Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remington 870 i 870K


Recommended Posts

Po pierwsze-to nie Remington tylko Mossberg-ćwoki się nmie znają i Remingtony mianuja Mossbergami i na odwrót :? Pozatym osobiście nie słyszałem o czymś takim jak Remington 870 K...

 

Po drugie-było o tych strzelbach.

 

Po trzecie-z tym to do tanich sprężynowych...

Link to post
Share on other sites

Co za wieśniaki ... Remingtona 870 (pompka od DE) nazywali Mossbergiem a teraz Mossberga będą nazywać Remingtonem.

 

Pompki to jedna wielka niewiadoma bo nikt ich jeszcze niema. Z fot można wywnioskować ze wyglądają bardzo plastikowo ... ale foty a rzeczywistość to zupełnie inna bajka.

 

Tyle na razie wiadomo ...

 

 

 

EDZIO

 

 

Kiwi - uprzedziłeś mnie.

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

Ale jakbym miał kupić to, albo 870tkę z wystającym magazynkiem (z tych tanich ofc ;) ) to bym wziął Mossberga-właśnie ze względu na magazynek, i fajny chwyt pistoletowy. Co do plastikowości-większość tanich gnatów wygląda plastikowo...

 

Ps.Mnie zastanawia kwestia, czy chwyt i perforowaną chłodnicę lufy można wpakować na CA870/M870...

 

Moda poproszę o przerzucenie tematu do odpowiedniego działu.

Link to post
Share on other sites

Sam zastanawiałem się nad tą chłodnicą, ale chyba jest "trochę" za długa do wersji krótkiej - obrzyna, ale wygląda kusząco :) Czy warto ? Ja bałbym się kupić cokolwiek z Airsoftshits :-F . Ale gdy nie można dużo wyłożyć na broń to czemu nie ? ;-) Co do chwytu i chłodnicy. Chwyt wydaję mi się że nie podejdzie, te plasticzane podróby mają jedną szynę(widać na zdjęciach...) w najgorszym wypadku można pobawić sie pilnikiem ale to z taniego plasticzu nie wiem czy by długo wytrzymało, a chłodnica jak już pisałem chyba dla tych, którzy posiadają konwersję długą do Świni :twisted: . BTW. to zdanie jest rozbrajające: "... posiada dużą szybkostrzelność która jedynie ograniczona jest szybkością samego użytkownika." :wink:

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites

No, widać, że Panowie z Gunfire odwiedzaja nasze forum, gdyż poprawili nazwy na (w miarę ;) ) poprawne :) Plusik dla obsługi :)

 

Wiem, że do świni mozna (po małych przeróbkach) wpakować zwykły chwyt od M47-może ten też by podszedł. Myślę, że 870tka z długa konwersją lufy, chłodnicą i tym chwytem byłaby ładna.

 

No ale to jest temat o Mossbergu, więc nie róbmy już OT i poczekajmy, aż ktoś go kupi. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

OT

 

Poszły 2 maile.

Jeden do AirSoftGuns.pl a drugi do GunFire.pl :D

 

Mail do AirSoftGuns.pl :

 

Witam.

 

Mam małe pytanie. Mianowicie:

Dlaczego Shotguny Double Eagle M47 nazywacie Mossbergami (to są Remingtony

870) a Strzelby AGM Remingtonami jeśli są to Mossbergi 590 ?

 

Zanim zaczniecie wypełniać rubryczki polecam przejżeć choćby stronkę

www.world.guns.ru

 

 

DE - Remington 870

AGM - Mossberg 590

 

 

Pozdrawiam

A.D.I.D.A.S / MaxXxi47

 

i odpowiedź

 

 

Witam,

To nasz błąd, zmienimy to.

 

----

pozdrawiam,

 

Franciszek Frączek

Doradca Klienta ds. sprzedaży

bok@airsoftguns.pl

 

 

 

 

I Prawie to samo (tyle ze troszkę grzeczniej) do GunFire.pl

 

 

Witam!

