Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozmiarówka butów z USA


Recommended Posts

Od razu mówię, że użyłem uprzednio opcji "szukaj" i nic nie znalazłem, sorry.

 

Mianowicie, chodzi mi dokładniej o szerokość butów amerykańskich, bo jak wiadomo oprócz typowego rozmiaru długości, mają jeszcze szerokość. No i tu pojawia się problem, bo nigdzie w necie nie mogłem znaleść objaśnienia, czyli jak zmierzyć szerokość stopy i ile cm, na jaki rozmiar wypada.

 

Na stronie Gunsmoke'a znalazłem tylko objaśnienie jaki symbol co oznacza w języku polskim...nic więcej, po tym nie stwierdzę, czy mam szerokie, czy wąskie :? :

 

XW extra szerokie

W szerokie

R normalne

N wąskie

XN extra wąskie

 

 

Pomóżcie, dodam, że chodzi mi Belleville.

Link to post
Share on other sites

Noszę rozmiar 45, ale np. w polskich desantach na długość są ok, a w kostce za duże, dużo za duże hehe. Czyli brać W....'jak by co' to będzie na Ciebie, jeśli nie będą pasować ;) , buty przyjadą do mnie z samego Afganu i nie będzie możliwości wymiany :P

Edited by gromu
Link to post
Share on other sites

PX (Post exchange) to sklep na terenie bazy, zaopatrywany przez siły powietrzne - bazy poza krajem, takie jak w afganie czy Iraku - PX są w każdej wojskowej bazie amerykańskiej. Nie wiem czy w Polskich bazach jest coś podobnego, ale wydaje mi się że powinno być.

Edited by Widowm4k3r
Link to post
Share on other sites

Gromu. To twój tato jest w amerykańskiej armii i wie jak ma się sprawa ze sprzedażą sprzetu na PX-ach i magazynowania? To też można brać tyle par butów ile się chce? używki będą i tyle... albo umiejętnie "stolen" ;)

 

 

A i do twojego "hahaha".... to ja idę do "MaGaZyNu" i sobie wezmę kilka par co? a może mi dadzą? a nie sory... tam się kupuje ;)

Edited by Flame
Link to post
Share on other sites

Flame... a nie wystarczy podejść do Amerykanina i poprosić by kupił ci buty w PXie bo potrzebujesz fajne buty dla syna? Nie, no polska mentalność nie dopuszcza... jak ktoś może mieć coś fajnego taniej to na pewno używki albo kradzione... NO BO JAK MOŻE MIEĆ TANIEJ I Z ASTANU? Przecież to lans większy niż mój... Chłopie... zastanów się skąd tyle nówek Camelbaków, butów i innych rzeczy na poskim pewnym serwisie aukcjyjnym... Rany co to za naród... znów się boję 21 października...

 

Edit... Z okazji zbliżającego sie dnia Edukacji zalecam więcej szkoły a mniej internetu i airsoftu... i zdecydowanie mniej USMC.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Flame, normalnie idziesz do sklepu czy tam magazynu, mniejsza z tym. Kładziesz kasę i kupujesz. Jedną parę, czy 5 par. Jak Cię stać to bardzo proszę. Nowe, kurna! Tak samo jak czapki, ACU itp itd..normalnie.

 

A mój tatko jest polskim żołnierzem, nie hamerykańskim.

 

Wukasz, jeden, który rozumie :)

Link to post
Share on other sites

Wukasz: nie wiem z kąd, nie kupuję na polskich serwisach aukcyjnych. Nie obchodzi mnie to kto i ile za co daje a 100 dolców od pary to nie dużo taniej niż na np "allegro" wiec nie wiem dlaczego mi wmawiasz jakieś pierdoły o zazdrości. Aha no oczywiście może poprosic amerykanina ale nie o to się rozchodziło, tylko o to, że ojciec wejdzie i kupi w sklepie co sam przed chwilą obaliłeś

 

Gromu: Już mówilem. Jak chcesz to przyjdz i przymierzysz bo masz taki sam numer buta jak ja .. co już mówilem, tylko moderatorzy wykasowali.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...