Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak Condor - Coyote Brown


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

plecaczek ze specshopu macałem i oglądałem, wygląda dobrze, choć na fotce jest duuużooo ciemniejszy niż w rzeczywistości (niestety - jak dla mnie oczywiście), osobiście myslałem że będzie ciut ciemniejszy - tego zaraz pobrudze ;)

 

ale ogólnie wygląda na dobrze wykonany, pomimo, że z Milteca :P i jesli ktoś chce coś taniego to chyba warto :) (sobie zamówiłem taki we flecktarnie :) )

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie chce tworzyć nowego wątku, więc podepne się tutaj.

Czy ktoś miał styczność z tym plecakiem?

http://www.sklep.vest.pl/product_info.php?...roducts_id=1060

ja mialem z nim stycznosc i do dzisiaj nie moge sie pozbierac, choc lekarze caly czas robia co tylko w ich mocy...

 

A ty Foka nie usuwaj wszystkiego od razu ty wandalu, nicponiu ty...

Edited by kthulhu
Link to post
Share on other sites

Plecak Condor - Foliage Green.

Kupiłem bo chciałem mieć coś:

- z przegrodą na camelbaka.

- z trokami do podpinania ekwipunku.

- z dużą ilością kieszonek

- małego i w miarę pakownego.

Dotarł dziś, opstrykałem - opisuję.

 

Zdjęcia

(po kliknięciu - rosną ;) )

e6eec65e4bdce5c5m.jpg

Przód

 

a9fe0e5f135ec8f0m.jpg

Bok

 

77e6a13d4fb20072m.jpg

Tył: paski nośne wyglądają ściepko niepewnie. Co fajne - zamontowano klamerki do szybkiego wypięcia sprzętu. Co mniej fajne - poduszki na ramiona są naprawdę kiepskie: cienkie i niestabilne. Ciężko ułożyć to-to na ramionach - podwija się i skręca.

 

b7bc8b5a23558570m.jpg

Kieszeń na camelbaka i pochodne (dostęp przez odchylenie "pleców"). Zamykane na rzepa, brak jakiejkolwiek innej osłony, klapy z wyjściem na wężyk etc. Do mocowania "kondona" dwie malutkie taśmy-rzepy.

 

f3b3ec6fb38ed3b4m.jpg

Komora główna. W miarę pakowna. Na potrzeby testu z luzem zmieścił się gruby szlafrok i dwa t-shirty. Na plecach zapinana kieszonka, z przodu kieszonka z siatki. Zamek sięga praktycznie do spodu komory.

 

401b536da0d3c834m.jpg

Druga komora. Ta z kolei pomieściła (z braku innych materiałów) 8 par slipów i 6 par skarpetek. Kieszonka z siatki plus przegródki na długopis, ołówki i co tam jeszcze dzieci do szkoły mogą nosić.

 

3e439f5110d3a5bdm.jpg

Przód absolutny i kolejne dwie kieszenie z taśmami pod molle.

 

9d2da13b62db78c7m.jpg

Rzut oka na materiał od środka. Podgumowana wykładzina będzie chroniła przed wilgocią ale od niej zacznie się pewnie łatanie plecaka.

 

a5abdf5bb5a6db38m.jpg

Zamki. No-name, dość grube. Niestety nie są kryte...

 

95ad2b80353690bdm.jpg

...tak niestety wyglądają klamry. Tłumacząc organoleptycznie, cienki plastik wydający suche kilki!, przy zapinaniu. Rozsądek podpowiada daleko idącą ostrożność...

 

f518f0bf2acc8d97m.jpg

Widok z boku. Można podziwiać pełną gamę troków, i pasków kompensacyjnych.

 

b732988a46215789m.jpg

Dół... jaki jest każdy widzi.

 

ea69f1611f124839m.jpg

Porównanie barwy plecaka określonej jako "Foliage Green" do barwy "Kamizelki Taktyczna UTG Olive", austriackiego buttpacka i paska od LC2 w świetle lampy błyskowej i ...

 

f141b7d464a0a6b0m.jpg

...lampki nocnej.

 

Podsumowując:

dobrzy ludzie polecali PP25 ale nie chciałem słuchać/ nie mogłem znaleźć w kamuflażu-kolorze który mi odpowiadał. Zapewne w oryginał - kosztujący circa 440 PLN, daje użytkownikowi dużo satysfakcji. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach (wykończenie, materiał).

Gdy patrzę na plecak z daleka jestem całkiem zadowolony, za tą kasę niestety cudów spodziewać się trudno, zresztą spełnia moje oczekiwania i nie będzie używany zbyt często.

Spostrzeżeniami po używaniu będę się mógł podzielić za dwa tygodnie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Posiadam ten plecak (w CB) i używam.

Dwie wady - rozregulowujące się paski nośne (trzeba użyć "sposobu", żeby pewnie trzymały) i największe nieporozumienie - kieszeń na camela. Jeśli ktoś lubi czuć garb na plecach to ok :mrgreen:

Zalety - mały, ale pakowny, z dużą ilością kieszeni i przegródek, TANI.

Edited by Black
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Update:

- podzielam opinię Black'a odnośnie kieszeni na camela. Wyraźnie odczuwalny garb. Co gorsza, 2,5 litrowy "kondon" jest za duży :(

- z rozregulowaniem się pasków nie miałem problemów, natomiast zgodnie z przewidywaniami dały mi popalić podkładki... całość dość nieprzyjemnie wrzynała się w ramiona.

- wyściółka pleców, na pierwszy rzut oka dająca nadzieję na choćby minimalną wentylację, niestety nie spełnia swej funkcji skutecznie powodując pocenie się.

- kolor plecaka, dość ostro odcina się na tle roślinności. Mam nadzieję, że "świecenie" ustanie wraz z pojawieniem się kilku zabrudzeń i warstwy kurzu ;)

 

Więcej uwag nie mam. W zasadzie sprzęt póki co - sprawdził się, szczególnie w zakresie użyteczności.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...