Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR L [G&G]


Recommended Posts

Rozwiązanie ze sprezynką nie jest takie głupie - drgania wywołane uderzeniem tłoka w GB powoduja minimalne odsuwanie się komory, jakby nie było sprężynki, to komora by się ciągle przesuwała i w efekcie mielibyśmy dublety i nieszczelność.

 

Sprężynka jest np. w P90 i działa tam po prostu genialnie. Niestety fakt, akurat w emkach nie. Nie znaczy, że się nie da. Po prostu komora musi być mega dokłądnie dopasowana do całej giwery - body, GB, maga. P90 jest jedno i do tego produkowane przez TM. Emek jest od groma i producentów też.

 

Żeby nie było OT :)

 

Oglądałem oba SCAR'y. Z wierzchu nieco bardziej podoba mi się VFC (genialny satynowy połysk na body).

 

Będzie czas, to zrobimy reckę porównawczą.

 

Ale ja wiem mniej więcej co wyjdzie - detale w kolorach tworzywa, VFC wygląda nieco ładniej (piaskowy), za to G&G ma prawdopodobnie lepsze flaki, bo flaki w VFC były póki co takie sobie (w AK i HK416).

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Właśnie mi przyszedł z WGC :) Najpiękniejszy karabin jaki widziałem.... nie zamieniłbym się na Systemę... naprawdę :uśmiech:

Mam nadzieję, że niedługo napiszę jak się sprawdza w warunkach bojowych ;)

Ale wykonanie i jakość jest naprawdę wysokiej klasy.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Ja posiadam swojego go od kilku dni i szczerze powiem, że jest zajebisty.. kolorystyka ma się nijak do wersji ostrej ale wykonanie jest rewelacyjne. Strzelanie z tej repliki to przyjemność. Nie wiem czy mój egzemplarz jest tak udany,że mnie zachwycił czy też na wielu osobach zrobił takie wrażenie? W każdym razie również z chęcią posłucham jak z żywotnością tego Scara?

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie , co do osiągów ??

No i co lepiej kupić ... VFC czy G&G ??

 

 

Osiągi mają podobne. G&G ma kilka FPS więcej. Do VFC w komplecie jest kompozytowa walizka na broń... G&G na batce mini 9,6V 1500 mah posiada całkiem ładny ROF bo 17kulek... G&G nie ma oznaczeń zgodnych z oryginałem (dla mnie to żaden minus) chociaż te co są jak najbardziej wykonane są z perfekcją. Wybór trudny... Obydwa piękne

 

 

Czy można założyć do tej wersji tlumik , tak aby wyglądała tak jak ta :

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3873

 

Jak oglądam takie fotki... to już wiem że innej repliki niechce ;)

 

 

Możesz założyć praktycznie każdy tłumik płomienia oraz dźwięku jaki Ci się tylko spodoba. Pamiętając oczywiście czy gwint jest lewoskrętny czy prawoskrętny.

 

 

 

EDIT: Kupywałem na specshopie.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Mam pytanie, czy do Scara z g&g pasują jakieś tłumiki dzwięku??? Tak się patrzę na tłumik płomienia i wogóle nie widzę śruby imbusowej, aby tą końcówke odkręcic?? Proszę o pomoc.

Edited by skaldi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ciężko to widzę:| Zębatki wytrzymają M120 ale czy pójdą na M130 to nie wiem. Ja w swoim ma około 430fps na M120 Guardera. Problem ze SCARami jest taki że nie ma do nich zestawów bore-up(ja nie znalazłem). Ja w swoim wymieniłem cały zestaw cylindra na cichy systemy i stalowy, wzmocniony cylinder także systemy. Do tego M120 Guardera na na stockowej/precyzyjnej lufie mam 425-430fps. Ale polecam dobrze doładowaną baterię bo przy słabszej silnik G&G(niestety to nie Hi-Speed) traci ROF.

Link to post
Share on other sites

Hm, mam pomysł żeby wrzucić do SCARA FTK 150 od Guardera (stockowe zębatki poszły się ...) i sprezyne M135 promyka.

Co myślicie o tym? Silnik da rade uciągnać tą sprężyne na batce 9,6V i ile z tego wycisne na 0,25g (nie chce przekroczyć 500fpsów :-F )

Oczywiście myśle o FTK do M4, bo podobno w SCARze są bebechy jak w GR16 ;)

Edited by Tecson
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...