Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie pamiętam dokładnie gdzie mi w ręce wpadł. Chyba po jakiejś potyczce w "pripjatiu" Tak czy siak przedmioty które można znaleźć w różnych miejscach są generowane losowo i na przykład po sejwie przed skrzynka można za każdym ładowaniem co innego wyciągać.

Ja na przykład, wynalazłem wintoreza na podłodze baraku. Tymczasem naprowadzony kumpel znalazł FNa :) w tym samym miejscu. A po paczu to całkiem nie wiem jak to działa już. :D

Link to post
Share on other sites

O jakim pancerzu wspomaganym mówicie? Zarzuci ktoś screena? Ja znalazłem jakiś super obok prętów reaktora ale miał niską obronę przeciw radiacji i ginąłem... ten od ekologa lepszy pod tym względem.

 

Może ktoś mi na pw napisać jakie mieliście zakończenie? (nie na forum, żeby spojlera nie robić :P). Gdzieś czytałem że jest 8 możliwych.

Edited by SzU
Link to post
Share on other sites

Gdzie w Prypeci jest DOKŁADNIE zlokalizowany dekoder? Nie wiem czy to jakiś bug (wersję mam spatchowaną), ale w przypadku tego zadania nie pojawia się u mnie ani lokalizacja dekodera na mapie, ani strzałka naprowadzająca na "radarze".

Link to post
Share on other sites

mu mu

rozumiem że odrobina fartu jest konieczna aby to cudeńko zdobyć bo mi jakoś z budynków nie chca spadać :-F

a jest wgule możliwośc zdobycia tego pancerza wspomaganego :?: bo łaże questy robie i nigdzie nie można go zdobyc :???:

 

W magazynach wojskowych , kwatera główna, parter na lewo, jedyne 200000 rb. , niezły pancerz jest też w prypeci bodajże w bazoe monolitu.

 

W magazynach wojskowych też w barakach można znaleźć Winoreza a w wiosce coś w rodzaju Pallada (granatnik)

Link to post
Share on other sites

Ten armor nazywa się bodajże Egzoszkielet czy jakoś tak. No ale jak ktoś przeszedł i nie wieży ze jest inne zakonczenie to niech posłucha. Nie warto 2 lub nawet 7 raz przechodzić Stalker'a z tego względu ze tylko filmiki sie koncowe zmieniają. Wiec lepiej znaleść coś czym można by było wyrwać filmy z plików i je normalnie poogladać. Ja jak narazie widziałem 2.

Link to post
Share on other sites

Nie warto 2 lub nawet 7 raz przechodzić Stalker'a z tego względu ze tylko filmiki sie koncowe zmieniają. Wiec lepiej znaleść coś czym można by było wyrwać filmy z plików i je normalnie poogladać. Ja jak narazie widziałem 2.

 

Też tak myślę. Sądzę jednak, że warto przynajmniej spróbować zagrać jeszcze raz na najbardziej wyśrubowanym stopniu trudności :killer: :strach: :lol:

Link to post
Share on other sites

Jak jesteś w labolatorium i na pytanie "czy dołączysz do experymentu" odpowiesz nie, wtedy możesz biegać po sarkofagu używając teleportów. Jeśli wcześniej nie padniesz z nówów skacząc z jednego teleporta do drugiego, to tak po około 10-20 min powinieneś dojść do największego i wtedy jest filmik.

Link to post
Share on other sites

Jak jesteś w labolatorium i na pytanie "czy dołączysz do experymentu" odpowiesz nie, wtedy możesz biegać po sarkofagu używając teleportów. Jeśli wcześniej nie padniesz z nówów skacząc z jednego teleporta do drugiego, to tak po około 10-20 min powinieneś dojść do największego i wtedy jest filmik.

 

Biegam i biegam, rozwalam tych z monolitu i w końcu trafiłem z powrotem na dach budynku, na którym już kiedyś byłem, a przecież nie wskakiwałem nigdy dwa razy do tego samego teleportu. Żaden filmik się jeszcze nie pojawił.

Link to post
Share on other sites

mu mu

zapomniałeś dodać ze pomiędzy teleporterami jest tak z 100 żołnierzy monolita ;-)

 

W sumie tak, ale z takim arsenałem (Gauss, RPG, G36, i to takie coś podobne do OICW, exoszkieletem) to nie stanowi większej różnicy 8-)

 

Biegam i biegam, rozwalam tych z monolitu i w końcu trafiłem z powrotem na dach budynku, na którym już kiedyś byłem, a przecież nie wskakiwałem nigdy dwa razy do tego samego teleportu. Żaden filmik się jeszcze nie pojawił.

 

No cóż, to nóżące, ale czasami teleporty są poukrywane. O ile się nie myle, to jesteś w tej części sarkofagu, pod którą jest jakiś Mi? - teleport jest tak położony, że trzeba do niego wskoczyć z dachu.

Edited by rucznoi
Link to post
Share on other sites

W jakim laboratorium? To jest jak dla mnie pytanie kluczowe, z tego że powodu że nie pamiętam żadnego laboratorium gdzie ktoś by sie o coś mnie pytał a jeśli już coś mówił to akurat były jego ostatnie słowa.

 

A miałeś zadanie by spotkać się z Przewodnikiem i Doktorem?, potem musiałeś wziąć z Prypeci dekoder, bez tego to lipa. Jeśli masz go i już jesteś w sarkofagu to musisz poszukać takiego tajnego labolatorium(przed salą 4 reaktora), wchodzisz do niego, wybijasz wszystkich fanatyków i dochodzisz do ostatniego pomieszczenia w którym zostajesz zamknięty. Wtedy już tylko strzelasz w takie "jaja" -> rozmowa z doktorkiem, a dalej to już wiesz...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...