteresowany wymianą na lepsze ogniwa...za dopłatą."

 

O to super :D ze tylko aku + ladowarka

PS Ja tez mysle o lepszym aku za doplata, ale bede musial to skonsultowac z rodzicami :P

Edited by tomcio
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś miał problem już z ogniem SEMI ? Bo u mnie w M16 po przełączeniu na semi czasami nie chce strzelać i słyszę dźwięk jakby po prostu coś się w środku blokowało :/

Edited by sodi
Link to post
Share on other sites
Czy ktoś miał problem już z ogniem SEMI , bo u mnie w M16 po przełączeniu na semi czasami nie chce strzelać i słyszę dźwięk jakby po prostu coś się w środku blokowało ;/

 

To jest przez baterję miałem tak samo jak włożyłem leprzą to wszystko było oki.co do lufy jest ona takiej samej długości co lufa w m4 p&j

Edited by Kicaj
Link to post
Share on other sites

Sodi podobno to jest normalne w AEGach, a przynajmniej Krakman to uwzględnił w dokumentacji dołączonej do repliki. To jest mój pierwszy AEG więc na 100% Ci nie odpowiem. Ja też tak miałem 2 razy ale po przełączeniu na auto i kilku strzałach w tym trybie i powrocie do semi zawsza było ok ;)

Link to post
Share on other sites

no właśnie sęk w tym ,że od razu tak nie pomaga ten sposób wymieniony przez Ciebie ,dopiero po pewnym czasie widać efekt . Chyba jednak w poniedziałek przejdę się do Krakmana z baterią i resztą sprzętu jeśli jest taka konieczność

Edited by sodi
Link to post
Share on other sites

co do lufy jest ona takiej samej długości co lufa w m4 p&j

Chyba se zart stroisz. Lufa w M16A3 taka sama jak w M4? Wez nie przesadzaj. To Chiny, ale az takiej lipy by nie odwalili. W M16A3 lufa ma 509mm, a w M4 363.

 

I zasieg zalezy od mocy. To moc zalezy w pewnzm stopniu od lufy, ale lufa nie przeklada sie na zasieg bezposrednio.

Link to post
Share on other sites

ojj ,sam sprawdzałem tą lufę . Ja mam M16 i lufa kończy się zaraz pod muszką, dalej (czyli tłumik )jest tylko lufa zewnętrzna i to jest właśnie minus tej repliki

 

zrobili nas po prostu w buca mówiąc że jest tam lufa 510 czy 509

Edited by sodi
Link to post
Share on other sites

ojj ,sam sprawdzałem tą lufę . Ja mam M16 i lufa kończy się zaraz pod muszką, dalej (czyli tłumik )jest tylko lufa zewnętrzna i to jest właśnie minus tej repliki

Niestety to co konczy sie zaraz pod zespolem muszki to nie jest lufa wewnetrzna :/. Przyjrzyj sie dokladnie a zobaczysz gdzie jest faktycznie koniec lufy wewnetrznej.

Edited by tomcio
Link to post
Share on other sites

a to ciekawe bo ja dokładnie widzę zarysy końca lufy wewnętrznej pod zespołem muszki, no chyba że lufa ta specjalnie się później rozszerza w tłumiku(w wystającym kawałku lufy zewnętrznej)

Edited by sodi
Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj postrzelałem się z kumplem. Ja mam m4a1 a on cqb swojej żony. Strzela pięknie, jednak problemem jest hi-cap, podaje jak chce. raz 10 kulek raz 3, na semi to samo :evil: . Co do batki to wywaliliśmy po dwa hi-capy oboje i batki padły. Troszkę to mało szczególnie że strzelając semi wytrzymałośc batki byłaby pewnie ze dwa razy mniejsza. Co do awaryjności to maoja emka była już w serwisie, coś nie tak z selektorem ognia i nie podawało prądu, ale naprawili na miejscu. W sobotę idę na strzelnakę. Jeśli batka padnie po godzinie jak wczoraj, jadę do krakmanów wymnieniać na intelecta.

Edited by SHUYa
Link to post
Share on other sites

Ja bzm wzmienial od razu i jeszcze se innego hi-capa kupil.

 

Niech ktos moze po prostu wzjmie lufe z komora HU i sprawdzi jaka dlugosc. Nie traci sie za to gwarancji.

 

 

Co do komory to można zmierzyć ale rozmawiałem z krakmanem i powiedział że jest niestandardowa i do wymiany gumki trzeba wymienić komorę (więc nic się nie zmieniło od pierwszej generacji).

Link to post
Share on other sites

Co do komory to można zmierzyć ale rozmawiałem z krakmanem i powiedział że jest niestandardowa i do wymiany gumki trzeba wymienić komorę (więc nic się nie zmieniło od pierwszej generacji).

 

Koledze chodziło o długość lufy wewnętrznej, a nie HU bo o tym jest napisane przy każdej replice P&J na stronie taiwangun :roll:

Link to post
Share on other sites

Hmmm no i wykonało się... Moja batka też odmawia posłuszeństwa :/ Wczoraj wystrzeliłem na niej jednego hi-capa, dziś nie dość żeby problemy z ciągle zacinającym się magazynkiem to jest bateria zaczęła się niemiłosiernie grzać. Udało mi się wystrzelić dziś 1,5 hi-capa, z zastrzeżeniem, że po wystrzeleniu jednego hi-capa z każdą kolejną kulką bateria zaczęła być coraz abrdzie ciepła. W dodatku silnik też się zagrzał :/ Batka rozładowana, nie daje rady już uciągnąć silnika. Załaduje ją i później napiszę co i jak. Coś czuje, że już muszę zbierać na nowe aku i przy okazji low-capy :/

Link to post
Share on other sites

Low Capy nie są drogie, 25zł sztuka (przynajmniej te krótkie). I podają pięknie wszystkie kulki, oprócz tych przepisowych 5 co są w komorze..

 

Ja czekam na odpowiedź krakmana w sprawie tej baterii, ciekawe czy mi wymienią na Intellecta i za ile...

Link to post
Share on other sites

http://www.cyber-fly.pl/index.php?products...&prod_id=43

 

kupujecie 7 akumulatorków (7*11,50 zł) = 80.50 zł

Rozmawiacie ze sprzedawcą i tłumaczycie jak ma być zgrzana bateryjka (najlepiej dać jeszcze im jakieś foto batki SF), specjalne zgrzanie 10 zł

Poczta polecony-priorytet - 8 zł

Tamiya - Wtyk Żeński Mały- 4 zł

Razem: 102.50 zł

 

I macie bardzo dobrą baterie :)

 

Ja tak zgrzewałem sobie dwie do kolby SF i jestem bardzo zadowolony

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...