Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RPK od CA - SLR105 RPK


Recommended Posts

przeglądając informacji na temat M14 od CA przypadkiem wpadło w moje oczy takie zdjęcie:

 

http://img487.imageshack.us/my.php?image=skan1di4.jpg

 

widać dokładnie replikę RPK i jak mnie oczy nie mylą to jest wersja 74.

 

Przeglądałem stronę CA narazie nic nie znalazłem, może niedługo będzie kolejna replika.

 

Patrząc na te zdjęcia można wywnioskować że z serii "steel wood AK"

 

Poczekamy zobaczymy kiedy ta replika wejdzie w życie.

 

Nie dziękujcie :] z obowiązku musiałem :]

Link to post
Share on other sites

co do maga to się zgadzam wersja 47, ale body mówię kategorycznie NIE, widać takie małe charakterystczne wgłebienie nad magazynkiem, gdzie ma miejsce w 74.

 

Co do chwytu to nie powiem bo mam mieszane uczucia... ani mi to 74 ani też 47... taki zbyt kanciasty, w 47 ma bardziej okrągłe ranty. Lepiej ty FENCE coś powiedz na ten temat jak ją widziałeś, no i jeśli wiadomo ci kiedy premiera tego karabinu.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem nic o premierze - ale generalnie ohyda. Drewno nie ma nic wspólnego ze sklejką + złe kształty. 3 zaczepy pasa. Generalnie sporo niedoróbek. Kicha. Nawet nie chciałem tego brać do rąk.

Lepiej kupić sobie zestaw do konwersji INOKATSU. Teraz to tylko 420USD - a leci on na twarz.

Link to post
Share on other sites

co do maga to się zgadzam wersja 47, ale body mówię kategorycznie NIE, widać takie małe charakterystczne wgłebienie nad magazynkiem, gdzie ma miejsce w 74.

 

Co do chwytu to nie powiem bo mam mieszane uczucia... ani mi to 74 ani też 47... taki zbyt kanciasty, w 47 ma bardziej okrągłe ranty. Lepiej ty FENCE coś powiedz na ten temat jak ją widziałeś, no i jeśli wiadomo ci kiedy premiera tego karabinu.

75623794oy0.th.jpg skan1di4hm4.th.jpg

Nie ma tutaj za bardzo nad czym dywagować.

Edited by kazik_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...