 

Jako jedni z nielicznych macie poprawne nazwy karabinów snajperskich w

waszym sklepie. Ubolewam więc nad faktem że nazwy strzelb po prostu

przestawiliście.

 

DE to nie Mossberg a Remington 870

a

AGM to nie Remington a Mossberg 590

 

(polecam przyjrzeć się oknom wyrzutnika łusek i kabłąkom spustowym w

replikach i oryginałach)

 

Internet jest pełen informacji o broni a sprawdzenie poprawnej nazwy nie

zajmuje więcej niż 3 minutki (a bardzo rzutuje na opinię o sklepie)

 

Pozdrawiam

A.D.I.D.A.S / MaxXxi47

 

i odpowiedź

 

Witam!

 

Dziekuje za takowe informacje. Zweryfikuje i jesli bedzie trzeba kaze

zmienić.

Prosze pamietac tez o tym ze to zabawki i niezawsze sa wiernie odwzorowane.

Pozdrawiam

Rafał Bujno

Gunfire.pl

 

Jestem zdumiony jak szybko można było wyprowadzić kogoś z błędu i wraca mi wiara w ludzi :P

 

 

Pozdrowienia

A.D.I.D.A.S / MaxXxi47

 

 

 

EDZIO

 

 

P.S

Ale widzę ze walnąłem gafę bo to Mossberg 500-tka a nie 590-tka.

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

Ja też z chęcią :mrgreen: . Lecz z tego co wiem to Pioq posiadasz stuningowaną wersję CA870 CQB czyli jak i umnie w obrzynie lufa zew. jest krótka. Zastanawiam się czy ta chłodnica podejdzie do właśnie wyżej wymienionej lufy zew. po skróceniu? Musimy poczekać, jak już Kiwi zauważył, aż jakiś niewydarzony szaj.. to znaczy maniak kupi tą "świetną" replikę :-F .

Link to post
Share on other sites

A JA Ją MAM

 

Jak tylko ją zobaczyłem to kliknąłem zamawiaj :D

Jest naprawdę świetna,częsci metalowe solidne, nic nie lata, nie chybocze. 300fps i płynnie regulowany hopup daje naprawdę solidny zasięg. Jest to chyba najcięższy dostępny sprężynowy szotgun. No i 3 magazynki i szybkoładowarka :D POLECAM GORąCO!

Link to post
Share on other sites

Co do mierzenia - postaram sie w sobotę, bo tak mam strzelanki.

Magazynki - jeśli chodzi o Pompki DE na Krakmanie - magazynki w tym AGMie są inne, o wiele krótsze. Nie wejdą za nic.

Porównanie osiągów - Również mam możliwość i wkrótce to zrobię.

A wykonanie - kolor i metal - super . Plastik sie nie świeci, wszystko wygląda estetycznie . Metal się ładnie trzyma , nie widać żadnych ( i nie ma :P ) niedociągnieć.

 

Osiągi - tor lotu, dystans - lepsza i większa niż w Wellu R7 (na oko, ale bardzo możliwe). Zreszta porownam w sobotę z innymi replikami

OSOBY ZAINTERESOWANE INFORMACJAMI PROSIłBYM O PW :)

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

U krakmanów nie ma, (produkt dostępny wkrótce - i wg maila raczej nie będą mieć) na GunFire mają być podobno w okolicach 20-25 października. Pytanie: czekać na dostawę i kupić na GunFire (choć będzie z przesyłką) czy kupić od reki w tanich w Warszawie?

Link to post
Share on other sites

W sumie tak czy siak płacisz za towar i gdyby był uszkodzony to producent jest winny, nie sklep. Tak więc myslę, że możesz kupować w sklepie - zwłaszcza, ze gdy cos pojdzie to sie do nich przejdziesz i och...okrzyczysz, bo mailowo może być trudno :F

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...