Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M58 (M40A1) [KART / New Star]


Recommended Posts

http://taiwangun.com/index.php?str=product&prId=749

 

Macal juz ktos? Jak z wykonaniem? Krakman pisze o wykonaniu przewyzszajacym wszystkie dotychczasowe chinskie repliki. Tlok rozbieralny? Jak z wytrzymaloscia trigger seara? Z reszta... czy to wazne? Nareszcie jest M40A1, bo jak do tej pory mielismy tylko przecietna konstrukcje od Sun Project za obledne pieniadze, a kolejne wersje VSR od chinczykow juz mi bokiem wychodzily...

 

BAR-10 od JG jest w pelni zgodny z VSR TM - jesli i to byloby zgodne, sklonny jestem wsadzic tam jakies 1000-1500 zl zey mialo z 550 fps. Czemu? Bo to M40. A 2000 zl ktore moge wydac ksoztuje Sun Project, ktory tez jest sama puszka na czesci. Nie interesuje mnie BAR-10 - tylko M40, poniewaz jest to giwera USMC.

 

Wiec tak.... oto co udalo mi sie dowiedziec :

 

1. Komora HU PODOBNO zgodna z VSR TM

2. Plastikowa koncowka lufy mcowana na dwoch o-ringach "na wcisk".

3. Faktura ma symulowac chropowata powierzchnie loza jak w M700 - o ile w wersji czarnej wyglada to niezle, tak w zielonej wyglada po prostu szpetnie.

4. Najgorsza wiadomosc - obudowa zespolu spustu wykonana jest Z PLASTIKU :-( :-( :-(...

5. Kablak spustowy jest plastikowy.

Edited by maxavelli
Link to post
Share on other sites
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4. Najgorsza wiadomosc - obudowa zespolu spustu wykonana jest Z PLASTIKU :-( :-( :-(...

5. Kablak spustowy jest plastikowy.

 

Jeśli to byłyby jedyne rzeczy w tej replice które w razie tuningu musiałyby być dorabiane to chyba nie jest taki problem, zwłaszcza dla wprawnego tokarza ;-)

Edited by Odi
Link to post
Share on other sites

Skoro wg. krakmanów jest to najlepiej wykonana tania snajperka to raczej tak. W tej klasie cenowej i tak będziesz musiał coś w niej poprawiać żeby było w miarę dobre.

Edited by Odi
Link to post
Share on other sites

Replikę mam od dziś rano i zbytnio nic jeszcze nie mogę o niej powiedzieć oprócz tego ze wygląda na naprawdę solidnie wykonaną .

Strzela mocno naprawdę ma taką moc co posiada pewnie do konca tygodnia wykonam jakiś test na chronometrze wiec podam wyniki z kulek 0,25 i 0.28 . Dobił mnie fakt braku jakichkolwiek przyrządów celowniczy.

Luneta 9x20 to lipna pomyłka w ofertach sklepów dlatego muszę poczekać teraz parę dni na optykę. Ale to wszystko już po OldTown.

 

Jak sie wyspie i będę mieć czas rozbebeszę ją i zobaczę co tam sie kryje wewnątrz , jak będę miał a.fot pstryknę to co trzeba i nie trzeba.

btw. na "zachodzie" pojawiają sie wersje kolorystyczne "black" i "wood"

w tym ta druga wygląda zachwycająco. .

 

Dla zainteresowanych w "skład" repliki wchodzi :

- replika M40A1

- 3 x magazynki

- szybko ładowarka

- ok 100 kulek

- pasek

- wycior

- okulary ochronne

- 2 imbusy do repliki

- pseudo instrukcja

 

pzdr.

Link to post
Share on other sites

Luneta 9x20 to lipna pomyłka w ofertach sklepów dlatego muszę poczekać teraz parę dni na optykę.

 

Jezeli chodzi Ci o lunete 3-9x40 wypisana w skladzie zestawu na GunFire, to jesli wlasnie tam zamawiales nic Cie nie powinno obchodzic czy to pomylka czy nie - skoro ejst w opisie produktu to maja zasrany prawny obowiazek Ci ta lunete dostarczyc (ja tak wywalczylem kubek ALICE ze Specshopem - tlumaczyli sie potem ze to blad w opisie... GUZIK MNIE TO OBCHODZI!). Walcz o swoje. Bo Ci sie nalezy!

Link to post
Share on other sites

Re maxavelli:

Nie kupiłem na gunfire, kupiłem na taiwangunie bo tam 40 zł taniej :)

 

Co do samej repliki dziś zdążyłem ją tylko na szybko rozkręcić [częściowo] i zajrzeć co tam mamy .

I powiem wam panowie ze nie jest źle . Zrobiłem wielkie oczy :strach: bo części z plastiku można wyliczyć na palcach jednej dłoni .

