Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak jest z gwarancją w przypadku gdy sie silnik zle dokreci? Ja nie kręciłem tą śrubą co jest na imbusa tylko odkręciłem tą klapkę całą, ale przykreciłem ja spowrotem i teoretycznie silnik jest ustawiony tak jak był. Jest tam jakaś plomba i po odkręceniu tej klapki sie traci gware?

YodaSan a jaki masz dzwięk gdy silnik jest nie dokrecony, bo ja miałem takie w miare glosne tarcie, strzelilem tylko raz taki więcej nie chcialem ryzykowac,

więc to raczej na pewno się starła zębatka. Czy krakman wymienia takei zębatki w ramach gwary czy trzeba płacic? Jak tak to ile się płaci za takie zębatki?

Link to post
Share on other sites

W takim razie ulżyło mi troche, bo byłem już nastawiony na kupno nowych zębatek, ale już nic nie robie z dokręcaniem śruby tylko z samego rana jade do krakmana. A jakby śruba była za mocno przykręcona to mogą sie zetrzec zębatki?

Edited by macioo
Link to post
Share on other sites

Teoretycznie tak. Po odkręceniu i przykręceniu klapki silnik nigdy nie będzie w tym samym położeniu, trzeba ustawić jeszcze raz samemu.

 

Wszystkim tym którym się pojawia efekt odkręcanej śrubki do regulacji silnika, polecam patent z lakierem do paznokci.

 

Ustawiacie śrubkę tak żeby silnik najlepiej pracował,a potem przeciągnijcie ją z dwa razy lakierem do paznokci. I problem macie z głowy.

Link to post
Share on other sites

Byłem dzisiaj w Krakmanie, okazało sie jednak ze mi się ni starły zębatki, tylko po odkręceniu klapki od śruby silnika poluzował sie jeden styk i przez to tak było. A po odkręceniu tej klapki nie traci się gwarancji.

 

Dowiedziałem się jeszcze, ze metalowe body do tych emek ma wyjśc pod koniec roku i ma kosztowac poniżej 200 zł, a te pejotki 3 generacji mają byc właśnie z metalowym body, a bebechy mniej wiecej te same co w emkach 2 generacji.

Link to post
Share on other sites

zawsze lepiej ją rozładowac i naładować do pełna gdyż wiecej wytrzymie niż takie doładowywanie pomimo iż to ni-mh ...

 

ja rozładowywuje swoja żarówką od samochodu (se światła stop)aż żarówka zaczyna przygasać (czyli do około 5v)i ładuje ją 8 godz aż robi sie troche ciepła i ok napięcie mam na niej 11,7v co jest zadowalające:)

Nie gadajmy juz o tych bateriach bo z 5 stron tego topicu już o tym bedzie...

Link to post
Share on other sites

Ładowałem 9 h i boje się ze przepaliłem ogniwa , a baterie intellect nie potrzebuja formatowania z tego co wiem.

 

Jeśli masz takie problemy z obsługą broni, to kup sobie sprężynę :roll:

 

Dzisiaj doszedł do mnie nowy Pj 16 i mam problem z podawaniem kulek.

Raz strzela,raz nie.Co może być przyczyna?? i co muszę zrobic??

 

Kupić nowy magazynek? Nasmarować? Podkręcić?^^

Link to post
Share on other sites

mam pytanie czy do repliki m16a3 od PJ da rade wepchnąć sprężyne M120 i czy pociągnie ja batka 8,4V??

Pozdrawiam JaJko

 

To zależy gdzie chcesz ją wepchnąć. Myśle, że do lufy się nie zmieści, do otworu na magazynek możesz spróbować, ale nie wiem czy replika się na to zgodzi. A czy batka ją pociąga. Cóż, najlepiej zapytać samej sprężyny, nie? M jak miłość po prostu.

Jajko dziękuje za pozdrowienia, nawzajem ^^

Edited by Maverick5
Link to post
Share on other sites

jeeb to że jestes zielony to nie znaczy chyba że nie potrafisz czytać...jakieś 2-3 strony temu pisałem co trzeba wymienić żeby włożyc sprężyne m120 prawie wszystko oprócz gearboxa!!! więc se podaruj chyba że masz dużo kasy i nie masz z nią co robić bo koszt takiego tuningu to około 500 zł + lufa prec bez której na m120 masz .....

Link to post
Share on other sites

Dawno mnie w tym temacie nie było (tp sa postarała się o odcięcie neta) i zadam trywialne (dla Was) i pewnie zaraz zbluzgane i odwołujące się do opcji Szukaj pytanie -

Jak wyeliminowaliście chwiejną lufę? Ja przykręciłem imbus prawie do końca (aby nie zerwać gwintu) a foregrip dalej sobie lata. Denerwuje to chociażby ze względu na to że mam rączkę RIS przy M933....

 

Czekam na odp Boyz...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...