Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki z najwyższej półki


Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

są twarde. Jedyna różnica to przy uderzeniu w twarde powierzchnie np szyby, okulary, cegły... Na przysłowiowej "dupie" różnicy niema.

Białe ciężkie kulki dobrej firmy... Hmm nareszcie!

 

W teście strzelali również do okularów i innych twardych powierzchni. I co? I BBBMAX oczywiście okazały się super bezpieczne. Na moje coś tu nie gra, ale kto wie...

 

Tak czy tak jeśli są w połowie tak dobrze wykonane jak piszą byłyby świetne do ustawiania giwery / testów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam te kuleczki. Kupiłem 0,40 i po wstępnych oględzinach wyglądają nieźle. Na pewno już widzę, że jest mniej ''Gwiazd śmierci'' i innych galaktycznych śmieci, które pójdą do kontenera i zostaną przerobione jako surowce wtórne. :)

 

Czekam na replikę i koło poniedziałku/wtorku napiszę jak wygląda z nimi sprawa.

 

Pozdrawiam,

Krzak

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem ogólny przesiew kuleczek, i jestem mile zaskoczony. Ogólnie brak jakichkolwiek nieużytków, tj. Gwiazd śmierci, gruszek, klocków czy skończywszy na kulkach w kształcie kupy. :) Wszystkie są ładne i okrągłe. Tych idealnych jest mniej więcej 6/10 tych mniej idealnych to reszta. Żadnych kulek, które nie nadają się do użytku. Wszystkie przeszyły przez lufę prec (czyt. Madbull 650mm 6,03). Przesypię w poniedziałek przez promyka. Te mniej idealne kulki mają albo minimalne, ledwo zauważalne spłaszczenie, albo dziurkę wręcz mikroskopijnej wielkości po robieniu bąbelków. A propos bąbelków. Są umiejscowione w środku tak jak widac na ZDJĘCIACH. Ostatnia kulka źle mi się przecięła i dlatego wygląda, jakby bąbelek był olbrzymich rozmiarów.

 

Co do latania kulek, to w poniedziałek najprawdopodobniej- jak już pisałem- będę miec replikę, więc postrzelam i napiszę co i jak. Póki co zachęcam do kulek, bo z wyglądu o niebo lepsze od MB.

 

 

Pozdrawiam,

Krzak

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie kulki są lepiej wykonane. Inny kolorek mają i są jakby gładsze. Zrobię zdjęcia, ale muszę uporac sie z aparatem, bo niestety szwankuje. A nawet jeśli dla kogoś okażą się takie same jak MB, to znalazł dobrą alternatywę, bo w końcu kuleczki są tanie. :)

 

 

 

Pozdrawiam,

Krzak

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam,

 

Nie chcę się przypominać, ale szukałem informacji o BIoval 0.42 i coś nadal krucho z nimi. Żaden sklep ich nie udostępnia, a okres letni ( ubiegłego roku... ) się już dawno skończył. Były w ogóle dostępne?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...