 

Części plastikowe:

-obudowa mechanizmu spustowego , guzik zwalniający magazynek wraz z mocowaniem , przesuwna cześć regulacji HOP-UP'a [ bezbarwny plastik]

- język spustowy , kabłąka języka spustowego [ czarny plastik]

 

Rozkręcani nie było trudne by rozłożyć gnata na 3 części [ kolba , lufa , naciąg&spółka] wystarczy odkręcić trzy śruby [imbusy] . potem niestety mamy pod górkę bo nie wiem czemu producenci tak bardzo bronią się od zastąpienia wszystkich śrubek imbusami.

Kolby nie rozkreciłem bo nie miałem fachowego narzędzia w postaci porządnego "krzyżaka' z tego samego powodu nie dotarłem do tłoka .. ale moim skromnym zdaniem nie wygląda na to by był plastikowy ... z konstrukcji tej pukawki.

 

W zasadzie nie wiem co jeszcze napisać... macie pytania to pytajcie tylko pytajcie po ludzku .. bo ja na asg sie nie znam :P

 

 

A co do porównań to jest ona lepsza o niebo niż mp001 i zaku**scie lezy w łapach.

 

Zdjęcia zapodam na dniach. pełny demontaż oraz testy dokonam po OldTown... o ile emka przeżyje post-nuke.

Link to post
Share on other sites

Na doświadczeniu i podstawowych narządach [ wzrok-słuch-dotyk]

mp001 jest słabo wykończone a do tego brzydzi ja pełny r.i.s.

Moja ex mp001 skrzypiała i miała 350 fps na 025 i jakieś 310 na 0.28 do tego spory rozrzut już na 10m. Może miała metalową obudowę m.spustowego itd ale dla mnie nie była okay stąd teraz m58 .

 

 

Panowie a teraz sprawa ważna i pilna .

Jako ze m58 [ mimo wszelkich logicznych przemyśleń ] nie posiada przyrządów celowniczych [ mimo ze z instrukcji i budowy pudełka wynika ze powinna być w nim luneta] . Dlatego zapytanie do was czy nie wiecie gdzie mogę nabyć przyrządy celownicze [ na razie nie chce lunety bo dopiero po tunie zakupie jakaś konkretniejszą ] W chwili obecnej interesuje mnie :

-Celownik przeziernikowy & muszka tunelowa z ostrzem stałym

bądz

-celownik nastawny & muszka słupkowa prostokątna z regulacja

 

Skąd to wsiąść lub zakupić w niecały tydzień >?<

Link to post
Share on other sites

...strata kasy, jeżeli masz montować lunetę nie kupuj niepotrzebnie celowników przeziernikowych. Kup lunetkę tasco 4x20, oczywiście tymczasowo.

 

moim zdaniem kupowanie celowników przeziernikowych, aby potem montować lunetę to bezsens, wydaj te pieniądze na malowanie albo tuning.

Edited by airsofter007
Link to post
Share on other sites

O to chodzi, że nie.

 

Myślałem, że skoro napisał ze wypada marnie to naprawdę są jakieś różnice.

 

A tu okazuje się, że użytkownik był rozczarowany snajperką za 42 dolary.

 

Swoją drogą, zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Link to post
Share on other sites

Re: airsofter007

W tym problem ze jadę za kilak dni an OT i muszę mieć jakieś przyrządy celownicze a marnej lunety nie chce kupować puki co bo to nie ma sensu żeby potem kupować lepsza [ a teraz na lepsza nie ma kaski] . Dlatego myślę o jakimś celowniku przeziernikowym ale za kija nie umie znaleźć ...

Poza tym jesli po tunie przeziernikowy dalej bedzie okej a mnie nie weznie na wielkie snajpienie to zostanę przy nim bo to ma byc bardziej quick-rifle a nie snajperka.

 

re barbie

Przeczytać cały topic to chyba ci sprawia trudność pomiarów dokonam za kilka dni [po OT] i podam ci dokładne dane ale na oko widać ze m58 jest mocniejsza. Ale z zupełności się z tobą zgadzam ze odczucia co do wykończenia itd są subiektywne .. i tak ma być bo to mój karabin i dla mnie on jest lepszy niż ex - mp001 . Po prostu bardziej mi podszedł :)

Link to post
Share on other sites

Widzisz, trzeba było od razu napisać, że bardziej CI sie podoba niż mp1 i tyle.

 

A napisałeś, że jest "lepsza o niebo" więc byłem ciekaw.

 

A odpowiedziałeś bardzo zdawkowo, wręcz arogancko("Na doświadczeniu i podstawowych narządach [ wzrok-słuch-dotyk") ,więc wydało mi się dziwne ze mając tak krótko ten karabin wydajesz już tak mocno wysunięte opinię.

 

Przykro mi jeżeli odebrałeś to jako atak na Ciebie, ale nie miałem takiego zamiaru. Byłem po prostu

ciekaw tej repliki, gdyż lubię repliki z zamkiem czterotaktowym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...