Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MarineSlupsk

Przy transporcie(prawdopodobnie) ułamała mi się śrubka od regulacji szczerbinki na lewo-prawo... nie pytajcie się jak to stało - po prostu nie mam pojęcia. maniak_killer.gif

 

Masz może na to jakiś pomysł?Bo mi także się złamała ta śrubka, ale podczas regulacji. :killer:

Link to post
Share on other sites

Mam M4A1 + preclufa CA 6.04

Zasięg skuteczny - 35 - 40 metrów

Bateria - fabryczna, ładowana 10,5godz. po drugim hi-capie powoli "siada" czyli w normie wg.Krakmana

Wykonanie - body dobrze spasowane, tylko rączka transportowa sprawia gorsze wrażenie(małe nadlewki, wydaje się bardzo delikatna). Nic nie trzeszczy, lufa sztywna, delikatny luz ma celownik przeziernikowy.

Magazynek - 600 kuleczek "z hakiem" bez żadnych problemów, zacięć itp.

Widocznie trafił mi się jakiś dobry egzemplarz :uśmiech:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

MarineSlupsk

 

Masz może na to jakiś pomysł?Bo mi także się złamała ta śrubka, ale podczas regulacji. :killer:

 

To według mnie jest pic na wodę - śrubka nie sprawia wrażenia solidnej, skoro łamie sie jak zapałka... najlepiej postarać się wyregulować szczerbinkę na środek i przykleić pokrętło. Może to służyć jako atrapa. I tak mało przydatny element w/g mnie ;)

Tyle radzę :)

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

witam!

od 3 dni mam replike m4a1 s-system P&J G2.

bylem po nia osobiscie w piatek u Krakman'ow. odrazu kazalem sobie zalozyc 'cicha' glowice (CA) tloka (pisze w cudzyslowiu bo replika generalnie jest dosyc glosna ale mysle ze to z powodu silnika).

na chrono u kraka wyniki byly od 330 fps do 420 tak ze bardzo ladnie.

do repliki dokupilem rowniez:

-low-cap

-real-cap

-baterie intellect 1400mAh (w strzelanki na niej obskoczylem i wystrzelalem przeszlo 2000 kulek)

-kuleczki Blaster .25

(czyli caly zestaw potrzebny do zabawy ;) )

teraz giwera jest juz po 2 cztero godzinnych strzelankach i wystrzelala okolo 3000 kulek.

pierwsze 500-1000 M'ka sie rozgrzewala, potem zaczela juz napinac jak oszalala i mysle ze jej moc ustabilizowala sie mniej wiecej na poziomie 390-400fps.

 

jakosc wykonania jak dla mnie super. narazie nie mam najmniejszych zastrzezen (najwazniejsze jest dla mnie solidne wykonanie; nic mi sie nie rozpada tak ze jestem zadowolony).

 

gun w boju sprawdza sie wysmienicie, na low i real capie, bo hi-capow nie lubie i kozystam z niego w ostatecznosci (nie mam wyczucia do tego 'pokretelka').

pozady to Hi czasami jakby zawolno podawal kulki, bo kiedy strzelam seria to czasami nie leca wszystkie pociski ktore powinny; z Low i Real nie ma tego problemu).

 

jezeli ktos sie zastanawia nad kupnem tego karabinu to z calym przekonaniem polecam!

 

pozdrawiam! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
Guest vander

Niestety. U mnie też chyba bateria padła ( to tak mimowolnie wracając do tematu) Kupiłem w ten sam dzień jak się guny pokazały u Krakmana (PJ4 A1 II Generacji [P&J] replika M4A1 za 449zł) ładowałem tak jak napisali mi na instrukcji ( odręcznie było napisane długopisem) .Na 1 strzelance auto jeszcze działało, semi po oddaniu strzału lub zacina się i słychać tylko takie ..bzzz, bzzz czy cos podobnego, wiadomo o co chodzi. Teraz już czasami nawet na auto nie chce silniczek zakręcić. Muszę odesłać batkę i ładowarkę, zdecyduje się chyba na wymianę za dopłatą na coś lepszego.

