Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 full metal boyi


Recommended Posts

Otórz przedwczoraj przyszedł mi ten karabin, wszystko ok super, pięknie, naładowałem baterię (12h w/g zalecenia producenta) ale problem wyszedł gdzie indziej ;/ problem jest taki, że magazynek (hicap) nie podaje kulek ;/ i nie mam bladego pojęcia czego to jest wina. Gdy nasypię ok 100 kulek, podkręcę, wygląda to w taki sposób, że kulki podchodzą do góry do pewnego momentu (mają jeszcze trochę do wyjścia z maga) i następne przekręcenie choćby o milimetr = cofnięcie kulek trochę niżej. Nie mam o tym zbyt wielkiego pojęcia, ponieważ nigdy nie używałem tego typu magów, więc jeśli możecie- prosił bym o pomoc. (ps. mag leciutko się chybocze w gnieździe ale dalej nie da się go włożyć).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak ów m4a1 się sprawuje? Zależy mi na kupnie czegoś do 700zl i tak zastanawiam się nad modelami JG a boyi. Wszyscy na forach zachwalają Jg jako że to to samo co echo a o boyi trudno coś znaleźć. Z kolei na stronach sklepowych podane parametry są zbliżone z tym że boyi oferuje full metal body czemu mi osobiście ciężko się oprzeć. Gdzie więc haczyk? czy Boyi ma jakieś problemy z wykończeniem? chwiejnością lufy?

 

pozdro.

Link to post
Share on other sites

Nie było mnie kilka dni, już mogę opisać gun'a. Zamówiłem go na www.zbrojownia.linuxpl.com , doszła dość szybko, choć jedną strzelankę w oczekiwaniu musałem ominąć. Wyglądowo (poza magiem, który mam jakiś lewy, czekam na low cap Classic Army, który niedawno zamówiłem, przeszkadza mi to, że hałasuje [to jest akurat normalne], byl lekko porysowany i troche sie chwieje w gniezdzie) powalił mnie na ziemię :) na początku miałem problemy z wyregulowaniem przyrządów celowniczych, ale już jest wszystko ok. Wagowo, choć jest porównywalny z Ak47 cymy, zdaje się być lżejszy, ponieważ w nim waga skupia się w okolicach głównego body i chwytu pistoletowego~. Po załadowaniu baterii przyszła pora na postrzelanie ;-) i tu miłe zaskoczenie. Po porównaniu osiągów z AK47 Cymy (kumpla), bije go na łeb, choć w/g sklepów ma tylko 20 fps więcej. Jestem w stanie trafić w postać człowieka z ok 40m z "wolnej ręki". Nie rozkładam jej, bo nie chcę stracić gwarancji~ jedynie przesmarowanie. HopUp działa skutecznie, choć wiem, że Boyi raczej nie jest w tym mistrzem. Myślę, że nie przepłaciłem, dając za gun'a niemal full metal (coś jakby abs = kolba, chwyt przedni, chwyt pistoletowy) 520zł, gdy Ak47 Cymy kosztuje 460zł~. ;) Zdjęć nie zamieszczę - problem z aparatem ;<

Link to post
Share on other sites

Miałem to cacko w łapach. Nic nie latało, choć kumpel (jego to było) stwierdził, że musiał dokręcić kilka śrubek i poprawić kolbę. Zawieszenie taktyczne, które dostał w zestawie strasznie capi :-F Plusem jest, że nie ma żadnych chińskich krzaczków na body, więc utalentowany malarz może sobie walnąć jakiegoś orełka czy coś :P No i jest metal (jaki stop, nie wiem).

Strzela ładnie nie powiem, ale nie zamieniłbym nań mego G36C ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Wagowo, choć jest porównywalny z Ak47 cymy, zdaje się być lżejszy

 

Jezuuu...trzymałeś kiedyś w rękach ak cymy? Toć m4 z JG (plastikowe body) jest o wiele cięższy 8)

Link to post
Share on other sites

ile to ma faktycznie fps'ow i czy donosi precyzyjnie na te 45-50metrow?

 

pytam bo nie wiem czy kupic to czy poczekac na kolejna wyplate i wykosztowac sie na m4a1 z G&P.

Nie zastanawiaj się, tylko poczekaj na kolejną wypłatę. Będziesz bardzo, ale to bardzo zadowolony niż jak byś kupił Boyi. G&P miażdży już na starcie Boyi,

Link to post
Share on other sites

ok ok,

w airsofta nie gralem 5lat. Kiedy ja gralem elektryki z CA i TM, byly wysoce awaryjne i pękały, problem chwiejnej lufy występował w każdym modelu.

 

Dlatego proszę o jakieś szczegóły bym mógł z czystym sumieniem wydać dodatkowe 700zl. Nie chcialbym zwyczajnie dowiedziec się po "przeplaceniu" ze chodzilo o to ze body broni jest bardziej zgodne historycznie z realiami albo ze jego waga jest lepiej rozlozona. Kiedy patrze na parametry podane na stronach w internecie to widze to samo.

Dlatego proszę kogoś o rzetelną odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...