Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zdjęcia żołnierzy WP z kbw SWD


Recommended Posts

Mam taką prośbę - czy ktoś gdzieś nie widział zdjęć polskich żołnierzy z karabinami SWD? Znalazłem jedynie dwa - jedno na stronie Redakcji wojskowej i jedno prywatne na forum. Szukam innych, mogły się pojawiać m.in. na militaryphotos.net. Może komuś rzuciły się w oczy i podałby przekierowanie?

Link to post
Share on other sites

Pokazałem co miałem na dysku i znalazłem w sieci (choć to drugie myślę, że REMOV sam znalazł).

Na dysku szukałem po nazwach, zdjęć może am więcej, ale nie będę teraz przeglądał całej biblioteki fotek ;)

Link to post
Share on other sites

Foka, pierwszy to na bank Rosjanin, dwaj z drugiego zdjęcia prawdopodobnie też (choć tu można polemizować).

Pierwszy to jest Rosjanin, poznać można po mundurze, drugie to są na 100% Polacy, to jest oficjalne zdjęcie z MON-u (umieszczone bodaj na stronie Redakcji wojskowej, pisałem o nim wyżej). Trudno tutaj polemizować - jest to jedyne zdjęcie SWD w akcji jakie można na tych stronach znaleźć ;)
Trzeci może równie dobrze być Polakiem, co Zambijczykiem...
Co zabawne, kiedyś znalazłem bodaj to samo zdjęcie z podpisem, że jest to snajper z jakiegoś południowoamerykańskiego państwa, Peru bodaj. Ale jak się tak przyglądnąć rękawowi to wygląda znajomo...
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A fakt nie zwróciłem uwagi na naszywki na rękawach. Ale po co ŻW SWD ???

PS.

"Amarantowy" brrr za każdym razem gdy słyszę tą nazwę to mi się ten pożal się Boże projektant mundurów Bernio Hanaoka przypomina z tą jego "koloratką" i "amarantowymi" pasami na mundurze . bleeee

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...