Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety po miesiącu od zakupu i po jednej strzelance moje M4A1 PJ, ku mojemu zdziwieniu, po wyciągnięciu dzisiaj z pokrowca i podniesieniu za rączkę transportową, postanowiło się "rozłożyć" na 2 części :(

 

I teraz pojawia się dylemat:

1. Wymiana body z powrotem na kiepski ABS (65zł)

2. Wymiana body na metal SRC (299 zł)

 

 

Jakieś sugestie?

Podobne doświadczenia?

Link to post
Share on other sites

Z tego, co rozmawiałem z Krakmanami pierwsza wersja metalowego body PJ nie przeszła testów jakościowych (porównywalne do BOYI - znaczy klekoczące) - czekają teraz na poprawioną wersję - jeśli przejdzie, najwcześniej do sprzedaży trafi za jakieś 2-3 miesiące.

Na plastik nie bardzo chcę wymieniać - bo przy wadze ponad 3 kg wcześniej czy później znowu się rozłoży. Pozostaje chyba jedynie SRC (dodatkowy plus metalowa komora w zestawie, więc aż prosi sie o silikonową gumkę).

Link to post
Share on other sites

A ja mam taki problem nie wie ktoś gdzie można kupić pojedyncza szynę ris te mala na boku hand gripa?? ostatnio mi poszła razem z zawieszeniem;/ a przydało by sie jakiś pasek przyczepić bo trochę to wazy zwłaszcza ze jest całkiem kobylasty kolimator i po kilku h biegania ręce zaczynają boleć...

 

Aha i przy okazji sie o metal body wypytam czy src wchodzi bez żadnych przeróbek?? bo z tego co wiem to w Boyu jest problem z wyciąganiem maga z gniazda i trzeba w niektórych miejscach działać pilnikiem a jak jest z SRC??

Link to post
Share on other sites
Aha topic jest o M4 S-System [P&J] i się troszkę bałagan robi;/

 

A co to za różnica? S-system różni się od zwykłej m4 tylko szynami, więc nie widze sensu zakładania nowego tematu z powodu szyn :/ szczególnie, że bebechy w obu modelach są te same, a głównie o tym się tu gada.

 

Żeby nie robic ot, czy wie ktoś czy metalowe body do P&J będzie obejmowało też rączke transportową albo jest możliwośc dokupienia takiej innej firmy?

Link to post
Share on other sites

sądzę, że tak ale głowy nie daje :). Ja bym chciał wiedzieć kiedy będzie III Generacja bo u Krakmana już był konkurs na logo III :D:D :uśmiech:

 

No to mam dobrą wiadomość :D

Wiadomość od KRAKMANA!

 

witam,

 

jeszcze nie jesteśmy upoważnieni aby informować co bedzie zmienione

powiem

tylko tyle że body będą metalowe

 

Ale nie wiadomo kiedy ;/ i w jakiej cenie eh szkoda

Link to post
Share on other sites

Jak byłem kiedyś w krakmanie to gadałem z gościem i mówił, że metalowe body mają byc jeszcze pod koniec tego roku, a ta III generacja to będą pejotki droższe o 200 zł, bo metalowe body już w standardzie, ale w środku nie wiem co się zmieni, wątpie czy coś zmienią, co najwyżej usuną wady z II generacji. No, ale kto wie, może wsadzą np. sprężyny m120 :D.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...