Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wie ktoś jaka jest długość lufy wew. (tej przez którą lecą kulki :-o ) ?

 

A żeby Pan Zajcev nie "kozaczył" zedytuje i zapytam jak odkręcić tłumik ognia ?

 

Z tego co pamiętam gdzieś na spodzie czy w innej części tłumika płomienia jest taki tyciuśny imbusik. Odkręć chama i możesz odkręcić tłumik.

Link to post
Share on other sites

Ja ładowałem intellecta 9,6v 1400 mah 8 godzin.Podpiąłem do repliki i wszystko śmiga..Nawet pproblem z selektorem ognia zniknął:)

Podzielam tu zdanie kolegów nie pytajcie po sto razy jaka bateria!!!wszystko co "mini"i 9,6v na bank podejdzie nie ma cudów.!!! ja sie nie pytam o intellecta 9,6 tylko 8,4

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam gdzieś na spodzie czy w innej części tłumika płomienia jest taki tyciuśny imbusik. Odkręć chama i możesz odkręcić tłumik.

 

I pamiętaj że ma gwint odwrotny niż standardowy tj. lewoskrętny.

 

BTW.. Czytam ten temat odkąd przyszły te karabiny do Krakmana. Wtedy zastanawiałem się, miałem taki pomysł, czy nie sprzedać swojego stockowego SRC i nie kupić nówki PJ (w końcu mocniejsza i tyle wzmocnionych części..). Przekonaliście mnie wszyscy jednak, że gdybym miał kupować drugą eMkę, lub coś komuś polecać, poleciłbym używane SRC... Gdzie od półtora roku wszystko śmiga (tylko styki były raz do wyczyszczenia) a bateria 1500mA Sanyo starcza chyba na 5 strzelanek, a nie dwa HiCap'y... i z prec lufą ma chyba z 360 fps, żadnego grzebania w GB.

Tyle komentarza... :-)

Link to post
Share on other sites

Każdy będzie chwalić to co sobie kupił żeby nie wyjść na głąba że ma coś gorszego niż druga osoba ;-) Tak więc nie ma się co spierać czy lepsze SRC czy lepsze P&J. Jeszcze jakby swoją opinie wygłosił ktoś kto ma i SRC i P&J to można by się zgodzić ale w takiej sytuacji to sensu nie ma ;]

Link to post
Share on other sites

Czy miał ktoś okazję sprawdzać na chrono ile tak naprawde Pejoty mają fps? Najbardziej interesuje mnie m16a3.

 

To zależy od egzemplarza, Dlatego ma stronie masz napisane że osiągi wahają się od 360-380. Ja mojego M4A1 przestrzelałem u Krakamnów i pokazywał od 373 do 385, więc jak widzisz zdarzają się mocarne repliki.

Link to post
Share on other sites

U krakmanów przestrzelane były wszystkie P&J z mojego teamu i odczyty z chrono były +/- takie:

M16A3: 355FPS

M933: 355FPS

M4A1: 370FPS

 

Ale to ile fps będziesz miał FPS w eMce P&J jest loterią, ale raczej poniżej 350fps nie schodzą.

Link to post
Share on other sites

co do fps to na mojej m4a1 jak kupilem wyszlo 370 po wyladowaniu gdzies z 2k kulek jak testowalem bron i po 1 strzelance sprawdzilem fps'y i spadly mi do 330. narazie nic nie wymieniam bo nie mam kasy ale zobacze czy znowu bedzie 370 po wymianie komory i gumki hop up.

 

mam pytanie co do magazynkow a dokladnie lowcapy jest ktos kto ma lowcapy p&j i ca?? bardzo bym byl ciekaw opinii na ten temat czy nie lataja itp itd.

Edited by marine
Link to post
Share on other sites

No i lufa zewnętrzna jednak mi się chwieje. Po ostatnim składniu repliki postanowiłem ją mocno przetestowac pod względem wytrzymałości (przy okazji rozbierania usunąłem i tak już spękane uszy body i zastosowałem patent z pinami z tego forum: http://www.asg.krakow.pl/viewtopic.php?t=103; teraz replikę rozkładam tak jak to ma miejsce w replikach CA). I co się okazało: wszystko ładnie, pięknie i cudownie się trzyma, ale po wnikliwych obserwacjach, czy lufa się chwieje muszę niestety potwierdzić moje obawy. Co prawda chwieje się tylko na boki i to dosłownie na milimetry (nie czuć tych ruchów; dopiero przy patrzeniu po linii lufy i ruszaniu nią można to zauważyć). Pytanie: czy jest jakaś szansa, żeby tą chwiejność wyelimonować? O dokręcaniu pierścienia mi nie piszcie bo jest dokręcony na maks, zdaje mi się, że to plastikowe body tak "pracuje" :F Chyba szykuje sie jednak zakup metal body.

Link to post
Share on other sites

a ja mam taką prośbe do tych ludzi którzy mają s-system IGen a zarazem s-systemIIGen żeby je do siebie porównali i podzieli się swoimi opserwacjami z innymi użytkownikami tego tematu. :uśmiech: Tylko napiszcie to jakoś zgrabnie.Czyli wykonanie osobno "sila ognia" osobno itd itp

Z góry dzieki...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...