Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot w Krakowie (17-18.IV.2004)


Recommended Posts

Witam,

zakładam nowy wątek poświęcony jeszcze na horyzoncie, ale zbliżającej się ciągle imprezy z gatunku ZMASG w Krakowie. Dopóki nie powstanie strona Zlotu, wszelkie informacje będą podawane/aktualizowane w tym poście.

 

Oto informacje jakie obecnie są wiadome.

 

Termin zlotu: 17-18.IV.2004

Regulamin: WMASG.pl

- od 16 lat (rocznikowe) za zgoda prawnego opiekuna (wzór podany na WMASG, bez konieczności potwierdzenia notarialnego)

Wpisowe: 60zł

- we wpisowym: transport na miejsce Zlotu, nocleg (sb/nd, pt/sb - zapewniona rezerwacja dla zainteresowanych), jedzenie, ubezpieczenie, koszulki, naszywki oraz inne atrakcje

Organizatorzy:

- sklep Camo

- restauracja Krakowska

 

Organizatorzy przewiduja nagrody, miedzy innymi AEG TM.

 

Termin zamknięcia listy uczestników: 29.II.2004

Wstępne ustalenia:

Sb: start 9:00, koniec 19:00 (rozważany nocny scenariusz)

Sb/Nd: impreza integracyjna 8)

Nd: start 10:00, koniec 15:00 (14:00 rozdanie nagród)

 

Poki co tyle :) Pozdrawiam serdecznie.

Regdorn

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cybul no chodzi mi o to, ze z tego co sie orientuje to zmasgi byly organizowane przez wmasg - bo jesli sie myle to czemu dobre, ogolnopolskie zloty typu Wedrzyn nie nazywaja sie ZMASGami?

 

[jesli teraz sie okaze, ze w rzeczy samej tak sie nazywaja to sie zakopie ze wstydu :D]

Link to post
Share on other sites

WMASG - Witryna Maniaków Air Soft Gun

ZMASG - Zlot Maniaków Air Soft Gun

Więc każdy Zlot ogóno krajowy można nazwać ZMASG'iem.

Do tej pory tych oficjalnych było kilka i Kraków organizował chyba 2 (nie pamiętam na 100%).

 

BTW: Jako WMASG określasz kogo ? Autora strony ?

Link to post
Share on other sites

To jest teks anonimowego obserwatora forum pozdrawiam Ogar

 

Kolega Regdorn - Naczelny Redaktor WMASG napisał:

 

"Niniejszym oswiadczam, ze z roznych powodow skreslam moja osobe z listy organizatorow tego Zlotu.

 

Jak zwykle serdecznie wszystkich pozdrawiam

Regdorn "

 

Zdanie to oznacza, że zlot bez organizacyjnego udziału najważniejszej osoby Witryny można uznać za taki, co "przeszedł do historii". Trudno jest bowiem uznać, że impreza zorganizowana przez dwa komercyjne podmioty, z których jeden ma z ruchem ASG niewiele wspólnego, drugi zaś, co wynika z wypowiedzi na Forum WMASG, nie cieszy się sympatią Maniaków, będzie cieszył się nadmierną popularnością. Z innych wypowiedzi zamieszczonych na Forum WMASG, które jest przeze mnie od długiego czasu bacznie obserwowane, bez czynnego jednakowoż w nim udziału, zrozumiałe wydają się być przesłanki, jakimi kierował się Kolega Redaktor Naczelny przy podejmowaniu swej decyzji.

Szkoda wielka, że ruch ASG, nacechowany jak dotąd zasadami przyjaźni i dobrego koleżeństwa, przeradza się w skomercjalizowane poletko.

Wyrażam jednak nadzieję, że przypadek powyższy nie wpłynie na inne, zapowiadane spotkania miłośników ASG i nadal zjawisko to będzie się rozwijało w oparciu o zasady koleżeństwa i przyjaźni, a będzie wolne od interesowności i wyrachowania.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników ASG

 

Anonimowy sympatyk....

Link to post
Share on other sites

Z definicji w słowniku na WMASG

 

ZMASG - Zlot Maniaków Air Soft Gun (ZMASG) - to ogólnokrajowa impreza ASG, organizowana przez jedną lub więcej grup airsoftowych[...]

 

Ponadto przyjelo sie, ze ZMASG to impreza organizowana pod egida WMASG.

 

Poniewaz w tym wypadku, jesli sie trzymac terminologi organizatorem jest sklep oraz restauracja, mysle ze impreza bedzie nosila inne miano.

