Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MK12 SPR Full metal [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jak wam się sprawują giwery po tuningu ? Chodzi mi o te osoby które zostawiły stockowy szkielet i zębaty i na jakiej sprężynie ile kulek u was poszło ?? Tafi a jak u ciebie zębatki dalej się trzymają ?? Ile kulek już wystrzeliłeś na tej sprężynie m140 ??

 

I jak to w końcu ze sprężynami ?? jaka wchodzi bez żadnych modyfikacji a jaka maksymalnie żeby nie wystawała i kończyła się na końcu tłumika płomienia ??

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Edited by GRELO OASG
Link to post
Share on other sites

Sorrka tak chodziło mi o lufę :)

 

Borol ale 493mm bez modyfikacji czy taka maksymalnie wejdzie i się będzie kończyć na końcu tłumika płomienia ( tak jak to jest z np. m4 i lufą 407, albo m16 i lufą 550 kończą się równo na końcu tłumika płomienia ).

Edited by GRELO OASG
Link to post
Share on other sites

Chula i lux ;)

 

Tylko jak wymieniasz to kup systeme, oryginalna lufa jest lepsza od madbula.. :/

 

Jeszcze nie rozbierałem mojej mki, ale wstępne oględziny wykazują, że oryginalna lufa wewnętrzna kończy się równo z lufą zewnętrzną. Mógłbyś zmierzyć oryginalną lufę wewnętrzną? ciekawy jestem czy długości są takie same :P

Link to post
Share on other sites

Mam do was pytanie czy wy też macie ten problem, że po wymianie gumki na silikonową hop up w pozycji 0 podkręca kulki 0,23 - 0,25 do góry ?? Bo gumka jak jest na minimum to wystaje i podkręca kulki 0,25 w niebo :/. Zaraz rozbieram i trzeba przerobić ten bolec od trzymania dystansera

Link to post
Share on other sites

Wszystko by było dobrze gdyby to byly gany prosto z chin, a nie kupowane w polskim sklepie który jak na mój gust mógłby sie wykazać minimum pracy i sprawdzić co sprzedają.

A tak nawet zebatki nieraz sie różnia .

Akurat mówie o sklepie Gunfire.pl, z którego przewineło sie przez moje ręce 4 emki z boya

(w tym 2 sprki), w których robiłem kilka rzeczy.

Jakoś Krakman i Customs.pl nie mają z tym problemu.

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...