Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Twierdza 2007 "WROTA PIEKIEŁ" 28-30 wrzesień


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

XELVIS wyluzuj z tym że nazwałem was zdrajcami. To był żart .Każdy walczy gdzie mu się podoba,sorki jak was uraziłem! Co do robo-copa to nie ja ja siedziałem w bunkrze i mnie nikt niezdjoł do końca bitwy, jak waliliście z dołu to paru naszych oberwało ale opatrywał ich medyk V-Odzdziału Polish Specjal Forces z Gorgoni "Gumka". Pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników Zlotu w Modlinie dla Tadka dla zaprzyjaźnionej ekipy z Kaliningradu ziomali z integracyjnego piątkowo sobotniego mostku , dla morowej drUżyny z korytarza którzy tak pieknie śpiewali i maszerowali pod naszą komenda i przede wszystkim dla V Polish Specjal Force Gorgonia.

P.S. Na następny raz i 100 granatów nie pomoże wam zdobyc te Wzgórze lepiej sie za rok okopiemy a po drUgie mamy bardzo preżnych Medyków którzy szybko opatrUją rannych przywracając ich do gry to dzięki nim tak naprawdę udawało nam sie obronic te wzgórze odpierając sturm za szturmem oddziałów Katangi.

:killer: :killer: :killer:

 

Pisz w naszym języku. Wykorzystaj czasem takie dodatki jak kropki i przecinki.

Link to post
Share on other sites
... paru naszych oberwało ale opatrywał ich medyk V-Odzdziału Polish Specjal Forces z Gorgoni "Gumka". Pozdrowienia

 

To nie było wtety, to było wcześniej. a tak w ogóle to przestańmy już "demonizować" 5-tkę - po prostu było fajnie i po co ten szum. Inni też dobrze walczyli

, może nawet ... lepiej ?! ;-)

Link to post
Share on other sites

Moron, może to będzie głupie pytanie, ale który to byłeś Ty?

I co złego jest w integracji sił katangijskich i gorgońskich po udanym strzelaniu? :D

 

A co do filmu to link dostaniesz na PW. ;) jeżeli ktoś jeszcze chce film to proszę o PW.

 

Poza tym chciałbym pozdrowić wszystkich i podziękować wszystkim śpiewającym, strzelającym, śpiewającym szanty opierdalającym innych, pijącym piwo, uczestniczącym w imprezę, i organizujących imprezę.

 

Dzięki za dobrą zabawę i udany wypoczynek.

 

Pozdrawiam GustaV

Link to post
Share on other sites

nic zlego nie ma w integracji pomiedzy przeciwnikiem - wrecz przeciwnie jest to bardzo dobre (swojego wroga nalezy znac :P)

 

myslalem ze bardziej darlismy ryja...

...ale nie jest najgorzej :P

 

ktory to ja?

dam ynteligentnom odpowiedz i powiem ze ten z piwem xD

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niedawno wróciłem

Bardzo wam dziękuje za słowa uznania, staja sie one motywacja do dalsze wytęzonej pracy na polu krzewienia ASGowego HOBBY, eeee...

i juz nie mam siły pisać

Dziekuje wszystkim którzy pomogli w realizacji tego przedsięwzięcia!

 

P.S.powiem Wam że męczący wyjazd po bardzo męczącej organizacji zlotu to nie był dobry pomysł.

Jestem ledwo żywy, internet mi w domu wyłączyli, pogryzły mnie pluskwy w pociądu do Wyborga, Moskwianie to buce , Petersburg, zwany Piotrusiem, rzadzi, renifery gdzies wybyły

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...