Link to post
Share on other sites
Guest vander

Dlatego wlaśnie napisałem do Krakmana ( dla pewności) Na strzelance, którą organizowałem niedawno, wystrzeliłem z 500 kulek. Podawał na auto dobrze, na semi już nie za bardzo. Teraz 2 dni po imprezie nawet batka nie ma siły zakręcić na auto. Ciągle tylko słychać takie klik, klik, i nic sie nie dzieje. Z resztą karabin leżał razem z podłączoną batką 2 dni a bateria jest ciepła. Trudno trza odesłać i zamówić coś lepszego za dopłatą. Tylko co?

Link to post
Share on other sites

Co do baterii i strzelania na semi

Problem jest taki że musisz ładować baterie 10 godzin a nie 7 jak mówili wcześniej .Też miałem kłopot ze strzelaniem na singlu gdy akumulator podłączyłem na 7 godzin( na auto śmigał pięknie) ale po naładowaniu baterii przez 10h problem praktycznie zniknął.

A co do wyboru baterii było dość dużo w tym temacie .

Link to post
Share on other sites
Guest vander

500 kulek i ta bateria mini z PJ4 A1 II Generacji [P&J] replika M4A1 za 449zł -----pada? Jak to jest? Te klik, klik coraz słabsze jest a bateria ciepła :D

No nic podładuje ją teraz z 10 godzin minimum i zobaczę co będzie się działo. Podobno 500 kulek na tej baterii to standard :D Bo szkoda by było odesłać batkę i jeżeli by była "dobra" jeszcze jeszcze byc obciążonym kosztami przesyłki. Zobaczymy ...jak będzie karabin działąć po ponownym naładowaniu 10h to chyba raczej tej baterii nie odeślę tylko dokupię inną. Jak sądzicie?

Co do osiągów, wykonania itp to jestem bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Kupiłem kilka dni temu eMke S-system. Sprawuje sie jak narazie wysmienicie. Na strzelance niestety oderwala mi sie srubka do blokady przedniego chwytu, gdzie znajduje sie bateria (ta śrubka na sprezynie).

Na szczeście jest juz plan dorobienia takiej samej metalowej.

 

Jednakże mam pewien problem. Jak każdy już chyba wie, standardowa bateria jest do dupy. Przydałoby się ją wymienić na coś lepszego W związku z tym jestem ciekaw czy udało się komuś z Was wsadzić do foregripa V'ke?

Próbowałem, nawet 2 razy się udało, niestety z jednej strony foregripa plastik sie nieco wyginał. Sądze że to sprawa okablowania - gdyby je skrócić z pewnością dałoby się ją wepchnąć.

Link to post
Share on other sites
Guest vander

Myślę, że Krakman trochę żle podszedł do sprawy. Tak trochę rutynowo. Można by było przecież sprawdzić te stockowe baterie. Ile kulek na nich zejdzie....itp. Potem napisali by, jak sprawa się ma z batkami. Wiadomo, że nie ma co się spodziewać po tej baterii jeżeli gun ma takie a nie inne bebechy i 370 fps. jestem troszeczkę zaskoczony "słabością" tej baterii. Jeżeli bym wiedział przed zakupem zamienił bym ja z dopłatą lub "rabacikiem" na coś lepszego. :D Całe zamieszanie nie miało by miejsca. No trudno. Zamiast 7h ładownia trzeba 10h i się zobaczy. Dokupienie lepszej batki to jednak konieczność.

Link to post
Share on other sites

Proste:) akumulatory od giwer z kolbą SF(M4 R.I.S, M4 CQB) , należy ładować 15 godzin. Te akumulatory są poprawnie(ponoć) zrobione, dlatego na razie problem z aku u mnie odpada - wytrzymują około 1400 pestek.

 

W giwerach, gdzie akumulator jest Ni-Mh 9.6V 1200mAh, czyli M4A1, m4 S-SYSTEM, M16, M16A3, M933, należy ładować 10 godzin. Akumulator w tych replikach powinien być jak najszybciej zmieniony, ze względu na ich słabą wydajność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...