Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

San Marino - pytanie o sklepy i kupowanie sprzętu tam


Recommended Posts

Hejka,

po ciężkim oszczędzaniu zamierzam na wiosnę kupić sobie 'elektryka'. Tak się składa, że mam znajomego księdza (!) :) we Włoszech, który mógłby kupić mi sprzęcik w San Marino - słyszałem, że tak jest wyraźnie taniej niż gdziekolwiek indziej. I tu pytanie - GDZIE kupić? Macie jakieś namiary na sklepy w San Marino? Może ktoś z Was ma doświadczenia z zakupami tam i zechce mi pomóc?

Jak na razie znalazłem sam taki namiar : www.francoemonica-softair.sm , ale ceny tam wcale nie są jakoś wiele niższe niż w Polsce (np. 290 euro za Classic Army M15A4 to w sumie jakieś tylko 100-150zł taniej niż to samo na military.pl ... hm...)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak ja bylem w SM w czerwcu to CA sie nie opłacało kupowac. znaczy to bylo 200zł roznicy. A na TM 600zł. WIem ze 200zł to sporo ale z tego co czytam na forum gwarancja do CA jest sporo warta. W tym przypadku gwarancja jest bardzo ograniczona. Napewno bardzo sie oplaca gaziaki. A TM to jak jechalismy i Euro rosło to uznalismy ze jeszcze 6 groszy i nie jedziemy a wtedy kupilismy za 4.32zł. Jak bedzie znowu tyle kosztowac lub mniej bedzie sie opłacac

Link to post
Share on other sites

Ksiądz jest naprawdę spoko. Jest Polakiem, a ma własną parafię we Włoszech. Tam dopiero Kościół zachowuje się bardziej jak powinien, niż u nas. Np. - sytuacja autentyczna u tego znajomego księdza (ze stycznia 2003):

(dzwoni telefon)

Ksiądz: Halo...

Nieznany Glos: Witaj, tu Giancarlo

K: Kto?

NG: To ja, Giancarlo.

K: Jaki Giancarlo? Nie znam żadnego Giancarlo!

NG: Nooo to ja, Twój biskup...

 

Ale nie będę rozpoczynał dyskusji o Kościele Katolickim w Polsce :)

A co do SanMarino i moich pomysłów na zakupy, to jednak faktycznie kurs Euro mówi do mnie "Spadaj z powrotem do Polski" :) Więc chyba wiosną popatrzę na ceny w Polsce i coś sobie wybiorę (chyba nie M15A4 CA tylko M733 z TM). Chyba przeważy sprawa gwarancji i o niebo ( o qrna, znów skręcam w tematy religijne...) lepsza dostępność serwisu i możliwość korzystania z gwarancji (rękojmii).

 

Aaaaa... zaraz, zaraz - czy przypadkiem w krajach UE gwarancja nie powinna wynosić 2 lata ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem wydaje mi się, że nie rozumiecie sedna sprawy (a moze to ja sie myle? ;))

Gwarancja na produkty jest, tylko kto do cholery bedzie jeździć do SM by oddać guna do naprawy ;)

Notomiast jesli chodzi o wysyłanie to wydaje mi sie, że może być podobny problem jak przy sprowadzaniu ganów...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

LUDZIE LUDZIE LUZIE odkryłem cos extra

w Safara w San Marino mozna placic w $$$$$$$$$$$$$. i stosunek jest jeden do jednego

czyli jesli koszyuje cos 100 euro kosztuje tez 100dolarow

a to dlatego ze oni za towar z HK płaca w $ wiec nie musza zamieniac Euro na $ co kosztuje. Sorki ze taka kiepska składnia ale sie napaliłem na nowy wyjazd;d

Link to post
Share on other sites

ale panowie czy to napewno pewna na 100% informacja? z moich obliczeń wynika że jeśli kupie tam karabin ak 47 i zapłace dolarami będzie taniej o około 550zł!!! czyli karabin ak 47 na polskei kosztował by ok 880zł(jest to koszt zakupienia waluty tj.239 usd stan kursów na dzieni 1.01.2004) i jeśli to co mówił robal to sprawdzona informacja to kupie aega w san marino.(bardzo bym chciał żęby to był fakt :lol: )

 

 

 

 

 

 

p.s

Link to post
Share on other sites

This is a default setup of the osCommerce project, products shown are for demonstrational purposes, any products purchased will not be delivered nor will the customer be billed. Any information seen on these products is to be treated as fictional.

 

 

To z safara. Nie jest to sklep internetowy tylko katalog. Mysle, ze dolary sa tylko i wylacznie gdyz taka jest domyslna konfiguracja "sklepu".

 

 

A tak wogole o cenach to na WGC byla podwyzka produktow Marui. Ciekawe czy u nas tez skocza ceny za jakis czas??

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...