Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura udowa od Gunsmoke'a


Recommended Posts

Witam. Konkretnie o tej kaburze chyba nie było. Na stronie http://www.gunsmokearmyshop.com/ w dziale Tactical Gear widnieje interesująca mnie kabura udowa firmy Condor jak mniemam ;-) . Ktoś ją posiada i może się o niej wypowiedzieć? Jak się trzyma, jakie wykonanie, czy wejdzie do niej replika (Beretta 92) np. z celownikiem laserowym na szynie pod lufą? Sprawia wrażenie w miarę porządnej i podoba mi się jej prostota, ale wolę zapytać jak to jest w rzeczywistości. Inne propozycje w podobnej cenie mile widziane :) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jedzie do mnie od GunSmoke'a kabura udowa, model Tornado. Nie widnieje w tactical gear - mozesz ja obejrzec w dziale Multicam Zone. Gun ma ja juz w CB, tyle ze jeszcze nie wprowadzil jej na strone. Generalnie Tornado to jedna z nielicznych kabur udowych na rynku gdzie zmiesci sie bron razem z latarka/laserem (ja kupilem ja, by trzymac tam MK23 wraz z systemem LAM). Jak dojdzie - napisze co mysle.

Link to post
Share on other sites

Mam bardzo podobną kaburę.Moja różni się tym, że jest innego producenta i ma przeszycia które ją trochę usztywniają(moja wydaje się nieco solidniejsza). Krój jest ten sam. Kabura jest raczej uniwersalna. Zmieści się w niej każdy pistolet gabarytów glocka i beretty jednak bez żadnych dodatków. W mojej minusem jest to, że do ładownicy na magazynek ciężko jest wcisnąć ten dodatkowy gdy w kaburze jest pistolet, ale nie wymagałem od taniej kabury super funkcjonalności. Pozatym wszystko jest dobrze. Kabura dobrze trzyma się nogi, taśmy okalające udo są podgumowane więc nic się nie zsuwa - przynajmniej u mnie - jest spory zakres regulacji. Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Coz, pozazdroscic jesli kabure za 240 zl uznajesz za "tania" -_-'...

 

Zapominasz o "współczynniku lansu", co w przypadku multicama dość wysoce podnosi cenę produktu.

 

Nie ważne ile kosztuje, tylko ile jest naprawdę warta.

Edited by Ray
Link to post
Share on other sites

Umówmy się, że w tym wątku traktujemy o wspomnianej przeze mnie kaburze lub innych proponowanych w podobnej (~120-150zł) cenie :wink:. To tak żeby uprzedzić wszelkie dywagacje na temat ceny :) Co do samej kabury - posiada ją ktoś w kolorze OG? Może ktoś ma jakieś fotki z tą kaburą w użyciu? Kilogramowa Beretta nie będzie za bardzo latać na nodze?

Link to post
Share on other sites

Raczej nie powinna latac, jesli dobrze wyregulujesz kabure. Powiem o kaburce Condor'a ze jest warta swojej ceny. Rozpinasz ja jednym ruchem kciuka i wogole. Jedyne co mnie denerwuje to to, ze jak siadam,to pistoletem poprostu szuram np. po betonie...dokładniej to dolną częścią maga. Poprostu jest warta swojej ceny. Moge Ci jedynie dać fotki w kolorze Coyote Brown, ale sa bardzo kieskie i słabo widać kaburke. W sobote psztrykne lepsze na strzelance.

Link to post
Share on other sites

Wiesz Foka dla niektórych np. P&J, JG, CYMA czy inny chinol to nie replika, a dla kogo innego szczyt marzeń więc lepiej nie dyskutować na temat kogo Ci jest żal, a kogo nie...

Wg mnie 240pln za kaburę do ASG to dużo, lecz jeśli ktoś chce i go stać to no problem. Jeśli miałbym jej używać do ostrej broni to wydał bym i 5 razy tyle na nią jeśli miało by zależeć od tego moje życie.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...