Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator pseudoholograficzny Eotech - Allegro


Recommended Posts

Witam

 

Moje pytanko jest następujące czy ktoś z was miał kontakt z takim oto sprzętem: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=242202336

a jeżeli tak to jakie są wasze opinie i przemyślenia na jego temat:

-użyteczność

-wygoda

-awaryjność/bezawaryjność

-zużycie baterii

-generalne info

 

Czyli mała recenzja co wiecie na temat powyższego!!

 

Pozdrawiam,Coniu

Link to post
Share on other sites

...w tej cenie masz o wiele lepsze kolimatory niz ten z allegro

 

Wiesz co kwestia co jest lepsze a co gorsze mogą rozsądzać ludzie którzy mieli obydwie rzeczy w dłoni,strzelali z użyciem ich jako celownika albo chociaż mieli z nimi jakikolwiek kontakt.Dywagacje w stylu o wiele lepsze, o wiele gorsze nie mają najmniejszego sensu ponieważ oprócz obudowy te kolimatory niczym się nie różnią...ich zasada działania,sposób kalibracji itd są identyczne więc lepsze/gorsze zależy od gustu każdego z nas.

 

Nie obraź się ale zadałem proste i zwięzłe pytanie do ludzi posiadających powyższy kolimator i od nich chciałem wyciągnąć odpowiedz na moje pytanie, a co do Twojego posta to przez ręce przeszło mi już kilkanaście różnych typów kolimatorów dlatego też wiem co w nich było lepsze a co gorsze a chodzi mi o ten konkretny model i rodzaj kolimatora.

 

Z poważaniem Convicte

Link to post
Share on other sites

Na pytanie "jakiej jest firmy?" odpowiedzi nie dostałem.

2. Albo jet to to: http://www.dragonredairsoft.com/airsoft/vi...productID=21744

Z tego co się dowiedziałem to bardzo prawdopodobnym jest ,iż może to być ten z linka wklejonego przez Snake-a...w każdym razie jest to tzw. "chińczyk" firmowany przez BLOG czyli chińskiego/wietnamskiego/tajwańskiego czy jakiegokolwiek innego daleko wschodniego producenta lunet,kolimatorów itd.

Tak zostałem poinformowany przez pana za sklepu Tarcza którego to aukcje podałem w moim pierwotnym poście.

 

Pozdrawiam,Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

To samo napisałem :)

 

Tak częściowo zawarłem ten sam przekaz w swoim poście co Ty już napisałeś ale chciałem potwierdzić że na pewno jest to chińczyk i nie jakiś tam chińczyk tylko ten konkretny o którym napisałem.

 

Przepraszam za zbędną część posta ale chciałem zamknąć to w jakąś słowną całość:)

 

Ściskam,Convicte

Link to post
Share on other sites

552 może niedługo będą.

 

 

" - Bezpośrednia kalibracja w pionie i poziomie"

W LayLaxie takiego czegoś nie ma podobno.

 

 

Jest to G&P lub Chińczyk czyli dobra kopia Hurricane'a. Moim zdaniem warto brać.

Tak btw to zauważyłem przy niektórych produktach, że takie G&P czy tam Guarder conieco kupuje od chinoli, dodaje że to jest ich i sprzedaje za cenę + markę.

Link to post
Share on other sites

552 może niedługo będą.

" - Bezpośrednia kalibracja w pionie i poziomie"

W LayLaxie takiego czegoś nie ma podobno.

 

 

Bo LayLax to z założenia pojemnik na baterie. Cała optyka to zwykły Red Dot, bez możliwści kalibracji na dodatek. Ogółem, lepiej chyba dołożyć do tego Eotecha z allegro.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Od tamtego czasu używam Eotecha 553 prod. Hurricane. Jest to jedyna kopia (miałem 3 różne) która spełniła moje oczekiwania. Jeżeli chodzi o G&P oraz chińczyki w 95% ich jasność plamki załatwia sprawę to znaczy jest ona zbyt jasna na noc(chińczyki) lub zbyt ciemna na dzień i zupełnie jej nie widać (G&P).

Hurricane ze swoją 30 stopniową regulacją oraz miernikiem światła sprawuje się rewelacyjne.

 

A propo wklejonej przez Ciebie aukcji zwróć uwagę w jak przygaszonym świetle robione jest zdjęcie kolimatora aby dobrze przedstawić punk celowniczy. Sądze, iż jest to spowodowane wyżej opisanymi przypadłościami.(proszę o poprawienie jeżeli się mylę w tej kwestii)

 

Pozdrawiam Coniu

Link to post
Share on other sites

Od tamtego czasu używam Eotecha 553 prod. Hurricane. Jest to jedyna kopia (miałem 3 różne) która spełniła moje oczekiwania. Jeżeli chodzi o G&P lub zbyt ciemna na dzień i zupełnie jej nie widać (G&P).

 

No właśnie, ta niewidoczność plamki to skandal. Wiesz może czy gdzieś w polsce da się jeszcze dorwać hurricane? Swego czasu były na asgshop, a teraz nawet na alledrogo nie ma :cry:

Link to post
Share on other sites

Wiesz może czy gdzieś w polsce da się jeszcze dorwać hurricane? Swego czasu były na asgshop, a teraz nawet na alledrogo nie ma :cry:

Bądź czujny..pojawiają się, ja swojego będę najprawdopodobniej sprzedawał w nadchodzących miesiącach jeżeli uda się nazbierać kasę na coś innego. Pojawi się zapewne na komisie.

 

Pozdrawiam Coniu

Link to post
Share on other sites

Może ktoś z Was użytkuje i mógłby opisać: http://www.allegro.pl/item536826604_kolima...552_jakosc.html ?

Ewentualnie jakąś repliką Eotechea do 300 zł? Z tego co się orientuję Pro-arms i a.c.m nie mają regulacji w pionie, co skreśla je na całej linii.

Sory za odkopywanie tematu.

 

tak, ja używam...

wydaje mi się, iż jest to dokładnie ten produkt:

http://ebaybanned.com/product_info.php?cPa...roducts_id=1158

 

więc powiem, że ten (z EB) sprawuje się wyśmienicie,

że nie wspomnę, iż patrząc na cenę na allegro/w polskich sklepach, mój poziom zadowolenie wzrasta niepomiernie.

Link to post
Share on other sites

Ale przy obecnym kursie $ nie opłaca się sprowadzać tego dla zaoszczędzenia jakiś...40-50 złotych?

 

biorąc pod uwagę,

że 57 USD to cena z przeylką,

to zaoszczedzone ~70 PLN można wydać na coś innego (przynajmniej ja bym tak zrobił)

Edited by JarekM
Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwagę,

że 57 USD to cena z przeylką,

to zaoszczedzone ~70 PLN można wydać na coś innego (przynajmniej ja bym tak zrobił)

 

Nie opłaca się, biorąc pod uwagę, że nie mamy gwarancji (co w przypadku chinola jest ważne) i trzeba czekać 2 miechy. Dla 70 dych nie warto.

Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się, biorąc pod uwagę, że nie mamy gwarancji (co w przypadku chinola jest ważne) i trzeba czekać 2 miechy. Dla 70 dych nie warto.

 

co do czekania, to dwa tygodnie, co do gwarancji - masz racje.

Każdy musi sam wybrac, co jest dla niego dobre

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...