Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MK12 SPR Full metal [BOYI]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

Jaką baterię byście Panowie polecili do SPR-ki, bo ta co mam jest jakaś nie za bardzo... dwa razy rozładowała sie podczas gry, a ładowałem 12 godzin kilka dni wcześniej. Teraz załadowałem tak aby jutro mieć na świeżo i zobaczę co będzie, ale poważnie przymierzam się do zmiany baterii.

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

ILE TY JĄ ŁADUJESZ!?!?!?! ładujesz tą stockową batkę od zestawu 4.5 godziny

potem rozładowujesz rozładowarką i znow 4.5 nie ładuj tak duzo ja tez na początku tyle ładowałem ale potem wzór znalazlem i juz ładuje 4.5

Link to post
Share on other sites

Raczej nie... chodziło mi o to, że rozładowuje się dość szybko, nie ma sensu ładować parę dni przed strzelanką, a poza tym to była nowa bateria i musiałem zrobić te kilka 12 godzinnych cykli i rozładować ją do zera. Zrobiłem tak trzy razy. Jeszcze nie dorobiłem się mikropocesorówki. Wczoraj natomiast było wszystko ok. Bateria trzymała, a sporo strzelałem.

Link to post
Share on other sites

no ja rozumiem , że formatujesz. ale po pierwsze formatujesz tylko raz a nie 3, a pozatym z tymi 12 godzinami przecholowałeś... trza było z 5-6 max. Tak pozatym jak masz stockowe batki a nie jakieś intelecta czy cuś to ładuj je dzień przed strzelanką bo jakoś dziwnie siadają szybko

Link to post
Share on other sites

Po coś te sprężyny robią zresztą to nie jest szturmówka tylko broń snajperska z której chce strzelać na odległość z 100m a jak będzie można to i z większej.

Nie jestem maniakiem mocy tylko chce mieć duży zasięg a w obecnych czasach kiedy ludzie mają w szturmówkach po 460 albo i więcej fps bieganie ze snajperką która ma niewiele większy zasięg od zwykłego karabinu mija się chyba z celem.

Link to post
Share on other sites

Po coś te sprężyny robią zresztą to nie jest szturmówka tylko broń snajperska z której chce strzelać na odległość z 100m a jak będzie można to i z większej.

Nie jestem maniakiem mocy tylko chce mieć duży zasięg a w obecnych czasach kiedy ludzie mają w szturmówkach po 460 albo i więcej fps bieganie ze snajperką która ma niewiele większy zasięg od zwykłego karabinu mija się chyba z celem.

Radzę poczytać ten wątek: http://www.wmasg.pl/artykuly/felietony/14/...bywaj!/127/

A poza tym, bez 2-3tyś zł nawet nie podchodź do tuningu na M150 (replika+tuning)

Link to post
Share on other sites

To jest interesujące: http://asgshop.pl/produkt.php?id=1956

Na dobrze złożonym markowym karabinie możesz mieć więcej niż myślisz.

Ja w swoim AK-74M VFC mam na M150 Guardera 570fpsów.

Pierwsze co zmień to replikę, markowa to gwarant jakości spasowania i precyzji przy takich tuningach nie ma co się bawić z chińczykami...

Dlatego: http://asgshop.pl/serwis/czegonierobimy.htm

Link to post
Share on other sites

Po coś te sprężyny robią zresztą to nie jest szturmówka tylko broń snajperska z której chce strzelać na odległość z 100m a jak będzie można to i z większej.

Nie jestem maniakiem mocy tylko chce mieć duży zasięg a w obecnych czasach kiedy ludzie mają w szturmówkach po 460 albo i więcej fps bieganie ze snajperką która ma niewiele większy zasięg od zwykłego karabinu mija się chyba z celem.

 

 

Jak już tak bardzo chcesz mieć tyle fps i zasięg zainwestuj 2500 zł w ram-a w konwersji SPR-A 750 fps za 2500 zł i o wiele mniejsza awaryjność jak aeg z takim springiem :)

Link to post
Share on other sites

dzisiaj na strzelaniu zauważyłem ,że karabin nie chce strzelac.po rozebraniu zauwazylem ze hmm,dysza,albo popychacz(z nerwowo zapomnialem) chodzi,zebatki sie kreca,ale

sprezyna się nie naciąga.....

