Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Batka za 1 razem wytrzymala 1 HC, po 2 ladowniu okolo 10h wedlug zalecen krakmanow udalo mi sie wystzrelic zadziwiajaca ilosc az 80 kulek ! Ktos wczesniej pytal o rof na batce o mniejszym woltazu ;p Otoz szybkostzrelnosc drastycznie nie spada choc roznice slychac i czuc ;p Pytanie teraz dla myslacych czy warto poswiecic duzo wiecej kulek oraz skrocic zywotnosc repliki wzmian za zabawe w stylu "Terminator & Rambo" ?? Nie wyobrazam sobie 9.6 na realach ;) Ale to juz tylko taka moja mala dygresja ;p

 

Pozdro Dag

Link to post
Share on other sites

wymieniłem baterię na 9,6V 1400 Intellect - strzela jak marzenie. Tylko tą baterię trochę jest trudno zapakować, trzeba będzie kupić puszkę na baterię i będzie OK

Na razie hop-ap docieram, jest coraz lepiej.

Na wczorajszej strzelance w deszczu nie zawiodła mnie :-P

Link to post
Share on other sites

PANOWIE!

 

Przy wymianie tylko lufy na precyzyjną nie trzeba wymieniać komory hop up, jednak jak chce się wymienić gumkę hop up np. na silikonową to już trzeba wymienić komorę.

 

Co do ładowarki która jest w zestawie to jak najbardziej nadaję się do ładowania baterii Intellect 9,6V czy też 8,4V 1400 mAh --- czas ładowania w jednym i drugim przypadku 8 godzin.

Szczerze polecam zakup baterii Intellect do replik P&J II generacji! na nich widać dopiero w pełni możliwości replik.

 

pozdrawiam

k-k

Link to post
Share on other sites
Guest frank_martin

a ile trza dopłacić do batki intelekta bo chciałbym kupić jeszcze maga i rozładowywarke i zmieścić się w 550zł.

 

P.S.Co ładniejsze m16 czy M4 ??(oba P&J II gen.)

Link to post
Share on other sites

Mi bardziej podoba się M4 :) Jeśli Ci to coś da, chwyt transportowy jest metalowy, a w M16 takiego wynalazku nie ma ;)

 

Żeby nie było całkiem nie na temat. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem M4A1. Replika jest wykonana porządnie, posiada trochę metalowych części:

 

- hi cap

- lufa zewnętrzna

- tłumik ognia

- chwyt transportowy

- piny, regulacja przeziernika

- pierścień regulacyjny

- mocowania pasa nośnego

 

ABS wygląda dobrze, nie błyszczy się, z daleka trudno odróżnić plastikowe Body zlewające się z metalowym chwytem transportowym. Co do osiągów, to będę testował przy najbliższej okazji, wtedy ewentualnie coś naskrobię. Na razie olej silikonowy skutecznie pozbawił mnie możliwości oceny zasięgu ;)

Edited by Sagitarius
Link to post
Share on other sites
Guest frank_martin

Aha.Bo M4 dobre do CQB a M16 ma prawie 100 cm więc po budynku lataj.Chyba wezmę m4.A ile kosztuje ten intelekt po zmiżce

 

Karabin-450

Mag- 25

rozład. 40

= 515

515-550=35

Za tyle chyba batki pożądnej nie kupie??

Link to post
Share on other sites

Ale lepiej wez baterie niz magazynek, bo bez dobrego aku to mozesz co najwyzej na scianie powiesic, albo sobie zmieniac magazynki i cieszyc sie widokiem... A i nie wiem po co bierzesz rozladowywarke :P Do NiMH'ow nie potrzeba :PBTW Odpowiedz Pana Krakmana rozwiala moje watpliwosci ;]

Edited by tomcio
Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci to coś da, chwyt transportowy jest metalowy,

 

 

Ja mam M4 i u nie chwyt jest z ABS'u jedynie zespół szczebinki jest metalowy oraz śruby mocujące i chyba szyna na której rączka siedzi (zresztą szyna zaczęła już latać a nie mam imbusów w domu).

Link to post
Share on other sites

Heh, w M16 cylinder na pewno jest typu "0".

 

P.S.Co ładniejsze m16 czy M4 ??(oba P&J II gen.)

 

Pozwól, że to skomentuję :) . Większy klimat daje M16, ale M4 jest bardziej poręczne. M16 ma dłuższą lufę, co daje nam większe skupienie i ma stałą kolbę, co daje możliwość wstawienia większej batki (ale Intellect 9,6V 1400mAh wystarczy na pewno, więc tutaj nie ma różnicy). http://world.guns.ru/assault/as17-e.htm - widzicie zdjęcie M4A1 na górze? Dla mnie boskie 8) (pięknie wygląda z rozłożoną kolbą [wtedy jest dłuższa niż frontgrip, i to jest takie zajefajne]) . Różnice są niewielkie. Na kożyć M16 przemawia dłuższa lufa. Sam mam ten sam problem i nie wiem jeszcze co wybrać :wink: .

 

Może ktoś oszacować zasięg skuteczny M16 z precką (obojętne jakiej firmy)?

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze nie trzeba wymieniac cylindra, ale zadnej pewnosci nie mam. Poprostu na logike biore :P... BTW Wlasnie przyslali mi moja M16A3 z nowym aku Intellectem 9,6 1400 mAh i powiem Wam jedno CUD ! Miota nieziemsko szybkostrzelnosc bajeczna :D, niesie pieknie, tylko hop-up jeszcze do konca nie kreci jak potrzeba - jeszcze nasmarowany, ale i tak kulki leca prosto i daleko. W porownaniu z tym co bylo na HERO 9,6 1200 mAh(bateria stockowa) to poprostu niebo i ziemia ;d. Dopiero na Intellect'cie widac prawdziwa sile tej repliki. Na Hero po pewnym czasie przestal w ogole strzelac, dlatego musialem go na wszelki wypadek odeslac razem z bateria, jak sie okazlo dzeki Bogu nie potrzebnie ;]. Generalnie ZAWSZE nastawiajcie sie od razu na zakup baterii...

Link to post
Share on other sites

Ja mam M4 i u nie chwyt jest z ABS'u jedynie zespół szczebinki jest metalowy oraz śruby mocujące i chyba szyna na której rączka siedzi (zresztą szyna zaczęła już latać a nie mam imbusów w domu).

 

Racja ;) Moja pomyłka :-P Ale magazynek masz chyba z metalu a nie z ABSU :P? Przez chwilę myślałem, ze tylko mi trafił się taki egzemplarz, ale cudów nie ma ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...