Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M58 (M40A1) [KART / New Star]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

No a w mojej coś się dzisiaj spiiiii kiedy strzelałem do bałwana coby mu oko utrącić. A strzelałem z tego pierwszy raz od, bo ja wiem, może ze 4 miechów. Jak żem wyjął maga zajrzał co sie tam dzieje, to normalnie ło Jezu, gumka co się powinna z dyszą łączyć to ją do środka lufy zawinęło no. A miałem pod ręką śrubowkręta, to chciałem coś tam zwichajstrować ale spierdzieliłem jeszcze wincyj. W ogóle, panie, tam jakaś anarchia w środku jest. A no jeszcze, jak strzelałem ostatnio, czyli ze 4 miesiące temu. To lepsze skupienie (skupienie hahaha) i zasięg miałem w klocku moim gazowym niż w tym chińskim badziewiu. I jakoś mi się nie zibera na to, żeby to naprawić czy cuś, bo i tak ten rifel ma wyglądać a nie stzrelać. PS z góry przepraszam za chaotyzm wypiowiedzi ale no jakoś tak dzisiaj mam i co pan poradzisz

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Moja M40 do samego końca dzielnie służyła, seary wbrew pozorom wytrzymują M145, nadal zero śladów zużycia, jedynie przetarcie od cylindra na piston searze. Teraz służy jako baza do systemu gazowego, więc sprzedaję części, więcej w komisie. Sorry że tutaj o tym piszę, ale inaczej nie dotrę do posiadaczy tej repliki ;).

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Niedawno wróciłem do swojej M40tki, po wymianie lufy na SRC, gumki na Guardera czarnego i zrobieniu teflon fixa, strzela na prawdę ciekawie, z repliki nawet można trochę wyciągnąć. Moja M40A1 na już średnio zużytej sprężynie i na 0.25 P&J ma ok 50m- 55m celnego zasięgu (więcej od mojego stunningowanego na częściach systemy i z lufą precyzyjną M16). W konfiguracji stockowej to było mniej więcej 20m celnego zasięgu na 0.25, a kulki latały jak chciały, teraz lecą prosto i nawet jest dobra powtarzalność strzałów, fps jeszcze nie sprawdzałem ale myślę że będzie ok 430?

Jak dorwę się do chrono to na pewno napiszę jak tam wyniki po dosyć banalnym tunningu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam.

Jestem w kropce i mam kilka pytań.

 

1. Czy to prawda że istnieją 2 wersje m58 karta (jedna z rozbieralnym a druga z nie rozbieralnym cylindrem ?

2. Jaką maksymalnie można tam ,,wtłoczyć'' sprężynę ?

3. Co można zrobić aby karabin wzmocnić (dokładnie chodzi mi o zabieg podobny jak w warriorze , gdzie cały system spustu zaklejało się )

4. Jak długa jest lufa wew. ? jaką byście polecali lufę oraz gumkę ?

5. Chciałbym się dowiedzieć ile FPS i jaki zasięg wyciągnęliście z tego czegoś :)

6. Jakie części są kompatybilne z innymi częściami replik karabinów snajperskich ?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Ja mam tę broń 2 lata i jestem z niej zadowolony. Dotychczas nic mi się w niej nie zepsuło a i na osiągi jak za tę cenę nie można narzekać. Przyznaje że raz utknęła mi kulka pomiędzy ściankę body a mechanizm metalowy do podtrzymania lufy ale wystarczyły 2 imbusy wykręcenie 3 śrubek i już. Przy okazji nasmarowałem lufę i zobaczyłem co się kryje w środku. Każdy kto ją kupi może wymienić Gumkę Hop-up na lepszą. Polecam tę od Snow Wolf.

 

Jak narazie nie narzekam. A prawie wszystko mam stockowe. Tylko Gumkę HU mam wymienioną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...