 

O co może chodzić? Co się stało?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zębatki się kręcą, dysza chodzi to w zasadzie masz dość zawężoną liczbe przyczyn awarii:

- tłok zgubił zęby

- zębatka tłokowa straciła zęby

 

Choć ja bym stawiał na tłok. Jak zębatki normalnie się kręcą, to by oznaczało, że z zębatki musiałyby zniknąć wszystkie zęby naciągające tłok, a to mało prawdopodobne ;)

Link to post
Share on other sites

Ja stawiam na zbyt mocną sprężynę <_<.

 

Nie tylko tłok może od takiej stracić zęby :P

 

Po coś te sprężyny robią zresztą to nie jest szturmówka tylko broń snajperska z której chce strzelać na odległość z 100m a jak będzie można to i z większej.

Nie jestem maniakiem mocy tylko chce mieć duży zasięg a w obecnych czasach kiedy ludzie mają w szturmówkach po 460 albo i więcej fps bieganie ze snajperką która ma niewiele większy zasięg od zwykłego karabinu mija się chyba z celem.

 

Karcen, ręce opadają. Po coś ludzie produkują karabiny... Czy to znaczy, że należy Cię zastrzelić? Przecież to jest absurd. Z tego co napisałeś wynika, że nie masz pojęcia o byciu snajperem ani o przełożeniu mocy repliki na zasięg, a także o innych czynnikach. Prawdopodobnie na 1 trupa ze 100 metrów przypadnie też 1 (a może i więcej) trup z 10m. Tylko, że tego drugiego przestrzelisz na wylot. No chyba, że nosisz zawsze ze sobą replikę z "normalną" mocą, żeby strzelać z niej do nagle wyskakujących zza krzaka wrogów. Proszę, nie dobijaj mnie.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

dodam, że tamten artykuł zwany też felietonem został napisany przez człowieka, który ma SYSTEMĘ PTW w wersji MAX i nie wydaje mi się żeby po to ją kupił by strzelać na M90... zróbcie sobie rachunki sumienia ile macie fps'ów a nie mówcie, że 450fps'ów to moc zabijania jeśli macie w swojej broni ok 500... a co do snajperek to zgadzam się z tym, że powinny mieć większą moc niż inne karabinki. Ja w swym 'beznadziejnym chińskim karabinku (m14 AGM)' zrobię tuning na 500fps'ów mogę robić 'testy dupy' a jeśli komuś przeszkadza mogę się z nim nie strzelać...

taka dyskusja nie ma sensu więc KONIEC.

 

wracając do tematu:

1) jeśli chodzi o komorę HU to można ją jakoś w środku spiłować czy jest do wywalenia?

czy jest identyczna jak w innych boyiach?

Link to post
Share on other sites

Skoro taka dyskusja nie ma sensu to czemu się wypowiadasz? ;)

 

Żeby nie było - ja mam stock, Viamortis ma jakieś 380 fps. Mało mnie też obchodzi jaką replikę ma autor artykułu, po prostu martwi mnie ten wyścig zbrojeń i podejście niektórych do zabawy.

 

Zwracam też uwagę, że nie chodzi o 460 fps tylko 690 (!) na m210. I nie przeczę, że snajperki powinny mieć większą moc niż repliki szturmowe. I naprawdę nikomu korona by z głowy nie spadła, gdyby broń szturmowa była limitowana do 400 fps - snajperowi wystarczyło by 550.

 

Co do komory - nie wiem dokładnie pod jakim kątem myślisz o piłowaniu, jednak ja miałem następujący problem: w otworze, w którym siedzi dystanser była nadlewka. Przez to dystanser H nie chciał wejść. Trzeba było rozebrać komorę, spiłować to i jest ok. Poza tym mechanizm regulacji położenia dystansera ogranicza znacznie tę regulację - włożyłem tam mechanizm z komory SRC. Sama komora SRC niestety nie do końca chce współpracować z magami Stara, hi-capem BOYi i real-capami PJ. Ma za krótki kołnierz, który wchodzi do maga.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...