Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L85A1 [ARMY]


Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak dla mnie masz 3 opcje

1. kupujesz środkową do m14 pirmy G&P (nie polecam guardera, mi się mega szybko rospadła)

2. kupujesz cały komplet od ELEMENTA

3. szukasz kogoś kto sprzedaje używaną =P

 

ps. pamiętaj dobrze potem wypodkładkuj.

 

Super, Gdzie znajdę komplet elementa??

i czy opcja 4. czyli komplet G&G też jest opcją??

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

witam witam montował ktoś z was ten tłok http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6318 w elce ?

przymierzam się do niego bo własnie stockowy zmieliłem na m120 +lipol 11.1V co myślicie o nim ? warto ? podkreslam ze poszukuje cos wytrzymałego za rozsądną cenę wszak posiadam 11.1v wiec nie chciałbym znowy po pół roku wymieniać zmielonego na nowy .

 

dzieki za odpowiedzi , pozdrawiam

Edited by rozp!erdz!el@cz
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Proszę o pomoc - zielony z eLką jestem na maxa.

 

Dotarła do mnie dziś używka stock ze zdemontowanym blowbackiem.

Chciałbym ją stuningować / poprawić ale nie mocowo [max 340 / 350 fps]

Interesuje mnie poprawa kultury pracy i niezawodność.

 

Jakie elementy powinny zostać wymienione ?

Link to post
Share on other sites

1. łożyska + dobre podkładkowanie

2. tłok

3. silnik i okablowanie

4. ewentualnie lufe prec i gume hu

5. najlepszy i najtańszy tun/ poprawa działania, to DOBRE kulki !

6. lepsza bateria.

i sprzęt będzie śmigał jak marzenie

=]

Edited by cichyop
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Cześć

A jak sobie poradzić z zacinaniem na singlu?? po długim czasie poskladałem elkę i zacina jak kiedyś:). Jeszcze pytanie czy wymiana głowicy tłoka i głowicy cylindra G&G poprawi szczelnisć?? albo czym uszczelnić?? mam stokową komore hop-up cze jest sens ją wymieniać?

 

Dodam że zakupilem Akumulator Li-Po 1600mAh 7,4V 20C [Firefox] mam M120 i poprzednio stokową baterię, większa jest szybkostrzelność i jakoś ładniej to pracuje. Jeszcze nie strzelałem na nowej baterii bo muszę zmieniś kabelki i wryk na mini.

 

Pozdrawiam

Edited by Xen
Link to post
Share on other sites

Cześć

A jak sobie poradzić z zacinaniem na singlu?? po długim czasie poskladałem elkę i zacina jak kiedyś:).

kwestia przyszlifowania delikatnie jednego elementu systemu spustowego ( popychacza łącznika kostki stykowej ) ten temat ma 26 stron nie pamiętam na której stronie ale jest to bardzo dokładnie opisane, łącznie z rysunkami musisz poszukać strona po stronie...

 

Jeszcze pytanie czy wymiana głowicy tłoka i głowicy cylindra G&G poprawi szczelnisć?? albo czym uszczelnić?? mam stokową komore hop-up cze jest sens ją wymieniać?

 

zalezy w jakim stanie masz obecne części. To że są zrobione w Chrl to jeszcze nie znaczy, że nie są szczelne. Jeżeli chcesz je wymienić upewnij się czy jest sens zanim wydasz pieniążki.... chyba że Ci ich nie szkoda kup Sobie od razu cały zestaw a zapewne efekt placebo cie zadowoli =]

W większości przypadków wszystko można uszczelnić taśmą teflonową i smarem silikonowym, dysza jest uszczelniona oringiem, sprawdź czy nie ma za sucho bo się oring wytrze. Zainwestuj w dobrą gumkę hu która szczelnie wypełni komorę hu np madbula rh 60. Wtedy czesto bez teflonowania sie obchodzi tylko na smar sylikonowy ja zakładasz.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze pytanko co do przewodów, bo umiem lutować wiec sobie poradzę ze zrobieniem, ale czy trzeba kupować te super hiper dedykowane do AEG, czy można kupić jakieś do Hi-fi czy cuś??

Jest cuś takiego jak opór w kablach =P, to trzeba brać takie, które mają najmniejszy, czyli np. miedź beztlenowa najlepiej w sylikonie ( modelarskie) do asg wystarczają 100-150 nitek w 1 żyle grubości 2mm w zupełności wystarczy nie będę pisał wartości oporu bo to ci się raczej nie przyda ... sprzet dzwiękowy nie jest najlepszym rozwiązaniem... kabli szukaj w sklepach z modelami RC .... jeżeli wstawiasz już takie kable to podaruj sobie swój wtyk mini i przylutuj przynajmniej

DAN "T" pozłacany albo jakikolwiek.

Link to post
Share on other sites

Cześć

Dziwna sprawa, bez piłowania elementów po podłączeniu baterii Li-Po przestał zacinać na singlu. Po autopsji wyczaiłem że na stokowej batce zębatka tłokowa zatrzymywała sie często zbyt wcześnie, i dlatego była zacina, na nowej nie ma tego problemu.

Link to post
Share on other sites

to się nie zmieni po czasie tam jest tak skonstruowany zespół styków że to zjawisko zawszę będzie

 

natomiast można zapobiegać częstości jego powstawania

1. batka o wyższym voltarzu

2. kiedy strzelamy na singlu trzymać palec na spuście aż do momentu zakonczenia sekwencji mechanizmu

jeżeli sciągniesz palec wcześniej to przerwiesz sekwencje i masz zacinke. w tym pomaga bateria o większym napięciu ponieważ sekwencja 1 strzału trwa krócej a co za tym idzie rzadziej się trafia w jej połowie co prowadzi do rzadszych zacinek...

 

heh czytać czytać czytać =]

Link to post
Share on other sites

heh czytać czytać czytać =]

 

Hmmm spoko dziś cały dzień strzelania na singlu i zero zacinek, może jednak ich nie będzie:)

Czy zmiana na m130 z 120 bardzo zmieni szybkostrzelność na mojej baterii Li-po 7,4 teraz na 120 zapieprza aż miło:)

Link to post
Share on other sites

Hmmm spoko dziś cały dzień strzelania na singlu i zero zacinek, może jednak ich nie będzie:)

Czy zmiana na m130 z 120 bardzo zmieni szybkostrzelność na mojej baterii Li-po 7,4 teraz na 120 zapieprza aż miło:)

jeżeli masz silnik neodymowy to prawie żadna różnica. Na zwykłym ferytowym będzie czuć troszkę bardziej.

Link to post
Share on other sites

Bardzo sie napaliłem na szynę ris do L85, czy są gdzieś dostępne czy trzeba czekać na MB?? Szukałem też tej szyny do montarzu ACOG do L85 ale chyba tego nie ma;/ macie info na ten temat??

Chwyt transportowy jest zamontowany na szynie 20mm w sumie to pasowało mi na niego wszystko to co na ris. Wiec po co ci dodatkowa szyna ... chyba że szukasz całego zespołu ras zamiast łoża przedniego ... to czegoś takiego też nie widziałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...