Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[BOYI] Tanie akcesoria do eMek


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Miles_ACE

Na singlu jest ok, ale Auto szkoda nawet broni męczyć bo suche strzały raczej jej nie posłużą.

 

Hiperbolizujesz... takie pojedyncze puste strzały nie zaszkodzą. Co innego gdy wyjmiesz magazynek, lub wsadzisz pusty i będziesz bez przerwy strzelał na auto.

Edited by Miles_ACE
Link to post
Share on other sites

Witam

Ostatnio nabyłem szkielet gearboxa BOYI http://gunfire.pl/product-yid-1152189740-S...earboxa-v2.html

Kilka moich uwag:

- łożyska wchodzą 7mm, ale żeby weszły trzeba się napocić, można metodą siłową typu młotek naprzód, ale to nie ma sensu. Najlepiej pilniczek i lekko poprawić otwory bo ich dokładność do 7mm jest daleka.

- przy składaniu całości, tappet plate miałem od Wella R6 no i tu zdziwienie, powinno niby pasować. Po skręceniu całości chciałem wcisnąć dyszę a tu stoi w miejscu nawet nie drgnie:/

Rozebrałem całość i na samym dosyłaczu testowałem dopasowanie, dopiero gdy użyłem papieru ściernego wszystko działa jak należy.

Poza tymi uwagami gearbox jak narazie wytrzymuje obciążenia sprężyny Systemy 120.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

zakupiłem dwójnóg boyi do szyny R.I.S

 

http://gunfire.pl/product-yid-1152189745-T...wy-dwojnog.html

 

Generalnie pozytywne wrażenie, pasuje do zwykłego foregripa w emce, posiada wszelkie lansiarskie bajery typu "wyskakujące" nóżki dwójnogu (na sprężynkach), można nim ładnie manewrować no i co najważniejsze- w zestawie ma przejściówkę na szynę R.I.S (normalnie sama przejściówka kosztuje 120zł :D)

 

jednak po oględzinach muszę stwierdzić że nie został wykonany z najleprzego materiału (nie znam się na materiałach, ale na oko to ten nieszczęsny ZnAl)

 

mimo wszystko, polecam :)

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Puszka P&J oraz Boyi po oklejeniu naklejkami prezentuje się ładnie. Mam jednak zastrzeżenia co do wytrzymałości. Wszystko na zdjęciu poniżej:

p2gk4.th.jpg

 

Na pierwszej strzelance odpada gumka trzymająca atrapę soczewki, a "szkiełko" wpada do środka. Na strzelance numer dwa, dostaję postrzał w drugie "szkiełko"... co się dzieje? Odpada cała atrapa soczewki (znaleziona po 30 minutach szukania). Mimo to, wolę zapłacić 69(p&j)/59(boyi)zł a niedociągnięcia poprawić domowymi sposobami niż dawać 300zł za kawałek plastiku.

 

Ps. Zbieram się do zamontowania lasera w środku AN/PEQ... jak skończę, postaram się wrzucić zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie; wszystko odpada. Z tego, co pamiętam, w porównaniu do Boyi puszka P&J'a wypada nieco lepiej. A co do kolby: właśnie sam mam zamiar kupić SF'a P&J'a. Długo zastanawiałem się między nią, a kolbą SF z Boyi i wybrałem P&J. Wydaje się solidniejsza po obmacaniu.

Edited by shadow333
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...