Link to post
Share on other sites

Wiec zmieniłem zdanie po wczorajszej rozmowie na chacie z niejakim ttomkiem nie lubię, kiedy ktoś wchodzi mi na priv i zakazuje pisania postów i opowiada głupoty ze rws ma w mordę od ciebie i kękiego a daro ma się pocałować w dupę, jeśli mu się nie podoba z tymi zdjęciami.PS nie przypominam sobie żebym lizał wam tyłki mam na to świadka może byłem miły, ale jeśli to uznaliście za lizanie tyłka to ja nie wiem jak wy chcecie żeby was traktować pozdrawiam ogar

Link to post
Share on other sites

Jacek... De***** jak myslisz ze ktos zechce przyjechac do was na zlot to ty chyba jeszcze nie siusiales....

Uprzedze cie :

Moj nick na ircNet`cie: BeoWulf^

e-mail: legion@metronet.pl

nr. GG: 5150019

Adres: 22-100 Chełm, woj. Lubelskie, ul. Pilarskiego 4a/1

Za nr. telefonu musisz mi zapłacić 5 zł ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

kurde ja mam gdzies WASZE spory i na zlot z moja ekipa jade. Jest nas (maniakow) tak malo ze nie powinnismy sie spierac tylko sobie pomagac. Wiecie ze Camo przedluzylo termin zapisow do 14.03? Wiec jak ktos chce moze jeszcze jechac zapowiada sie ciekawie bedzie ponad 50 osob z zagranicy.

Link to post
Share on other sites

Robalu, ale temat juz jest dawno skonczony, nie wiem czemu jest znowu otwarty? Niedopatrzenie moderatora.

 

Pozwolisz, ze wyjasnie. Jest nas malo, ale wystarczajaco duzo, zeby zaczely sie pojawiac osoby niemile widziane w srodowisku (jak zostalo zauwazone w newsie o 2000 zarejestrowanych Maniakow na WMASG - nie liczy sie ilosc ale jakosc). Gdyby zdanie nt Camo bylo opinia powiedzmy kilku osob, znajacych sprawe pobierznie i tylko chwile to OK, ale opinia ta wyszla i wychodzi nadal (!) od osob, ktore sie na nich poznaly wystarczajaco dobrze badz to po czasie znajomosci, badz zostali przez nich w taki czy inny sposob "zrobieni". Co tylko utwierdza mnie o slusznosci swojej decyzji w stosunku do nich. Z Krukow bylem, az wstyd przyznac osoba, ktora najdluzej byla naiwna w tej kwestii - do czasu.

 

Jak juz nieraz pisalem, Camo napewno sie postara aby impreza byla udana, nie maja innego wyjscia. To, ze przesuneli termin oznacza tylko tyle, ze owe oglaszane przez Frugo dumne "MAX 150" osob jeszcze nie zostalo osiagniete... wg podsumowania na stronie imprezy wychodzi, ze jest juz zgloszonych 147 osob... czyzby termin byl przesuwany dla 3 wolnych miejsc? O szczodrosci! Po tym i po znajomosci glownych organizatorow uwazam, ze warto z przymrozeniem oka czytac to co jest wypisywane na stronie imprezy i nie tylko.

 

Nie mam zamiaru nikogo namawiac, zeby ktos nie jechal, ani tez do oficjalnego bojkotu imprezy (ktory i tak w pewnych kregach juz jest). Wolny kraj, kazdy sam oceni co dla niego jest wazniejsze...

 

Wszystkim nieswiadomym kulisow naszego "sporu" zycze mimo to udanej zabawy.

Link to post
Share on other sites

niewiem moze sie myle ale moim zdaniem. Camo jest sklepem wiec jesli ich zlot nie wypali to NIKT u nich nic nie kupi wiec chyba zdaja sobie z tego sprawe. Oki dzieki za zyczenia milej zabawy. Jade sobie ze spora ekipa z Wawki wiec moze bedzie fajnie... Przepraszam za to ze znowu otworzylem watek uznalem ze jesli moderator go nie zamknal mozna sie wypowiedziec. i dzieki za wyjasnienie! bo pewnie inni by nie mieli juz cierpliwosci. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

"A mówiłem, że trzeba było póki czas; kompanie zwartch oddziałów, trochę piachu i dużo worków...." :wink: Regu, najwyzszy czas, zeby watek zamknąć, chyba juz definitywnie. Nie ma po co dalej roztrząsać....

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...